Počítač

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti

souhrn

Čínská ekonomická síť, Peking, 14. června. V úterý se trhy v Šanghaji a Shenzhenu v počátcích obchodování nadále otvíraly nižší. Po otevření se diferenciace dále prohlubovala. Šanghajský index Composite 50 spadl mezi top. Nedávný silný likér a Sektory domácích spotřebičů se začaly stahovat zpět. Malí a střední podnikatelé si vedli dobře. Sektor neželezných kovů si vedl silně a Gaosongzhuan také vykazoval významné známky oživení. Odpoledne se trh začal konsolidovat na vysoké úrovni.Sub-nové zásoby, lithiové baterie postupně

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti-0

 Čínská ekonomická síť, Peking, 14. června.

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti-1

  V úterý se trhy v Šanghaji a Shenzhenu v počátcích obchodování nadále otvíraly nižší. Po otevření se diferenciace dále prohlubovala. Šanghajský index Composite 50 spadl mezi top.

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti-2

  Nedávný silný likér a Sektory domácích spotřebičů se začaly stahovat zpět. Malí a střední podnikatelé si vedli dobře. Sektor neželezných kovů si vedl silně a Gaosongzhuan také vykazoval významné známky oživení.

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti-3

  Odpoledne se trh začal konsolidovat na vysoké úrovni. Sub-nové zásoby a lithiové baterie se postupně posilovaly a jednotlivé zásoby na trhu obecně rostly. Ke konci obchodování index Šanghajské burzy vzrostl o 0,44%, růstový trh Enterprise vzrostl o 1,13% a celkový obrat těchto dvou trhů činil 357,1 miliardy.

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti-4

  Největším světlým bodem včerejška byl bezpochyby celkový sektor neželezných kovů plošně vzrostl a mezi nimi jako zástupce vedl růst sektor lithiových baterií. Od začátku tohoto roku, vzhledem k silným ekonomickým obavám trhu,Základní kovy mají velkou korekci (hliník těží ze strukturálních reforem na straně nabídky, které ukazují trend rostoucích cen). Tím je ovlivněna situace v sektoru základních kovů, kde došlo k procesu drastického zabití jejich ocenění. Z pohledu odvětví vedl koncept lithiových baterií na dva trhy a více než 70% akcií, které vzrostly o více než 5%, byly přeprodané, což je obtížnější.

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti-5

 Z hlediska tržního výhledu se nedoporučuje pokračovat v pronásledování výše, aby se zabránilo vzestupu a pádu deky. Včera témata trhu plně rozkvetla.

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti-6

  Mnoho témat, která byla dlouho tichá, se znovu objevila.

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti-7

  Musíme nadále sledovat, zda tento druh témat může nadále fungovat. Z hlediska provozu se stále doporučuje nadále používat úložiště světla jako hlavní opora použijte statické brzdění a trpělivě čekejte, až se objeví trh. S deterministickými tržními podmínkami budeme nadále věnovat pozornost tématům, jako je oblast Guangdong - Hongkong - Macao v oblasti Velkého zálivu, státní podnikové reformy a vysoce kvalitní růstové akcie podpořené průběžnými výsledky.

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti-8

  Institucionální pohledy Investice do tresky: Co se týče příčin úterního růstu odvětví neželezných kovů a uhlí, společnost Cod Investment věří, že mezinárodní ceny zlata dosáhly za poslední měsíc relativně dobrého růstu. ve stejnou dobu,Jak se upravoval domácí akciový trh, odpovídajícím způsobem se upravovaly i zásoby zlata. Trend akcií zlata zaostává za trendem mezinárodních cen zlata, což vytváří krátkodobou nůžkovou mezeru, která je na trhu poměrně vzácná.

Předprodej: přeprodané odskokové akcie vedly k ziskům ve dvou městech trpělivě čekajících na určité příležitosti-9

  Zadruhé, soudě podle posledních trendů na mezinárodních trzích, trendy na evropských a amerických akciových trzích a futures na kov se relativně zrychlují. Trend zásob domácích zdrojů je však relativně pomalý.

 Toto je zřejmá příležitost krátkodobého provozu, kterou přináší trh s futures.

  Zatřetí, vzhledem k růstu mezinárodních cen futures na kov v první polovině roku se zlepšila také výkonnost domácích společností zabývajících se barevnými kovy. Před příchodem vlny výkonu zprávy v polovině roku se očekává, že si tento zlepšující se trend získá pozornost trhu.

  Haitong Securities: V první polovině tohoto roku, zejména ve druhém čtvrtletí,Fenomén „devatenáctého“ je zřejmý, to znamená, že počet rostoucích akcií představoval méně než 10% všech akcií A a většinou šlo o modré žetony první linie nad 50 miliard juanů. Ve druhé polovině roku se očekává, že se struktura trhu vrátí na „Tři sedm“, a to od hodnoty modrého čipu první linie k růstu hodnoty druhé linie. Růst hodnoty druhého stupně je soustředěn do společností s tržní hodnotou 10–50 miliard juanů, což představuje 29% všech akcií A.

 Ačkoli je ocenění těchto společností vyšší než u prvotřídních blue chipů, tempo růstu čistého zisku těchto společností je vyšší. Guotai Junan: Je správný čas upravit strukturu, uchopit dlouhodobou difúzi a přepnout. “Důraz je kladen na modré čipy druhé úrovně s konkurenčními výhodami v dělení a možností marginálního zlepšení, modré čipy na středním trhu s výhody oceňování a startupy s modrým čipem s dobrým výkonem a srovnáváním ocenění. Očekává se, že se střednědobá zpravodajská sezóna stane důležitým katalyzátorem.

  Horizon Securities: V kombinaci se současným tržním regulačním prostředím a koncepčním vedením se stále doporučuje používat výkonnost a ocenění jako měřítko pro konfiguraci, nadále věnovat pozornost investičním příležitostem lídra bílého koně ve velkém spotřebitelském sektoru a vykopněte se v první linii dobrého výkonu a ocenění v rozvíjejících se oblastech.

  Blue chip leader, hledající druhého stupně blue chip leader v tradičním oboru. Důležité zprávy na trhu s akciemi typu A · Sázení na cestování v Xi'anu na restrukturalizaci a pokus o komplexní transformaci · Platy zaměstnanců společnosti Vanke mohou být sníženy.

  Zaměstnanci společnosti na střední úrovni často přijímají hovory headhuntingu.

  Předseda Starlight Entertainment slibuje zvýšení svých podílů pouze 2,2% zaměstnanců společnosti.

  Ohlášeno více než 70% prognózy, očekává se, že Xi Shagang a další tři čisté zisky překročí 100 milionů juanů. Začleněno do přední domácí značky pánského oblečení Cedar Holdings 4,2 miliardy juanů. Akvizice Xinur Century Akcionáři společnosti Huatong dokončili akvizici 91% společnosti Shanda Games.

  Kweichow Moutai vyhání odvětví alkoholu„Pití“ Citáty · Gasgoo odmítá hlavního akcionáře Pioneer Nové materiály pro audit od domu ke dveřím · Státní podniková reforma Shanxi zahajuje fúzi uhelné skupiny nebo se stává vrcholem · Skuteční kontroloři společnosti Huawei Culture zvyšují své podíly a zaručují 10% příjem a jsou dotázáni, odkud peníze pocházejí · Vlastní kapitál Zástavní podnikání jedné makléřské společnosti přesahuje 3,2 bilionu juanů. Akcie Jinlong jsou osvobozeny od žalování o financování dvěma ze svých cenných papírů nebo se nyní obracejí. poměr Zheshang Securities na konci tříletého seznamu sprintů je o něco vyšší než průměr v tomto odvětví. Očekává se, že Guohai Securities dosáhne desáté kótované makléřské firmy, která podporuje plány akcionářských podílů zaměstnanců.

  Expanze odvětví zahraničních investic je pro kótované Očekává se, že rozsah QFII a RQFII vzroste na novou úroveň. Zavedení proticyklických faktorů zvýšilo RMB vůči americkému dolaru za 20 dní. 1% · Akcie A vstupují do režimu „přetahování lanem“? Vyřazovací systém vede k tomu, že kapitálový trh bude od doby tisku sloužit reálné ekonomice a periferním trhům názvu indexu. Poslední zvýšení a snížení cen zvyšuje a snižuje index Hang Seng 25852,10144,060,56% Nikkei 225 Index 19955,0056,250,28 % Jižní Korea Index 2382,798,090,34% Austrálie Index 5846,4044,560,77% Dow Jones v průměru 21328.

4792,800,44% S&P 5002440,3510,960,45% Nasdaq Composite 6220,3744,900,73% Německo Index DAX 12764,98774,540,59%.