Zprávy

Pobočka poštovního spoření pokutovala 200 000 juanů: neúčinné sledování toku úvěrových prostředků

souhrn

Sina Finance News 14. září informovala, že bankovní regulační úřad Maanshan uložil pokuty čínské pobočce poštovní spořitelny v okrese Hanshan. Pobočka Hanshan společnosti Poštovní spořitelna v Číně Co., Ltd. přímo převedla osobní půjčky z úvěrového účtu pobočky na účet realitní společnosti v pobočce. Pobočka efektivně nesledovala tok úvěrových prostředků.A šek po půjčce

Pobočka poštovního spoření pokutovala 200 000 juanů: neúčinné sledování toku úvěrových prostředků

Pobočka poštovního spoření pokutovala 200 000 juanů: neúčinné sledování toku úvěrových prostředků-0

  Sina Finance News 14. září informovala, že bankovní regulační úřad Maanshan uložil pokuty čínské pobočce poštovní spořitelny v okrese Hanshan.

Pobočka poštovního spoření pokutovala 200 000 juanů: neúčinné sledování toku úvěrových prostředků-1

   Pobočka Hanshan společnosti Poštovní spořitelna v Číně Co. , Ltd. přímo převedla osobní půjčky z úvěrového účtu pobočky na účet realitní společnosti v pobočce. Pobočka efektivně nesledovala tok úvěrových prostředků.

Pobočka poštovního spoření pokutovala 200 000 juanů: neúčinné sledování toku úvěrových prostředků-2

Inspekce po půjčce navíc nezjistila, že úvěrové prostředky byly zpronevěřeny pro jiné účely, a bankovní regulační úřad v Maanshan dostal pokutu 200 000 juanů a příslušná odpovědná osoba dostala varování. Odpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haiping Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).