Vzdělání

Sichuan Guangyuan dopravní policie napravit "dvojitý super" ptá Ji Yumin

souhrn

Zprávy People's Transportation Network Jak zvládnout „nádor“ bezpečnosti silničního provozu, jako je překročení povolené rychlosti a přetížení motorových vozidel, není jen záležitostí široké veřejnosti, ale také bolestí v srdci oddělení dopravní policie veřejné bezpečnosti. Oddělení dopravní policie Úřadu veřejné bezpečnosti města Guangyuan v provincii S'-čchuan v kombinaci se současnými aktivitami provincie „prevence chaosu a zmírnění kongescí“ a „přijímání návštěv veřejných bezpečnostních agentur“ se aktivně ptají občanů na jejich plány.Podporoval zdokonalení práce „dvojitého super“

Sichuan Guangyuan dopravní policie napravit

Sichuan Guangyuan dopravní policie napravit "dvojitý super" ptá Ji Yumin-0

  Zprávy People's Transportation Network Jak zvládnout „nádor“ bezpečnosti silničního provozu, jako je překročení povolené rychlosti a přetížení motorových vozidel, není jen záležitostí široké veřejnosti, ale také bolestí v srdci oddělení dopravní policie veřejné bezpečnosti. Oddělení dopravní policie Úřadu veřejné bezpečnosti města Guangyuan v provincii S'-čchuan v kombinaci se současnými aktivitami provincie „prevence chaosu a zmírnění kongescí“ a „přijímání návštěv veřejných bezpečnostních agentur“ se aktivně ptají občanů na jejich plány. Podporoval dobrý vývoj nápravy práce „dvojitého super“. Překročení rychlosti a přetížení motorových vozidel bylo vždy „tvrdohlavou chorobou“ při nápravě bezpečnosti provozu.

Sichuan Guangyuan dopravní policie napravit "dvojitý super" ptá Ji Yumin-1

   V žebříčku dopravních přestupků byl „dvojitý super“ vždy na prvním místě seznamu. Proto se náprava „dvojitého super“ stala hlavním obsahem potlačení nehod. Při této opravě operace „dvojitého super“ přemýšlelo oddělení dopravní policie v Kuang-jüanu o mnoha metodách, ale účinek nebyl uspokojivý. Za takových okolností se oddělení oddělilo od současných aktivit „prevence chaosu a zmírnění přetížení“ v provincii a „příslušných návštěv veřejných bezpečnostních agentur“ s cílem konzultovat širokou veřejnost ohledně názorů na nápravu „dvojitého super“, aby občané mohli současně nabízet nápady a návrhy.

Sichuan Guangyuan dopravní policie napravit "dvojitý super" ptá Ji Yumin-2

  , Podílet se na opravných pracích a dosáhnout efektu publicity a nápravy. Po návštěvě občanů oddělení shromáždilo shromážděné názory a návrhy do:Jedním z nich je zkontrolovat každé auto. Každá brigáda formuluje plány, objasňuje dělbu práce, vysílá další policejní síly na silnice a přijímá metody, jako je rozmístění a hlídky, které kontrolují klíčová časová období, klíčové úseky silnic a klíčové modely.

Sichuan Guangyuan dopravní policie napravit "dvojitý super" ptá Ji Yumin-3

   Zjistilo se, že „dvojitá super“ vozidla jsou rozhodně vyšetřováni a potrestáni a nelegální řidiči jsou organizováni během trestu Podívejte se na bezpečnostní varovný film a získejte ne méně než 60 minut výuky a učení; druhým je zkopírovat a předat zprávu. Poté, co každá brigáda shromáždí a zaregistruje situaci nelegálních řidičů, je kopie předána jejich jednotce nebo komunitě, vesnickému výboru. Po obdržení kopie ji jednotka nebo komunita nebo obec veřejně oznámí ve sloupci porušení bezpečnosti silničního provozu a zaregistruje ji.

Sichuan Guangyuan dopravní policie napravit "dvojitý super" ptá Ji Yumin-4

   V případě případu by všechna oddělení měla spolupracovat na řízení a komplexním řízení, zbavit se situace dopravní policie zpívajícími one-man show, aby bylo možné účinně napravit „dvojí super“ nezákonné chování;Třetí je expozice na celé čáře. Provádět cílenou propagaci tématu „dvojitého super“, veřejně včas odhalit závažná porušení předpisů a vysílat a zveřejňovat majitele, jméno řidiče, jednotku nebo adresu a nezákonné datum nelegálního vozidla v televizi, rádiu, novinách a online média.

Sichuan Guangyuan dopravní policie napravit "dvojitý super" ptá Ji Yumin-5

, Aby se vědomě řídili zákony a předpisy a používali to jako lekci pro vzdělávání občanů,Omezte a eliminujte výskyt narušení provozu. (Colin) Editor: (Odpovědnost: LJ).