Regionální

[Post dohledu nad čtyřmi větry] Problém „čtyř větrů“ v „neobvyklém“ návrhu zákona

souhrn

"Řidičské práce jsou ve všední dny velmi těžké, a tak jsem při vyplňování náhrady za dotace na služební cesty přemýšlel o hlášení ještě několik dní. Byl to těžký náklad. Myslel jsem, že mě nezjistí. Je opravdu bezcenné potrestat malý drobný zisk ... “Guiding County Investment Promotion Herní ovladač Xiong Zuoyue toho velmi litoval. V roce 2016, kdy okres Guiding County provedl zvláštní kontrolu týkající se vydání „čtyř větrů“ různých jednotek,Zjistil, že Xiong Zuoyue hlásí služební cestu

[Post dohledu nad čtyřmi větry] Problém „čtyř větrů“ v „neobvyklém“ návrhu zákona

[Post dohledu nad čtyřmi větry] Problém „čtyř větrů“ v „neobvyklém“ návrhu zákona-0

  "Řidičské práce jsou ve všední dny velmi těžké, a tak jsem při vyplňování náhrady za dotace na služební cesty přemýšlel o hlášení ještě několik dní. Byl to těžký náklad. Myslel jsem, že mě nezjistí.

[Post dohledu nad čtyřmi větry] Problém „čtyř větrů“ v „neobvyklém“ návrhu zákona-1

   Je opravdu bezcenné potrestat malý drobný zisk . .

[Post dohledu nad čtyřmi větry] Problém „čtyř větrů“ v „neobvyklém“ návrhu zákona-2

  . “Guiding County Investment Promotion Herní ovladač Xiong Zuoyue toho velmi litoval. V roce 2016, kdy okres Guiding County provedl zvláštní kontrolu týkající se vydání „čtyř větrů“ různých jednotek,Zjistilo se, že ve sloupci hlášení doby cesty je Xiong Zuoyue. Mnoho dat zahrnuje také státní svátky a víkendy.

[Post dohledu nad čtyřmi větry] Problém „čtyř větrů“ v „neobvyklém“ návrhu zákona-3

   „Cestuji služebně každý víkend a o prázdninách? To je příliš neobvyklé. “ Tento „neobvyklý“ zákon okamžitě upoutal pozornost inspekčního týmu. Inspekční tým okamžitě zkontroloval pracovní záznamy úřadu County Investment Promotion Bureau a hovořil s řadou úředníků a zaměstnanců úřadu a samotným Xiongem Zuoyueem.

[Post dohledu nad čtyřmi větry] Problém „čtyř větrů“ v „neobvyklém“ návrhu zákona-4

  Pochopte skutečnou situaci.

[Post dohledu nad čtyřmi větry] Problém „čtyř větrů“ v „neobvyklém“ návrhu zákona-5

   Podle vyšetřování od října 2014 do března 2016, kdy byl Xiong Zuoyue řidičem v úřadu pro podporu investic v okrese, nepravdivě ohlásil 85denní služební cestu a obdržel další cestovní dotaci ve výši 703 juanů. „Přestože dotace není moc, často cestuji služebně.

[Post dohledu nad čtyřmi větry] Problém „čtyř větrů“ v „neobvyklém“ návrhu zákona-6

   Pokud se hlásím pokaždé na několik dní, kumulativní částka není malá,“ přiznala Xiong Zuoyue v rozhovoru. V září 2016 vydala řídící komise pro disciplinární inspekci soudruha Xionga Zuoyue varování uvnitř strany a zabavila výnosy z porušení kázně. [Držitelé disciplíny uvedli] Když tvrdá práce slouží jako záminka k falešnému hlášení dotací na služební cesty, odráží to, že někteří členové strany a kádři jsou sebekázni laxní a kázeň a pravidla považují za „uši“. Disciplinární inspekční agentury by měly zintenzivnit nápravu „čtyř větrů“Intenzita práce neustále uvolňuje silné signály přísnější disciplíny v budoucnosti, takže členové strany a kádry budou vždy v úžasu a budou se držet spodního řádku.

[Post dohledu nad čtyřmi větry] Problém „čtyř větrů“ v „neobvyklém“ návrhu zákona-7

(Guiding County Commission for Discipline Inspection).