Internet

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu

souhrn

Po zpronevěře depozitu hrál „Zmizí ve světě“ a zahrnoval 6 případů mezi provinciemi, jako jsou Fujian, Guizhou a Jiangsu. Vychytralý podezřelý z trestného činu použil různé triky ke spáchání podvodu, ale přesto nemohl uniknout policejnímu vyšetřování. Dne 13. června se reportér dozvěděl od Wangniudun Sub-Bureau of Dongguan Public Security Bureau, že úřad úspěšně odhalil případ podvodu a podezřelý uvolnil informace o dodávkách prostřednictvím internetu.Po podvedení zálohy

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-0

  Po zpronevěře depozitu hrál „Zmizí ve světě“ a zahrnoval 6 případů mezi provinciemi, jako jsou Fujian, Guizhou a Jiangsu. Vychytralý podezřelý z trestného činu použil různé triky ke spáchání podvodu, ale přesto nemohl uniknout policejnímu vyšetřování. Dne 13.

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-1

   června se reportér dozvěděl od Wangniudun Sub-Bureau of Dongguan Public Security Bureau, že úřad úspěšně odhalil případ podvodu a podezřelý uvolnil informace o dodávkách prostřednictvím internetu. Po zpronevěře depozitu „zmizeli.

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-2

  “ Policie následovala vyšetřování a zatkla osoby podezřelé z trestného činu Liu Mouqing a Shen Moudong a prolomila mnoho podobných případů podvodů.

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-3

   V polovině května loňského roku přijala policejní stanice Zhouguo ve Wangniudun Public Security Bureau poplach od He s tím, že převedla zálohu ve výši více než 9 000 juanů na dodavatele balicího papíru.

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-4

  Druhá strana nedodala zboží ve sjednanou dobu a nyní ji nelze kontaktovat. Je podezření, že byla podvedena telekomunikací.

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-5

   Řekl, že byl kupujícím z určité továrny a dříve dostal obchodní hovor od cizího muže s tím, že se musí vypořádat se skladovou lepenkou a cena byla nízká. Po mnoha diskusích převedl na druhou stranu zálohu ve výši 9 103 juanů a dohodl se na dodací lhůtě.

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-6

  Poté druhá strana zboží dlouho nezasílala, mnohokrát na ni zavolal, byl vypnutý a cítil se podvedený. Policie zjistila, že číslo mobilního telefonu použité druhou stranou patřilo městu Kanton a nemělo registraci skutečného jména a použitá bankovní karta nebyla jeho vlastníkem. všude. Policie se rozhodla zřídit pracovní skupinu,Vytvořte kontrolní body a nakonec v dubnu letošního roku byly stopy těchto dvou podezřelých konečně objeveny policií, která se případem zabývala.

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-7

   Brzy ráno 11. dubna provedla policie pracovní skupiny u podezřelého překvapivé zatčení a úspěšně ho zajala. Poté, co podnikání selhalo a přineslo „duchový nápad“ spravedlnosti, podezřelý Shen Moudong přiznal, že po absolvování střední školy odešel do papírenského průmyslu do Chang'anu, Guanchengu a dalších měst a ulic. Později odešel z podnikání a kvůli neúspěchu v podnikání měl podvod, a tak kontaktoval svého přítele Liu Mouqinga.

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-8

   Liu Mouqing souhlasil se „spoluprací“, přestěhoval se ze Shenzhenu do Dongguanu, kde si pronajal komerční dům v Guanchengu se Shen Moudongem a společně se dopustil podvodu.

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-9

   Po výslechu se podezřelí Liu Mouqing a Shen Moudong přiznali ke skutečnosti, že se dopustili více než deseti podvodů. Mezi nimi bylo 6 případů mezi provinciemi, které se týkaly Fujian, Guizhou a Jiangsu a které podvedly oběti téměř 200 000 juanů finančních prostředků. V současné době byli Liu Mouqing a Shen Moudong uvězněni a případ je dále ověřován.

Muž hrál „Zmizí ve světě“ poté, co mužův obchod selhal kvůli podvedenému vkladu-10

.