Fyzický

Péče o „horní pilíř“ Tři nejlepší profesoři andrologie se sešli v týdnu diagnostiky Hui

souhrn

Nedávno je v plném proudu týden kliniky profesora andrologie „618 Den otců · Péče o pilíře“, který zahájila Chongqingská nemocnice pro zdraví mužů ve spolupráci s mnoha třemi nejlepšími profesory andrologie. Je zřejmé, že tento týden konzultací zlepšil „kvalitu“ léčby urologie a mužských onemocnění pomocí autoritativních klinických zkušeností a špičkové lékařské technologie, s cílem zvýšit povědomí občanů o mužských životech.Glandova pozornost je upřímná

Péče o „horní pilíř“ Tři nejlepší profesoři andrologie se sešli v týdnu diagnostiky Hui

Péče o „horní pilíř“ Tři nejlepší profesoři andrologie se sešli v týdnu diagnostiky Hui-0

 Nedávno je v plném proudu týden kliniky profesora andrologie „618 Den otců · Péče o pilíře“, který zahájila Chongqingská nemocnice pro zdraví mužů ve spolupráci s mnoha třemi nejlepšími profesory andrologie. Je zřejmé, že tento týden konzultací zlepšil „kvalitu“ léčby urologie a mužských onemocnění pomocí autoritativních klinických zkušeností a špičkové lékařské technologie, s cílem zvýšit povědomí občanů o mužských životech. Nejupřímnější dar zdraví pro všechny otce na světě. Onemocnění prostaty u mužů rok od roku narůstá, prodlužuje se a je náchylné k „lézím“.

Péče o „horní pilíř“ Tři nejlepší profesoři andrologie se sešli v týdnu diagnostiky Hui-1

  Podle klinických údajů čínské andrologie 75,6% mužů v mé zemi trpí různými stupni mezi nimi se každoročně zvyšuje sexuální dysfunkce, mužská neplodnost, nádory a další nemoci způsobené chorobami prostaty. „Hlavními příznaky onemocnění prostaty jsou časté močení, naléhavost a špinavé močení. Pokud se neléčí po dlouhou dobu, je snadné způsobit onemocnění prostaty.

Péče o „horní pilíř“ Tři nejlepší profesoři andrologie se sešli v týdnu diagnostiky Hui-2

 “ Řekl profesor Lei Yiming, ředitel nemocnice pro zdraví mužů Chongqing a odborník ve specializovaném studiu TCM prostaty, kvůli rozvoji domácí andrologie Nevyvážená povaha onemocnění prostaty a nízká míra konzultací pacientů s onemocněním prostaty vedly rok od roku k nárůstu pacientů s „lézemi“. S cílem věnovat pozornost problémům se zdravím prostaty u mužů zahájila nemocnice Chongqing Men’s Health Hospital „týden usnadňování“ profesorů andrologie „618 Den otců · Pilíř péče“ s cílem upřímně věnovat pozornost zdraví prostaty mužů.

Péče o „horní pilíř“ Tři nejlepší profesoři andrologie se sešli v týdnu diagnostiky Hui-3

  Profesor Lei Yiming představil, že tentokrát se v nemocnici Chongqing Men’s Health shromáždili autoritativní odborníci tří nejlepších urologických a andrologických oddělení několika nemocnic.

Péče o „horní pilíř“ Tři nejlepší profesoři andrologie se sešli v týdnu diagnostiky Hui-4

 Mezi nimi jsou „praktičtí“ profesoři urologie a andrologie ve slavných nemocnicích, jako je nemocnice Daping, první přidružená nemocnice v nemocnici Zhongyi, nemocnice Xinqiao, lidová nemocnice Chongqing atd.

Péče o „horní pilíř“ Tři nejlepší profesoři andrologie se sešli v týdnu diagnostiky Hui-5

  Každý odborník má minimálně 30 let klinických zkušeností v nemoci prostaty, infekce močových cest a další běžná mužská onemocnění mají své vlastní „jedinečné schopnosti“. Během konzultačního týdneNemocnice doporučí odborné konzultace na základě stavu, věku, nemoci a dalších relevantních faktorů každého pacienta a přizpůsobí pro ně nejlepší léčebný plán; zároveň zajistí neodstranitelná onemocnění, dlouhodobou léčbu a další obtížnou urologii andrologické problémy.

  Pacienti poskytují autoritativní odborné konzultace. Nová technologie diagnostiky a léčby prostaty doprovází životy mužů “Pokud jsou lékaři „odblokovači“ nemocí a nemocí, pak jsou „klíče“ k odblokování zámku technologie a vybavení.

  Týden diagnostiky profesorů ke Dni otců má nejen autoritativní odborníky, kteří jim mohou pomoci, ale také zavedla a inovovala Chongqingská nemocnice pro zdraví mužů mnoho Nová technologie pro diagnostiku a léčbu prostaty. Například pro léčbu benigní hyperplazie prostaty lze použít mezinárodní vyspělou technologii.

  “Plazmová minimálně invazivní chirurgie “, díky nízkoteplotnímu provozu během procesu léčby, kontrole nanotechnologií, bez poškození okolních tkání, bez bolesti, rychlého zotavení, spolehlivého léčebného účinku a dalších výhod; starší a slabí pacienti mohou tento druh operace snadno podstoupit „Hyperplastickou prostatu lze odstranit bez chirurgického zákroku. Při léčbě prostatitidyNemocnice speciálně zavedla „neinvazivní léčbu“ rehabilitačního robota pro léčbu prostaty Oladen, který využívá cloudový magnetodynamický účinek k čištění ucpaných žláz. Během léčby si můžete zvolit vhodnou léčebnou polohu a účinek léku může zasáhnout lézi.

  Celý proces léčby je bezbolestný, neinvazivní, bezpečný a efektivní a je jednomyslně doporučován mezinárodními odborníky na prostatu. 618 Den otců · Týden kliniky prospěšných pilířů a profesorů andrologie od nynějška do 28.

  června,Občané mohou zavolat na horkou linku pro zdraví a požádat o následující lékařskou pomoc: 1. Jmenování bezplatný registrační poplatek, poplatek za konzultaci zdarma; 2. Balíček kontroly stavu prostaty stojí pouze 61,8 juanů (v hodnotě 130 juanů balíček: digitální vyšetření prostaty, rutina prostaty, Dopplerovské ultrazvukové vyšetření barvy prostaty) 3. Všichni chudí a extrémně potřební pacienti mohou požádat o další civilní lékařskou pomoc.

▲▲ Související odkazy Nejprve zahájeno ateliérem profesora mužské dysfunkce “„Neinvazivní technologie“ Uvádí se, že „Studio profesora mužské dysfunkce“ zřízené Chongqingskou nemocnicí pro muže je první „neinvazivní léčbou“ v našem městě - omlazení mikrošokovými vlnami LESWT, které je přesně kontrolované a nízko- energetický ultrazvuk Opakované působení k zásadnímu zlepšení mužské funkce. Při absenci bolesti a traumatuPomozte pacientům zbavit se drogové závislosti. Slabí a starší pacienti mužského pohlaví mohou také snadno podstoupit léčbu. .