Obchodní

Správa měst v různých částech Ningbo se shromáždila předem, aby zvládla deštivé počasí

souhrn

S postupným množstvím dešťů byly plně mobilizovány útvary správy měst ve všech částech města, aby se odvážně vydaly na silný déšť, aby zahájily protipovodňové a podmokové přípravy a záchranné práce na místě. Ráno 13. června pracovníci údržby odvodnění Yinzhou Urban Management Bureau zkontrolovali 14 čerpacích stanic včetně čerpací stanice dešťové vody Jianxing Road, čerpací stanice dešťové vody Taojiang a čerpací stanice dešťové vody Yinxian Avenue.Od minulého týdne Yinzhou opakovaně zřizoval čerpací stanice v městských oblastech.

Správa měst v různých částech Ningbo se shromáždila předem, aby zvládla deštivé počasí

Správa měst v různých částech Ningbo se shromáždila předem, aby zvládla deštivé počasí-0

  S postupným množstvím dešťů byly plně mobilizovány útvary správy měst ve všech částech města, aby se odvážně vydaly na silný déšť, aby zahájily protipovodňové a podmokové přípravy a záchranné práce na místě. Ráno 13. června pracovníci údržby odvodnění Yinzhou Urban Management Bureau zkontrolovali 14 čerpacích stanic včetně čerpací stanice dešťové vody Jianxing Road, čerpací stanice dešťové vody Taojiang a čerpací stanice dešťové vody Yinxian Avenue.

Správa měst v různých částech Ningbo se shromáždila předem, aby zvládla deštivé počasí-1

  Od minulého týdne Yinzhou opakovaně kontroloval provoz městských čerpacích stanic, provoz městských odvodňovacích zařízení a materiálové rezervy.

Správa měst v různých částech Ningbo se shromáždila předem, aby zvládla deštivé počasí-2

   Okresní úřad pro správu měst Haishu posílil své materiální rezervy.

Správa měst v různých částech Ningbo se shromáždila předem, aby zvládla deštivé počasí-3

   V červnu jsme zakoupili 10 nových čerpadel s nuceným výbojem se zdvihovým objemem 70 metrů krychlových za hodinu, jedno se zdvihovým objemem 160 metrů krychlových za hodinu a 20 kajaků. A nainstalujte rychlé rozhraní pro vysoce výkonné čerpadlo s nuceným výbojem, což výrazně zvyšuje účinnost použití čerpadla s nuceným výbojem. V současné době je tříprůkazový sklad okresního střediska městské údržby vybaven 167 silnými drenážními čerpadly, 8 000 balíků slámy, 6000 tkaných pytlů, 140 rolemi udržovací látky a 30 útočnými čluny a dalším protipovodňovým materiálem a vybavením.

Správa měst v různých částech Ningbo se shromáždila předem, aby zvládla deštivé počasí-4

   Tváří v tvář nedostatečnému odvodnění některých silnic v městské oblasti Beilun, což způsobuje hromadění vodyOddělení pro správu města Beilun zahájilo nouzový plán a Úřad pro odvodnění organizoval čtyřicet až padesát pracovníků, aby rozdělili celé město do čtyř oblastí pro bagrování hlídek. Odvodňovací nástroje, jako jsou mobilní nouzová vodní čerpadla a vysoce výkonná těžká vozidla, vypustily veškerou vodu v městských oblastech. Sběratelé informací z District Smart City Management Center byli také na místě brzy ráno 13.

Správa měst v různých částech Ningbo se shromáždila předem, aby zvládla deštivé počasí-5

   června se zaměřením na sběr informací o vodních bodech na silnicích. Letka Beilun Urban Management Daqi a Xiapu Squadron rovněž organizovaly pracovníky ke kontrole různých nádrží horských rybníků a geologických katastrof. Oddělení odvodnění Fenghua Urban Management Bureau zvýšilo nouzové kontroly a bagrování potrubní sítě, přidalo dva inspekční týmy se 16 pracovníky a zvýšilo kontrolu odvodňovacích podmínek městských odvodňovacích zařízení a zlepšení zařízení; současněUdělejte dobrou práci v oblasti prevence povodní a nouzových prací na čerpací stanici dešťové vody Yuelin Road, abyste zajistili normální odvodnění za silných dešťů.

Správa měst v různých částech Ningbo se shromáždila předem, aby zvládla deštivé počasí-6

   Za posledních několik dní oddělení prošetřilo více než 100 míst náchylných k povodním a naléhavě objevilo a řešilo 5 případů zablokování potrubní sítě v úsecích Qiaoxi’an Road a Nanshan Road.

Správa měst v různých částech Ningbo se shromáždila předem, aby zvládla deštivé počasí-7

.