Cestovní ruch

Cena elektronického štítku karty Yuetong se snížila z 200 juanů na 110 juanů

souhrn

Majitelé automobilů Dayang.com mohou ušetřit peníze, když utrácejí na dálnicích. Reportér se včera od United Telecom dozvěděl, že původní cena 200juanské elektronické značky pro kartu Yuetong byla snížena na 110 juanů. Uvádí se, že provinční rozvojová a reformní komise vydala oznámení požadující, aby od 1. června 2017 byla prodejní cena elektronických značek v různých prodejních odděleních zákaznického centra Yuetong Card snížena na 110 juanů za sadu;Yuetong Card (včetně karty s uloženou hodnotou)

Cena elektronického štítku karty Yuetong se snížila z 200 juanů na 110 juanů

Cena elektronického štítku karty Yuetong se snížila z 200 juanů na 110 juanů-0

  Majitelé automobilů Dayang. com mohou ušetřit peníze, když utrácejí na dálnicích. Reportér se včera od United Telecom dozvěděl, že původní cena 200juanské elektronické značky pro kartu Yuetong byla snížena na 110 juanů.

Cena elektronického štítku karty Yuetong se snížila z 200 juanů na 110 juanů-1

   Uvádí se, že provinční rozvojová a reformní komise vydala oznámení požadující, aby od 1. června 2017 byla prodejní cena elektronických značek v různých prodejních odděleních zákaznického centra Yuetong Card snížena na 110 juanů za sadu;Prodejní cena karet Yuetong (včetně karet s uloženou hodnotou a debetních karet) zůstává nezměněna na 15 RMB za kartu. Elektronický štítek je mikrovlnný vysílač / přijímač instalovaný ve vozidle k identifikaci identity vozidla.

Cena elektronického štítku karty Yuetong se snížila z 200 juanů na 110 juanů-2

Když vozidlo projde jízdním pruhem ETC, dokáže automaticky identifikovat platbu. Majitelé automobilů toto snížení cen obecně vítají, ale více majitelů automobilů doufá, že zlepší úroveň mýtného a služby v oblasti odpočinku na dálnici. Například otevřete více pruhů ETC pro odklonění a omezte technické poruchy, abyste zajistili plynulost pruhů ETC. (Reportér Guangpao Quanjie, korespondent Guo Linyan).