Hra

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice

souhrn

Ráno 13. června Komise pro městské a zdravotní plánování informovala, že pokrytí rozšířených předpisů pro komplexní reformu zdraví komunity v tomto městě se dále zvýšilo. Jako dodavatel rozšířených receptů společnost Shanghai Pharmaceutical Holdings Co., Ltd. používá moderní logistické koncepty k podpisu smluv se 128 komunitními zdravotnickými středisky. Od dubna letošního roku překročila složená míra růstu prodloužených receptů 40%.Celkem téměř 300 000 metrů krychlových starších pacientů

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice-0

  Ráno 13. června Komise pro městské a zdravotní plánování informovala, že pokrytí rozšířených předpisů pro komplexní reformu zdraví komunity v tomto městě se dále zvýšilo.

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice-1

   Jako dodavatel rozšířených receptů společnost Shanghai Pharmaceutical Holdings Co.

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice-2

  , Ltd. používá moderní logistické koncepty k podpisu smluv se 128 komunitními zdravotnickými středisky. Od dubna letošního roku překročila složená míra růstu prodloužených receptů 40%. Celkem téměř 300 000 metrů krychlových starším pacientům bylo poskytnuto služby dodávky léků a bylo distribuováno více než 1 milion krabiček s drogami, které pokrývají celou oblast Šanghaje, což skutečně dokončilo „poslední míli“ od domu k domu výdej dveří.

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice-3

   Statistiky Komise pro městské a zdravotní plánování ukazují, že po výrazném zlepšení komfortu léčby se frekvence konzultací obyvatel snížila. V roce 2015 byla frekvence konzultací pro každou registrovanou populaci ve městě 5. 86 osob-časů, což v loňském roce pokleslo na 5,77 osob-časů. Dokud podepíšete smlouvu „1 + 1 + 1“, můžete se těšit na podpis kombinace „1 + 1 + 1“ zdravotnických zařízení v Šanghaji již před dvěma lety, tj.

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice-4

   Jedno centrum komunitních zdravotních služeb, jedno lékařské instituce na okresní úrovni a jedno město na úrovni lékařských institucí podepisují smlouvy a rozšiřování receptů se stalo vrcholem smluvních služeb. Osoba pověřená komisí pro městské zdraví a plánování rodiny zavedla,Tzv. Rozšířený předpis se týká smluvních obyvatel, kteří jsou rodinným lékařem odesíláni do nemocnice vyššího stupně, a když se vracejí do komunity za účelem lékařského ošetření, mohou k vydání předpisu použít specializovaného nemocničního specialisty a distribuujte jej zdarma komunitě prostřednictvím logistiky třetích stran.

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice-5

   Prodloužení receptů výrazně zvyšuje pohodlí obyvatel komunity.

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice-6

   Strýček Zhou, který žije v oblasti Longbai, cestuje po celý rok do a z velké nemocnice na registraci,Výdej. Od loňského roku starší lidé opět přišli do Longbai Community Health Service Center a bylo jim řečeno: „Dokud podepíší smlouvu s kombinovaným zdravotnickým zařízením„ 1 + 1 + 1 “, mohou se těšit na prodloužené recepty a léky od velkých nemocnice mohou být dodávány přímo komunitě. “V současné době je rozšíření Předpis je dodáván přímo do domova prostřednictvím dodavatele a pan Zhou nemusí ani chodit do komunitního centra zdravotní péče.

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice-7

  Qiu Yanmin, osoba odpovědná za „Benefit Medicine Circle“ společnosti Shanghai Pharmaceutical Holdings Co. , Ltd.

Rozšířit recepty a otevřít tak „poslední míli“ výdeje léků přímo komunitě z Šanghajské univerzitní nemocnice-8

  , uvedla, že podle požadavků komplexní reformy komunity musí dodávka rozšířených receptů jít hluboko do zdraví komunity servisní stránky a dokonce i domovy obyvatel. Projekt speciálně přizpůsobil logistický systém: potopení logistické distribuční sítě, využití sítě maloobchodních prodejen k obohacení kanálů pro sběr drog,Spoléhání se na logistiku třetích stran pro dosažení domácího doručování léků a zajištění včasnosti „ranní objednávky budou doručeny odpoledne, odpolední objednávky budou doručeny další ráno“. Po více než roce praxe se doba od předpisu po dodání léku komunitními lékaři zkrátila z průměrně 2,3 přirozeného dne na průměrně 1,4 přirozeného dne. Aby byla zajištěna bezpečnost léčby, projekt také vytvořil tři odkazy na audit a kontrolu:Každý recept přijatý na pozadí kontroluje profesionální licencovaný lékárník, aby byla zajištěna přesnost informací o léku; pracovníci prodeje budou každý den kontrolovat objednávky dne jeden po druhém; na začátku každého měsíce prodejci provedou komplexní kontrola objednávek na předpis z předchozího měsíce Zkontrolujte, zda jsou informace přesné.

   Kromě toho projekt „Benefit Medicine Circle“ založil více než 100 skupin rodinných lékařů,Komunikujte online kdykoli. S cílem maximalizovat rozsah léčby pacientů společnost Shanghai Pharmaceuticals potvrdila u dodavatelů jeden po druhém.

Od minulého měsíce dosáhl seznam léků, které splňují rozšířený předpis, 517 předpisů o výrobcích, které zahrnují hypertenzi, cukrovku, Parkinsonovu chorobu, osteoporózu, seniory léky, jako je mozkový infarkt. .