Regionální

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao

souhrn

Ráno 13. června byla oznámena výstavba městského a venkovského vodovodu v okrese Gangu, první realizační projekt druhé fáze podpůrného projektu odklonu vody od taoismu. Jedná se o první velký projekt na ochranu vody, který byl v provincii zahájen v letošním roce, a zahájil tak druhou fázi podpůrného projektu zásobování vodou ve městě a na venkově Tao Water Supply. Aby bylo možné zásadně vyřešit problém s nedostatkem vody v těžce suchých a nedostatkových vodách v centrální provincii Gansu,Dopřejte si plnou práci s pracovníky zásobování vodou Tao

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao-0

  Ráno 13. června byla oznámena výstavba městského a venkovského vodovodu v okrese Gangu, první realizační projekt druhé fáze podpůrného projektu odklonu vody od taoismu. Jedná se o první velký projekt na ochranu vody, který byl v provincii zahájen v letošním roce, a zahájil tak druhou fázi podpůrného projektu zásobování vodou ve městě a na venkově Tao Water Supply.

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao-1

   Aby bylo možné zásadně vyřešit problém s nedostatkem vody v těžce suchých a nedostatkových vodách v centrální provincii Gansu,Při plném využití celkových výhod projektu odvádění vody Tao byla 6.

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao-2

   srpna 2015 oficiálně zahájena druhá fáze projektu odvádění vody Tao v kraji Longxi. Jako důležitá součást druhé fáze projektu odklonu Tao je projekt podpory městských a venkovských vodovodů druhé fáze projektu odklonu Tao klíčovým projektem, který přímo ovlivňuje druhou fázi projektu odklonu Tao a dokonce i celkovou výhody projektu. Příjemci projektu jsou okres Anding, město Dingxi,Longxi County, Tongwei County, Huining County z Baiyin City, Wushan County, Gangu County, Qin'an County z Tianshui City a Jingning County z Pingliang City v 97 městech, 1652 správních vesnicích a 4 krajích, s přidělením vody 203 milionů kubických metrů , což představuje 65% celkového objemu odklonu vody ve druhé fázi projektu odklonu vody Tao.

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao-3

   Celková investice do projektu je 5,387 miliard juanů a celková plánovaná doba výstavby je 36 měsíců. Provinční stranický výbor a zemská vláda přikládají velký význam výstavbě podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze Yintao, který je součástí klíčové práce letošní vládní pracovní zprávy. Aby se urychlil postup výstavby projektů, naše provincie změnila předchozí praxi čekání na dokončení klíčových projektů ochrany vod před zahájením výstavby podpůrných projektů a naplánovala výstavbu podpůrných projektů pro druhou fázi Yintao na stejný čas. Synchronní postup.

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao-4

   Naše provincie zároveň prohloubila reformu inovačních investic a mechanismů financování ochrany vod. Vláda provincie rozhodla, že Provincial Water Investment Co. , Ltd.

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao-5

   provede druhou fázi projektu podpory Yintao jako právnická osoba a bude spolupracovat s okresy a okresy, které jsou příjemci pomoci, v souladu s tržně orientovaným provozem a modelem podnikového řízení, aby společně založit společnost právnické osoby a financovat výstavbu druhé fáze podpůrných zařízení. Vytvořilo dobré podmínky pro co nejrychlejší bezproblémové zahájení projektu. Městem prochází Gangu a řeka Wei, ale voda je extrémně napjatá. Místní vodní zdroje na obyvatele jsou méně než polovina vodních zdrojů na obyvatele provincie.

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao-6

   Zejména v posledních letech, tváří v tvář rychlému hospodářskému a sociálnímu rozvoji, je místní využívání vody ve městech a na venkově ještě napjatější.

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao-7

   Příslušná osoba odpovědná za okres Gangu uvedla:Počínaje druhou polovinou loňského roku musel kraj zastavovat vodu alespoň na dvě nebo tři hodiny každý den.

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao-8

   Dnes byl zahájen podpůrný projekt zásobování vodou ve městech a na venkově v okrese Gangu druhé fáze projektu Taoist Diversion, který zahrnuje tři části: projekt zásobování vodou ve městech, projekt Dazhuang a projekt Lixin. Zaměřuje se hlavně na městské a venkovské domácnosti a průmyslová voda a je přínosem pro celý kraj kromě měst Gupo, Wujiahe a Baijia Bay 3 a 12 dalších měst. Celková investice do projektu je 858 milionů juanů.

Stavba podpůrného městského a venkovského projektu zásobování vodou druhé fáze vodního odklonu Tao-9

Osoba odpovědná za provinční oddělení vodních zdrojů uvedla, že posílí dohled nad kvalitou stavby, jejím pokrokem a finančními prostředky projektu a zároveň bude koordinovat a propagovat výstavbu podpůrných projektů v jiných městech, okresech a okresech jako Dingxi, Pingliang, Baiyin atd. , aby zajistily synchronizaci podpůrných projektů druhé fáze projektu Yintao s hlavním projektem. (Reporter Song Zhenfeng).