Obchodní

Více než 30 typů rehabilitačních zařízení z Fujianské univerzity tradiční čínské medicíny bylo představeno na „6:18“

souhrn

Uvádí se, že Fujianská univerzita tradiční čínské medicíny jako hlavní výzkumná a vývojová platforma pro domácí rehabilitační lékařská zařízení vyvinula společně s mnoha nemocnicemi a podniky řadu předních domácích rehabilitačních softwarových zařízení. Například byla vyvinuta a vytvořena stupnice hodnocení rehabilitace kognitivních funkcí a její standardizovaná provozní videa a příručka výzkumníka, které jsou v současné době standardní verzí hodnocení kognitivních funkcí v Číně.(Wang Yongzhen a Wang Juan)

Více než 30 typů rehabilitačních zařízení z Fujianské univerzity tradiční čínské medicíny bylo představeno na „6:18“

Více než 30 typů rehabilitačních zařízení z Fujianské univerzity tradiční čínské medicíny bylo představeno na „6:18“-0

  Reportér se nedávno z kanceláře organizačního výboru „18. června“ dozvěděl, že v této „18.

Více než 30 typů rehabilitačních zařízení z Fujianské univerzity tradiční čínské medicíny bylo představeno na „6:18“-1

   června“ bude Fujianská univerzita tradiční čínské medicíny pořádat rehabilitační sál zaměřený na rehabilitační lékařskou péči, rehabilitaci pro seniory, sportovní rehabilitaci, komunitní rehabilitaci atd. . , předvést vývoj školy Existuje více než 30 druhů rehabilitačních zařízení, jako je tréninkový systém hodnocení kognitivních funkcí, zdravotní náramek, rehabilitační rotoped atd. , a jsou rozděleny a nastaveny podle funkční oblasti vybavení.

Více než 30 typů rehabilitačních zařízení z Fujianské univerzity tradiční čínské medicíny bylo představeno na „6:18“-2

  Pět hlavních výstavních oblastí rehabilitace „Internet +“, kognitivní rehabilitace řeči, rehabilitace starších osob, časná rehabilitace a charakteristická rehabilitace tradiční čínské medicíny ukazují nové koncepty, nové technologie a nové produkty v oblasti rehabilitačních služeb a rehabilitační výroby.

Více než 30 typů rehabilitačních zařízení z Fujianské univerzity tradiční čínské medicíny bylo představeno na „6:18“-3

   Zobrazené výsledky představují aktuální oblast domácí rehabilitace Nejnovější úspěchy ve vědeckém výzkumu a inovacích. Uvádí se, že Fujian University of Traditional Chinese Medicine, jako hlavní platforma pro výzkum a vývoj domácích rehabilitačních zdravotnických zařízení,Společně vyvinuli řadu předních domácích rehabilitačních softwarových zařízení s mnoha nemocnicemi a podniky. Například byla vyvinuta a vytvořena stupnice hodnocení rehabilitace kognitivních funkcí a její standardizovaná provozní videa a příručka výzkumníka, které jsou v současné době standardní verzí hodnocení kognitivních funkcí v Číně.

Více než 30 typů rehabilitačních zařízení z Fujianské univerzity tradiční čínské medicíny bylo představeno na „6:18“-4

(Wang Yongzhen a Wang Juan).