Dějiny

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena

souhrn

(Wang Yonghong, Hu Wei, Hu Jingwen, Sun Yanming) Ráno 13. června se na střední škole č. 1 v Hengshui konala akce „Nejkrásnější tisková místnost pro lidi Hebei“ pořádaná propagandistickým oddělením výboru provinční strany. Shang Fengkui, výkonný ředitel prvního ročníku divize střední školy v Hengshui, An Sujuan, nehmotný kulturní dědic slavné písně „Xingtang Village Famous Song“ v okrese Xingtang, Shijiazhuang, a Gu Ruixing, učitel střední školy Baoding č. ,Hou Gui, učitel odborné a technické školy v Langfangu

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-0

 (Wang Yonghong, Hu Wei, Hu Jingwen, Sun Yanming) Ráno 13.

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-1

  června se na střední škole č. 1 v Hengshui konala akce „Nejkrásnější tisková místnost pro lidi Hebei“ pořádaná propagandistickým oddělením výboru provinční strany. Shang Fengkui, výkonný ředitel prvního ročníku divize střední školy v Hengshui, An Sujuan, nehmotný kulturní dědic slavné písně „Xingtang Village Famous Song“ v okrese Xingtang, Shijiazhuang, a Gu Ruixing, učitel střední školy Baoding č.

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-2

  ,Hou Guisen, učitel odborné a technické školy v Langfangu, Tian Zhenhai, obyvatel vesnice Xidaigu, města Dongdaigu, okresu Wei, Handan, Ji Chunlei, člen výboru strany ve veřejné kanceláři kraje Raoyang a kapitán brigády kriminální policie, Hu Dongjie, zástupce vedoucího trestního soudního oddělení Xingtai Intermediate People's Court, bylo oceněno 8 soudruhů včetně plantážníka Zhang Daguna ve vesnici Xiyanwan ve městě Liman v okrese Raoyang “Čestný titul čtvrté várky nejkrásnějších Hebei lidí v roce 2017.

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-3

  Shang Fengkui tvrdě pracuje a věnuje se potichu již deset let. Řekl: „Jako učitel lidu je mojí povinností učit a vzdělávat lidi a péče o studenty.

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-4

  Je to moje odpovědnost. „Poté, co An Sujuan odešla v roce 2011 do druhé linie, převzala iniciativu a věnovala se zkoumání lidového umění a kultury,Průzkumné a dokončovací práce. Předsedala plánování „Xingtang Yangcun Yangko“, které se úspěšně ucházelo o pátou várku provinčního seznamu nehmotného kulturního dědictví.

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-5

  Shromáždila tisíce lidových vtipů, hádanek, přísloví, alegorických výroků a balad (první). Gu Ruixingovi na studentech záleželo. Na konci roku 2015 trpělo jeho koleno osteoartrózou, chrupavka měla kostní ostruhy,Výpotek byl vážný, ale nestaral se o léčbu, stravování a život ve škole, dokud neposlal studenty do přijímací zkoušky na vysokou školu. Rovněž se aktivně věnuje pedagogickému výzkumu, je autorem mnoha vzdělávacích a pedagogických prací a podílel se na sestavování a vydávání mnoha doplňkových knih.

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-6

  Hou Guisen přesunul učebnu do polního skleníku a přivedl studenty na základnu jedlých hub. Na počátku 90. letPropagoval více než 20 000 mu oblasti pěstování jedlých hub ve městě Langfang, což přineslo desítkám tisícům farmářů značné ekonomické výhody. Ním zpracovaná „Kultura jedlých hub“ se stala učebním materiálem pro vysoké školy a univerzity po celé zemi.

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-7

  Ráno 29.

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-8

  května tohoto roku, poté, co Tian Zhenhai viděl dítě padající do vody na řece Chang'an v okrese Wei, se ani nesundal, a tak skočil do vody a dítě zachránil.

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-9

 Ji Chunlei pracuje jako policista 18 let a je v první linii boje proti trestné činnosti. V průběhu svých činů si vždy nechal ty nejtěžší úkoly na sebe.

Čtvrtá várka „nejkrásnějších lidí z Hebei“ byla letos oznámena-10

  Často říkal: „Omezenou povinností policie je chránit mír obyčejného lidu!“ Hu Dongjie vážně vykonával své povinnosti a vykonával spravedlnost pro lid. Zabýval se řadou hlavních trestních případů prvního stupně, počtem zprostředkování a počet zprostředkování po dobu pěti po sobě jdoucích let.

 Míra zprostředkování je u soudu na prvním místě. Zašel také na venkov, aby vyřídil stovky případů. Roční míra zprostředkování činila až 75% a celková výše zprostředkování dosáhla více než 3 milionů juanů.

  Zhang Dagun již více než 20 let vede kraj Raoyang k vývoji skleníkové zeleniny, bezplatnému šíření informací o bohatství a pěstitelských technikách a vede vesničany k otevření cesty, jak se zbavit chudoby a zbohatnout.

.