Stipendium

Shandong přijme 6000 stavebních dělníků pro práci v Izraeli

souhrn

Zpravodajská agentura Xinhua, Jinan, 14. června (reportér Sun Xiaohui) Reportér se z provinčního ministerstva obchodu Shandong dozvěděl, že Shandong otevřeně přijme 6 000 stavebních dělníků, včetně dělníků z ocelových tyčí, tesařů, obkladačů a štukatérů, kteří budou pracovat v Izraeli. Izraelská strana neslíbila žádný měsíční plat. Méně než 10 000 juanů. Podle příslušné osoby odpovědné za provinční ministerstvo obchodu Shandong,Izraelská vláda doufá, že představí zahraniční stavební dělníky

Shandong přijme 6000 stavebních dělníků pro práci v Izraeli

Shandong přijme 6000 stavebních dělníků pro práci v Izraeli-0

  Zpravodajská agentura Xinhua, Jinan, 14. června (reportér Sun Xiaohui) Reportér se z provinčního ministerstva obchodu Shandong dozvěděl, že Shandong otevřeně přijme 6 000 stavebních dělníků, včetně dělníků z ocelových tyčí, tesařů, obkladačů a štukatérů, kteří budou pracovat v Izraeli.

Shandong přijme 6000 stavebních dělníků pro práci v Izraeli-1

   Izraelská strana neslíbila žádný měsíční plat.

Shandong přijme 6000 stavebních dělníků pro práci v Izraeli-2

   Méně než 10 000 juanů.

Shandong přijme 6000 stavebních dělníků pro práci v Izraeli-3

   Podle příslušné osoby odpovědné za provinční ministerstvo obchodu Shandong,Izraelská vláda doufá, že zmírní nedostatek pracovních sil v zemi zavedením zahraničních stavebních dělníků.

Shandong přijme 6000 stavebních dělníků pro práci v Izraeli-4

   Izraelská strana při mnoha příležitostech uvedla, že vítá čínské stavební dělníky, aby pracovali v Izraeli na krátkou dobu, a bude účinně chránit legitimní práva a zájmy čínských pracovníků. Podle izraelské kolektivní smlouvy v oblasti stavebnictví (2015) nebude minimální mzda dělníků v Izraeli nižší než 5 200 šekelů měsíčně. Speciální vkladový fond 720 šekelů / měsíc (celkem asi 10 000 juanů / měsíc). Izraelská společnost pro lidské zdroje navíc poskytne čínským pracovníkům vhodná bydliště, zákonné dávky, požádá o zdravotní pojištění, pojištění sociálního zabezpečení a zajistí pracoviště a opatření na ochranu práce.

Shandong přijme 6000 stavebních dělníků pro práci v Izraeli-5

   Provincie Šan-tung je hlavní provincií čínské zahraniční pracovní spolupráce,V roce 2016 dosáhl počet vyslaných pracovníků pracovních služeb 69 000, což je devět po sobě jdoucích let na prvním místě ve všech čínských provinciích. Tito pracovníci jsou distribuováni ve více než 130 zemích a regionech.

Shandong přijme 6000 stavebních dělníků pro práci v Izraeli-6

.