Fakta

Živé satelitní vysílání všech hvězdných stanic, cena OPPOR11 začíná na 2999 juanech

souhrn

Reporter Peng Lu, nedávno se na obrazovce opět objevila konference o uvedení nového produktu OPPOR11, což je pololetní ceremoniál satelitní televize Zhejiang nazvaný „Anyway, It Wonderful“. S hvězdnými platformami jako Jay Chou a Wang Junkai se OPPO stal prvním mobilním telefonem vydat nové produkty v podobě globálního živého vysílání satelitní televize. Značka. Cena OPPOR11 je 2999 juanů a poprvé se oficiálně prodá 16. června, horká R11

Živé satelitní vysílání všech hvězdných stanic, cena OPPOR11 začíná na 2999 juanech

Živé satelitní vysílání všech hvězdných stanic, cena OPPOR11 začíná na 2999 juanech-0

  Reporter Peng Lu, nedávno se na obrazovce opět objevila konference o uvedení nového produktu OPPOR11, což je pololetní ceremoniál satelitní televize Zhejiang nazvaný „Anyway, It Wonderful“. S hvězdnými platformami jako Jay Chou a Wang Junkai se OPPO stal prvním mobilním telefonem vydat nové produkty v podobě globálního živého vysílání satelitní televize. Značka. Cena OPPOR11 je 2999 juanů a oficiálně se poprvé prodává 16.

Živé satelitní vysílání všech hvězdných stanic, cena OPPOR11 začíná na 2999 juanech-1

   června, horká červená verze R11 je 3199 juanů,Cena OPPOR11Plus je 3699 juanů. R11 má čtyři barvy: zlato, růžové zlato, černou a horkou červenou R11Plus má tři barvy: zlato, růžové zlato a černou. OPPOR11, který je umístěn v „nejnovějším telefonu s fotoaparátem“, dosáhl také zcela nových průlomů a vylepšení v oblasti fotografování a poskytl profesionální řešení pro běžně používanou portrétní fotografii. Přední a zadní 20 milionů pixelů přináší výkonnější snímání portrétů a lepší fotografický zážitek.

Živé satelitní vysílání všech hvězdných stanic, cena OPPOR11 začíná na 2999 juanech-2

   Vypadá to, že tenké tělo známé jako „malý pas“ přináší dobrý pocit a zvýrazněním je také horká červená barva. Jako oficiální technický partner Honor of Kings byl herní výkon OPPOR11 také komplexně vylepšen.

Živé satelitní vysílání všech hvězdných stanic, cena OPPOR11 začíná na 2999 juanech-3

Za zmínku stojí,OPPOR11 a Qualcomm poprvé uvedli Snapdragon 660, což je první procesor v historii Qualcomm, který byl vyvinut výrobcem mobilních telefonů. .