Mezinárodní

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu

souhrn

Reportér Jiang Yang, stážista Deng Pan. Téměř v 17 hodin 11. června 2017 přijala policejní stanice Jiulongpo Shiqiaopu tetu volající o pomoc. Druhá strana uvedla, že jeho vnuk Xiao Haohao (pseudonym) byl uvězněn ve slavném městě Hengxin 2 V ochranné kabině bankomatového bankomatu na bráně období je dítěti jen 1 rok. Doufám, že policie dítě co nejdříve zachrání. Policie se rychle vrhla na místo činu,A vidí

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu-0

 Reportér Jiang Yang, stážista Deng Pan. Téměř v 17 hodin 11. června 2017 přijala policejní stanice Jiulongpo Shiqiaopu tetu volající o pomoc.

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu-1

  Druhá strana uvedla, že jeho vnuk Xiao Haohao (pseudonym) byl uvězněn ve slavném městě Hengxin 2 V ochranné kabině bankomatového bankomatu na bráně období je dítěti jen 1 rok. Doufám, že policie dítě co nejdříve zachrání. Policie se rychle vrhla na místo činu,A viděl uvězněné Xiao Haohao a úzkostnou a bezmocnou tchyni.

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu-2

  Protože Xiao Haohao byl příliš mladý na to, aby mohl komunikovat, nemohl se dotknout tlačítka pro odemknutí dveří stroje a počasí bylo ten den velmi horké, v ochranné kabině kdykoli hrozilo nebezpečí vysoké teploty a úpalu. Policie uklidňovala chlapcova tchyně se rychle uklidnila.

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu-3

  Spojte se s bankou,Následně pracovníci banky otevřeli dveře dálkovým ovládáním.

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu-4

  Naštěstí je dítě v bezpečí. Tchýně Xiao Haohao řekla policii, co se stalo: Před hodinou si Xiao Haohao a jeho rodina užívali pohody u brány komunity.

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu-5

  Dospělí si povídali. Nudná Xiao Haohao viděla, jak někdo vychází z ochranné kabiny bankovního bankomatu a využil dveří k návratu. Před zavřením zakopl a vběhl dovnitř.

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu-6

 Jedním kliknutím rodina zjistila, že dítě už s ním není. Tchýně vyjádřila srdečné poděkování policii za pomoc. Policie připomněla: k incidentům dětí uvězněných v ochranném prostoru bankomatů dochází občas.

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu-7

  Když rodinní příslušníci přivedou své děti, aby si hrály po bankomatu, musí se o děti kolem nich starat; navíc většina ochranných poklopů nemá venku žádná tlačítka,Můžete vstoupit přímým potažením za rukojeť.

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu-8

  Vnitřní infračervené paprsky vycítí vstup někoho a dveře se automaticky zamknou.

Jeden rok starý chlapec narazil do ochranné kabiny bankomatu-9

  Lidé uvnitř musí stisknout vnitřní tlačítko, aby se dostali ven.

  Tlačítko uvnitř dveří má konstrukční výšku asi 1 metr, což usnadňuje stisknutí. Ale v této výšce vnitřních tlačítek na ně děti možná nedosáhnou a nechtějí je ani stisknout. Pokud narazíte na náhlou situaci, kdy je vaše dítě uvězněno,Nejlepší je místo rozbití skla co nejdříve kontaktovat banku nebo se ohlásit policii. Sklo ochranného prostoru bankomatu je vysoce odolné sklo odolné proti výbuchu, proto se nedoporučuje sklo rozbít, aby zachránil lidi.

.