Stipendium

Dohlédněte na tyto přísné plynovody v Dongguanu

souhrn

Čtyři silnice, včetně Guantai Road, Qifeng Road, Dongcheng East Road a Wanfu Road, byly stanoveny jako přísné potrubí. Obrázek ukazuje dopravní tok na silnici Guantai během dopravní špičky. Reportérka datové mapy Dongguan Times Chen Dongshe zjistila, že semafory na těchto úsecích silnic nebyly nastaveny správně. Můžete se ohlásit na úřadě pro řízení dopravy provinčního úřadu veřejné bezpečnosti. z Dongguan Time.com se dozvěděli z oficiálního WeChat dopravní policie v Kuang-tungu.Dongguan se zaměří na stavbu 4 „přísných potrubí“ a 4 „představení

Dohlédněte na tyto přísné plynovody v Dongguanu

Dohlédněte na tyto přísné plynovody v Dongguanu-0

  Čtyři silnice, včetně Guantai Road, Qifeng Road, Dongcheng East Road a Wanfu Road, byly stanoveny jako přísné potrubí.

Dohlédněte na tyto přísné plynovody v Dongguanu-1

   Obrázek ukazuje dopravní tok na silnici Guantai během dopravní špičky. Reportérka datové mapy Dongguan Times Chen Dongshe zjistila, že semafory na těchto úsecích silnic nebyly nastaveny správně. Můžete se ohlásit na úřadě pro řízení dopravy provinčního úřadu veřejné bezpečnosti.

Dohlédněte na tyto přísné plynovody v Dongguanu-2

   z Dongguan Time. com se dozvěděli z oficiálního WeChat dopravní policie v Kuang-tungu. Dongguan se zaměří na vybudování 4 „přísných potrubí“ a 4 „demonstračních silnic“ pro řešení 4 „chaotických bodů“.

Dohlédněte na tyto přísné plynovody v Dongguanu-3

   Veřejnost má na těchto úsecích silnic nevědecké načasování a nepřiměřené nastavení semaforů; dopravní značky a značení nejsou jasné; Problémy dopravní zácpy a poruchy mohou být hlášeny přímo dopravnímu úřadu zemského odboru veřejné bezpečnosti. Podle zpráv, aby se uskutečnil duch pracovní konference v centru města a pracovní konference pro řízení provozu veřejné veřejné bezpečnosti,Úřad pro řízení dopravy odboru veřejné bezpečnosti v provincii Kuang-tung se letos zaměří na nápravu porušení pravidel městské dopravy v celé provincii, bude sledovat chaos a chaos řádu městského provozu, bude trvat na úplném pokrytí a nulové toleranci a bude intenzivně vytvářet 154 „Přísné předpisy“ ve všech městech celé provincie. „Potrubní trasy“, 154 „demonstračních silnic“, řeší 452 „poruchových bodů“ řádu (označovaných jako dvě trasy a tři body),Snahy o vytvoření dávky civilizovaných modelů modelových měst. Před několika dny oznámil úřad pro řízení dopravy odboru veřejné bezpečnosti v provincii Kuang-tung druhou dávku „dvou silnic a tří bodů“ pro osm měst, z nichž se Dongguan zaměří na stavbu 4 „přísných potrubí“, 4 „demonstračních silnic ”A řešení těžkých problémů a náprava 4„ poruchových bodů “.

Dohlédněte na tyto přísné plynovody v Dongguanu-4

  “. Pokud občané zjistí, že načasování světel na výše uvedených úsecích silnic je nevědecké a nepřiměřené,Dopravní značky a značení jsou nejasné, dopravní zácpy a chaotické pořadí, mobilní telefon si můžete kdykoli vyzvednout a své komentáře můžete poslat na adresu [email protected] com.

Dohlédněte na tyto přísné plynovody v Dongguanu-5

   stopy pro dopravní policii každého města. , Dohlížet na nápravu a následné vyšetřování.

Dohlédněte na tyto přísné plynovody v Dongguanu-6

   Reportér se navíc dozvěděl, že od tohoto měsíce do konce října se oddělení dopravní policie v celé provincii zaměří na druhou fázi jednotných opatření k nápravě porušení pravidel městské dopravy.

  Zaměřte se na nápravu 9 typů závažných dopravních přestupků, včetně řízení pod vlivem alkoholu, řízení pod vlivem drog, brzdění, běhu na červenou, nepřiměřené rychlosti, přeplněnosti, přetížení, licencí souvisejících s řidičskými průkazy a porušování dopravních předpisů pro městské inženýrství a udržujte pořádek a nápravu normální a dlouhodobý účinek. Připomeňte Dongguanovi přísné plynovody „dvě silnice a čtyři body“ (4) Guancheng: Qifeng Road East Město: Dongcheng East Road South Město: Guantai Road Wanjiang:Wanfu Road Demonstration Road (4) Guancheng: Dongcheng West Road East Město: Cuifeng Road South Město: Hongfu Road Wanjiang: Wanjiang Road Disorder Point (4) Guancheng: Qifeng Road Hengzhong Road Intersection East City: Dongcheng East Road New South City of World Intersection : Wanjiang, Shayuan Market Section of Guantai Road: Pokud občané městského autobusového terminálu zjistí, že načasování semaforů na výše uvedených úsecích je nevědecké,Pokud je nastavení nepřiměřené a linka značení dopravních značek není jasná, můžete kdykoli zvednout mobilní telefon, který chcete zaznamenat, a odeslat své komentáře na adresu [email protected]

com. .