Průmysl

Dun'an slibuje Rushan Capital vůči Zheshang Bank a dostává silnou podporu od státních aktiv Zhejiang

souhrn

Zhao Yibo Beijing News Express (reportér Zhao Yibo) Skupina Dun'an dostává silnou podporu ze státních aktiv Zhejiang. 2. srpna se reportér z Pekingských zpráv z informací z průmyslu a obchodu dozvěděl, že kapitál společnosti Zhejiang Rushan Huijin Capital Management Co., Ltd. (dále jen Rushan Capital), člena rodiny Dun'an, byl Zástavcem je Dun'an Holding Group a zástavním věřitelem je pobočka Zheshang Bank Hangzhou,Registrační číslo je (městští dozorci)

Dun'an slibuje Rushan Capital vůči Zheshang Bank a dostává silnou podporu od státních aktiv Zhejiang

Dun

 Exkluzivně: Dun'an je vysoce kvalitní aktivum přislíbené Zheshang Bank po dluhové krizi a získalo silnou podporu od státních aktiv Zhejiang | Pekingské zprávy Finanční zprávy Zhao Yibo Pekingské zprávy Express (reportér Zhao Yibo) Dun'an Group získává státní aktiva Zhejiang Silná podpora. 2. srpna se reportér z Pekingských zpráv z informací z průmyslu a obchodu dozvěděl, že byl zastaven kapitál společnosti Zhejiang Rushan Huijin Capital Management Co. , Ltd.

Dun

  (dále jen Rushan Capital), člena rodiny Dun'an. .

Dun

 Zástavcem je Dun'an Holding Group, zástavním věřitelem je Hangzhou Branch Zheshang Bank, registračním číslem je (Zhushijian) registrační označení zástavy akcií [2018] 0408, datem registrace je 30. července a stav je platný. Tzv. Zástava vlastního kapitálu je zástava vlastního kapitálu za účelem získání financování.

Dun

  Podle průmyslových a obchodních údajů je akcionářem společnosti Zhejiang Rushan Huijin Capital Management Co. , Ltd. jako zástavce společnost Dun'an Group. Poměr podílů je 100%.

Dun

  Rushan Capital je známá investiční instituce v rámci skupiny DunAn Group. Rushan Capital na svých oficiálních webových stránkách představil, že se jedná o instituci rizikového kapitálu specializující se na kapitálové investice do high-tech a růstových společností založených na tržně orientovaných operacích se zaměřením na investice v oblastech, jako je velká bezpečnost, velká inteligence, velké zdraví a nové automobily. Zatím,Investovala do téměř stovky společností s charakteristickými technologiemi a inovativními obchodními modely, vysokým růstovým potenciálem a vysokým potenciálem návratnosti v Číně.

Dun

  Reportér zprávy z Pekingu uvedl, že od odhalení dluhové krize v květnu tohoto roku získala skupina Dunan několikanásobnou finanční podporu ze státních zdrojů v provincii Zhejiang.

  Některá média to 3. května uvedlaFinanční úřad provincie Zhejiang svolal finanční instituce, jako je místní Čínská lidová banka, Bankovní regulační úřad a Zhejiangská pobočka Čínské rozvojové banky, aby koordinovaly diskuse o řešení dluhové krize Dun’anu. Podle zpráv založila provincie Zhejiang pracovní skupinu vedenou Zheshang Bank a řadou bank, včetně China Development Bank. Používá se na pomoc skupině Dun'an při likvidaci dluhů.

  Jiangnan Chemical uvedl, že krátkodobá otázka likvidity společnosti Dun'an byla vysoce ceněna příslušnými místními vládními útvary a pod vedením příslušných útvarů byl zřízen Výbor pro práva věřitelů Dun'an. Současně byla ustanovena pracovní skupina poskytovat pomoc na místě, podporovat likvidaci dluhů a řešit likviditu.

  8.

  května to oznámila společnost Jiangnan Chemical uvedená na burze DunAnAkcie společnosti držené Dun'an Group byly zastaveny, s 157,5 miliony zastavených akcií, a zástavním věřitelem byla Hangzhou Branch Zheshang Bank za účelem „financování“. Dne 30.

  července vydala společnost Jiangnan Chemical další oznámení, že byly zastaveny akcie společnosti držené akcionářem Zhejiang Zhoushan Rushan New Energy Investment Partnership (komanditní společnost). Počet zastavených akcií byl 30031076.

 Zástavní věřitel Zheshang Bank Hangzhou Branch, tato zástava představovala 100% akcií v držení, a byla použita k financování. 1. srpna společnost Jiangnan Chemical oznámila, že obdržela oznámení od kontrolujícího akcionáře Dun'an Holding Group, že byla informována o tom, že část akcií společnosti v držení Dun'an Group vypořádala zástavu uvolnění akcií a opětovné složení zástavy a počet uvolněných zastavených akcií byl 157,5 milionu. Důvodem zrušení bylo, že došlo ke změně dohody o financování odpovídající zástavě; akcie byly současně zastaveny a zástavní věřitel byl pro financování stále pobočkou Hangzhou pobočky Zheshang Bank.

  Společnost Jiangnan Chemical uvedla, že ke dni zveřejnění tohoto oznámení měla skupina DunAn Group celkem 459 824 882 akcií společnosti, což představuje 36,82% celkového základního kapitálu společnosti. Po složení akciíAkcie společnosti držené společností Dun'an Holdings byly zastaveny v celkové výši 19 960 000 akcií, což představuje 42,82% akcií společnosti v držení a 15,76% celkového základního kapitálu společnosti.

  Podle veřejných informací je Zheshang Bank, která má zázemí ve státních aktivech v Zhejiangu, jednou z 12 národních akciových komerčních bank schválených Čínskou bankovní regulační komisí a jedinou národní akciovou komerční bankou se sídlem v Zhejiangu. Známý jako nejdůležitější finanční platforma v provincii Zhejiang. Kromě banky Zheshang dostalo oddělení Dun'an také finanční podporu z jiných státních zdrojů v provincii Zhejiang. 14.

  června Pekingské zprávy exkluzivně oznámily, že skupina DunAn nedávno přislíbila 55104 milionů akcií společnosti Shenyang Huachuang Wind Energy Co.

 , Ltd.

  společnosti China Huarong Asset Management Co. , Ltd. Zhejiang Branch (zástavní věřitel).

 Stav je platný.

  20.

  července společnost Jiangnan Chemical oznámila, že původně byla rozhodnuta reorganizace ke koupi 100% společnosti Zhejiang Xinlian Civil Explosive Equipment Co. , Ltd. v držení společností Zhejiang Mechanical and Electrical Group Co.

 , Ltd. a Wuchan Zhongda Group Co. , Ltd.

  od společnosti emise akcií.

Prostřednictvím této reorganizace převezmou státní aktiva Zhejiang podíl ve společnosti Jiangnan Chemical. Redaktor: Ni Xueying Odpovědný redaktor: Yang Qun Klíčová slova článku: Zheshang Bank Equity Vydáno v Dun'an Horká doporučení Odložte nejnovější finanční informace a videa na veřejný účet Sina Finance 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte (sinafinance).