Zápas

Asociace literárních kritiků v Šanghaji

souhrn

Páté zasedání Čínské asociace literárních a uměleckých kritiků, které pořádá Čínská asociace literárních a uměleckých kritiků a Čínská federace literárních a uměleckých kritiků, je seminář zaměřený na hloubkové studium a provádění důležitých projevů Semináře literární práce sekretáře Xi Jinpinga. Školení se zúčastnilo přibližně 140 zástupců uměleckých kritiků ze 6 provincií a měst, včetně Jiangsu, Zhejiang, Anhui, Henan a Hubei.Člen Skupiny strany Čínská federace literárních a uměleckých kruhů,

Asociace literárních kritiků v Šanghaji

Asociace literárních kritiků v Šanghaji-0

  Páté zasedání Čínské asociace literárních a uměleckých kritiků, které pořádá Čínská asociace literárních a uměleckých kritiků a Čínská federace literárních a uměleckých kritiků, je seminář zaměřený na hloubkové studium a provádění důležitých projevů Semináře literární práce sekretáře Xi Jinpinga. Školení se zúčastnilo přibližně 140 zástupců uměleckých kritiků ze 6 provincií a měst, včetně Jiangsu, Zhejiang, Anhui, Henan a Hubei. Guo Yunde, člen stranické skupiny Čínské federace literárních a uměleckých kruhů a místopředseda Čínské asociace literárních a uměleckých kritiků, na zahajovacím ceremoniálu poukázal na to, že v době bouřky je od literatury a uměleckých kritiků vyžadováno: odpovídat potřebám doby a nést hlavní zodpovědnosti.

Asociace literárních kritiků v Šanghaji-1

   V srdci jsou lidé, odpovědnost na bedrech a vesmír.

Asociace literárních kritiků v Šanghaji-2

"Pamatujte,Vydejte se do akce a vědomě se chopte ušlechtilého poslání svěřeného dobou. Uvádí se, že pětidenní školicí kurz pozve na přednášky odborníky, jako je Shang Changrong, známý umělec pekingské opery, a budou probíhat různé školicí aktivity, jako jsou skupinové semináře, výuka na místě a výměny zpráv. .