Automatický

Počet účastníků online zaregistrovaných na veletrhu mládeže dosáhl 11 000

souhrn

Reportér se z výkonného výboru 18. veletrhu mládeže dozvěděl, že ke dni 13. června dopoledne počet delegátů, kteří se přihlásili k 18. veletrhu mládeže, dosáhl 11 000, což je nárůst ve srovnání se stejným obdobím v předchozích letech . Od začátku tohoto roku výkonný výbor veletrhu mládeže svědomitě implementoval různá opatření a opatření zemského výboru strany a zemské vlády týkající se příprav na veletrh mládeže.Upřesněte pracovní plán, rozložte cílový úkol

Počet účastníků online zaregistrovaných na veletrhu mládeže dosáhl 11 000

Počet účastníků online zaregistrovaných na veletrhu mládeže dosáhl 11 000-0

  Reportér se z výkonného výboru 18. veletrhu mládeže dozvěděl, že ke dni 13. června dopoledne počet delegátů, kteří se přihlásili k 18. veletrhu mládeže, dosáhl 11 000, což je nárůst ve srovnání se stejným obdobím v předchozích letech .

Počet účastníků online zaregistrovaných na veletrhu mládeže dosáhl 11 000-1

   Od začátku tohoto roku výkonný výbor veletrhu mládeže svědomitě implementoval různá opatření a opatření zemského výboru strany a zemské vlády týkající se příprav na veletrh mládeže. Upřesněte pracovní plán, rozložte cíle a úkoly, obraťte harmonogram a posílejte pracovní opatření, abyste zajistili bezproblémové zahájení veletrhu mládeže. Doposud práce na podepisování projektů, pozvání obchodníků, organizování akcí, výstavních výstav, propagace a vytváření atmosféry a recepčních služeb na veletrhu mládeže postupují řádným způsobem.

Počet účastníků online zaregistrovaných na veletrhu mládeže dosáhl 11 000-2

   Zejména počet delegátů, kteří se zaregistrují online na účast na tomto veletrhu mládeže bude následovat výstavu.

Počet účastníků online zaregistrovaných na veletrhu mládeže dosáhl 11 000-3

   Přístup se neustále zvyšuje. Mezi nimi bude mít speciální dekorace Peking, Tchien-ťin, Šan-tung, Če-ťiang, Ťiang-su, Hubei, Šan-si, Čchung-čching, S'-čchuan, Šan-si, Ningxia, Gansu, Šen-čen a Hongkong a další provincie, autonomní regiony a obce. Setkání potvrdili čtyři akademici Pan Jiluan a Luo Jianbin z Tsinghua University, Cao Chunxiao z China Aerospace Development and Aviation Materials Research Institute a Liu Dayang z China Aero Engine Corporation. Wang Jianlin, předseda Wanda Group, se také zúčastní tohoto veletrhu mládeže.

Počet účastníků online zaregistrovaných na veletrhu mládeže dosáhl 11 000-4

(Hua Mu Cao).