Sdružení

Čínský výbor strany Huarong: Doporučuje se odvolat Shen Yiming z funkce předsedy Huarong Trust

souhrn

Exkluzivní | Čtyřletý a čtyřletý předseda China Huarong navrhl odvolat Shen Yiming Huarong Trust z funkce předsedy tohoto deníku. V Šanghaji se ohlásil interní reportér Hao Jiaqi a reportér Zheng Lipeng. Nedávno se reportér z China Business Daily učil výhradně že China Huarong Asset Management Co., Ltd. (02799.HK, dále jen „China Huarong“) doporučení výboru pro výzkum strany,Osvobozeno od společnosti Shen Yiming Huarong International Trust Co., Ltd.

Čínský výbor strany Huarong: Doporučuje se odvolat Shen Yiming z funkce předsedy Huarong Trust

Čínský výbor strany Huarong: Doporučuje se odvolat Shen Yiming z funkce předsedy Huarong Trust-0

 Exkluzivní | Čtyřletý a čtyřletý předseda China Huarong navrhl odvolat Shen Yiming Huarong Trust z funkce předsedy tohoto deníku. V Šanghaji se ohlásil interní reportér Hao Jiaqi a reportér Zheng Lipeng. Nedávno se reportér z China Business Daily učil výhradně že China Huarong Asset Management Co. , Ltd.

Čínský výbor strany Huarong: Doporučuje se odvolat Shen Yiming z funkce předsedy Huarong Trust-1

  (02799. HK, dále jen „China Huarong“) doporučení výboru pro výzkum strany,Byly odstraněny pozice předsedy a právnických osob společnosti Shen Yiming Huarong International Trust Co. , Ltd. (dále jen „Huarong Trust“) a byl znovu jmenován generálním kádrem na úrovni manažera odpovědným za zmírňování rizik a nakládání s důvěryhodnými společnostmi.

Čínský výbor strany Huarong: Doporučuje se odvolat Shen Yiming z funkce předsedy Huarong Trust-2

  Dne 30. července osoba odpovědná za sdělování informací ve společnosti Huarong Trust našemu reportérovi potvrdila, že společnost v poslední době skutečně obdržela doporučující dopis od společnosti China Huarong. „To, zda přijmout doporučení ohledně jmenování a odvolání Shen Yiming, závisí na rozhodnutí představenstva a valné hromady.

Čínský výbor strany Huarong: Doporučuje se odvolat Shen Yiming z funkce předsedy Huarong Trust-3

 “ Osoba uvedla: „Změna pozice je normální úpravou a konečná pozice Shen Yiming musí počkat na konkrétní uspořádání organizace. “ Od tiskové zprávy tohoto reportéra China Huarong a Huarong Trust ještě neoznámily informace o změně zaměstnání Shen Yiming . Pokud jde o změnu předsedy Huarong Trust,Relevantní osoby v Číně, které Huarong řešil vztahy s investory, odpověděly, že se k tomu nebudou vyjadřovat.

Čínský výbor strany Huarong: Doporučuje se odvolat Shen Yiming z funkce předsedy Huarong Trust-4

  Osoba se však nevyhýbala tématu jmenování předsedy. „Podle požadavků státních podniků přímo jmenujeme vedoucí dceřiných společností a poboček a v pozdějším období projdeme příslušnými postupy.

Čínský výbor strany Huarong: Doporučuje se odvolat Shen Yiming z funkce předsedy Huarong Trust-5

  Z konvenčního hlediska, pokud budeme převedeni, bude existovat nový okamžitě převést. Jako rozhodující akcionář máme právo nominovat. „Řekla. Reportér si všiml, že předtím byla pozice Shen Yiminga„ předsedou (navrženo) “a web bankovního regulačního oddělení dosud neschválil příslušné schválení pro jeho jmenování předsedou.

Čínský výbor strany Huarong: Doporučuje se odvolat Shen Yiming z funkce předsedy Huarong Trust-6

  Huarong Trust vydal zprávu 11. května. Podle zpráv společnosti řekl na interním zasedání společnosti tajemník a předseda stranického výboru společnosti (bude jmenován) Shen Yiming,V období přechodného období nových předpisů pro správu aktiv musí každý tým používat svůj mozek, otevřít mysl, najít dobrý směr a okamžitě začít studovat příslušné obchodní modely. Stojí za zmínku, že za 4 roky předseda Huarong Trust změnil 4 lidi.

  Dne 30. prosince 2014 bankovní regulační úřad schválil kvalifikaci Yuan Huping jako předsedy Huarong Trust.

  Před tím,Předsedou je Zhou Huorong. 18. ledna 2016 byl Zhou Daoxu schválen jako předseda. 58.

  prozatímní představenstvo společnosti Huarong Trust se v roce 2017 rozhodlo odvolat Zhou Daoxu z pozice předsedy a za předsedu zvolil Shen Yiming.

  Společnost Huarong Trust neoznámila důvody pro odebrání Zhou Huoronga a Yuan Hupinga.

  Pokud jde o důvody pro změnu zaměstnání Zhou Daoxu,Ve výroční zprávě z loňského roku to bylo zveřejněno jako „práce vyžaduje“. Podle předchozích zpráv od Caixina bylo pojištěním odstranění Zhou Daoxu to, že během svého funkčního období napsal vedoucím představitelům státní rady, stěžoval si na zneužívání společností spravujících aktiva v oblasti správy a investic a orgán dohledu hledal osobu v obvinění z Huarongu. Mluvte vážně.

Lai Xiaomin byl proto odvolán z jeho předsednictví. Pokud jde o výše uvedené prohlášení, reportér zavolal samotného Zhou Daoxu k ověření, ale nepodařilo se mu připojit. (Editor: Zheng Lipeng; Proofreader: Wang Lan) Odpovědný redaktor: populární doporučení Yang Qun Odložte nejnovější finanční informace a videa na veřejný účet Sina Finance 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).