Majetek

Je vydán nejnovější žebříček indexu nových médií Dongguan

souhrn

Dva velké počty policistů v oblasti sociálního zabezpečení a dopravy se vrátili k Dongguan Time Network News. 115. vydání (2017.06.04—2017.06.10) Dongguan New Media Index společně vydané společností Dongguan News Media Group a Beijing Qingbo Big Data Technology Co. , Ltd. (Qingbo Index) Žebříčky jsou čerstvě zveřejněny. Vláda a žebříček živobytí lidí, sociální zabezpečení a dopravní policie, se silně vrátily. Dongguan Town v tomto období

Je vydán nejnovější žebříček indexu nových médií Dongguan

Je vydán nejnovější žebříček indexu nových médií Dongguan-0

  Dva velké počty policistů v oblasti sociálního zabezpečení a dopravy se vrátili k Dongguan Time Network News. 115. vydání (2017. 06.

Je vydán nejnovější žebříček indexu nových médií Dongguan-1

  04—2017. 06.

Je vydán nejnovější žebříček indexu nových médií Dongguan-2

  10) Dongguan New Media Index společně vydané společností Dongguan News Media Group a Beijing Qingbo Big Data Technology Co. , Ltd. (Qingbo Index) Žebříčky jsou čerstvě zveřejněny.

Je vydán nejnovější žebříček indexu nových médií Dongguan-3

   Vláda a žebříček živobytí lidí, sociální zabezpečení a dopravní policie, se silně vrátily.

Je vydán nejnovější žebříček indexu nových médií Dongguan-4

   Top 5 žebříčku Dongguan Town Street v tomto čísle,Následuje krásný Machong, Houjie Release, Happy Chang'an, Impression Tangxia a Happy Songshan Lake. Top 5 v tomto čísle vládních záležitostí Dongguan a žebříčku obživy lidí jsou Dongguan Social Security, Dongguan Traffic Police, Dongguan Public Security Bureau, Dongguan Industry and Commerce a Dongguan Weather.

Je vydán nejnovější žebříček indexu nových médií Dongguan-5

Na seznamu vládních záležitostí a živobytí lidí minulý týden se silně vrátily „sociální zabezpečení Dongguan“ a „dopravní policie Dongguan“. S více než 100 000 tweety každý získal opět první a druhé místo v seznamu. .