Soutěž

Město Chenzhou podporuje výstavbu úvěrového systému na venkově a přijímá praktická opatření

souhrn

Dne 13. června se z Úřadu vedoucí skupiny pro vybudování systému sociálního úvěru v Chenzhou dozvěděli, že v zájmu podpory zvláštního projektu na vybudování venkovského systému úvěrů a pomoci městu v boji proti chudobě bude Chenzhou aktivně realizovat projekt „100“ na výstavbu úvěru na venkově: tj. organizovat okresyDemonstrace úvěrů na zmírnění finanční chudoby, 50 "

Město Chenzhou podporuje výstavbu úvěrového systému na venkově a přijímá praktická opatření

Město Chenzhou podporuje výstavbu úvěrového systému na venkově a přijímá praktická opatření-0

  Dne 13. června se z Úřadu vedoucí skupiny pro vybudování systému sociálního úvěru v Chenzhou dozvěděli, že v zájmu podpory zvláštního projektu na vybudování venkovského systému úvěrů a pomoci městu v boji proti chudobě bude Chenzhou aktivně realizovat projekt „100“ na výstavbu úvěru na venkově: tj. organizovat okresy, 50 „Finanční předvádění podniků zaměřených na zmírnění finanční chudoby“ stanovením modelových standardů integrity, šířením pozitivní kreditní energie a vytvořením kulturní atmosféry „důvěryhodných pobídek a nedůvěryhodných trestů“ v Chenzhou. Centrální pobočka Čínské lidové banky v Chenzhou, jako vedoucí stavebních prací v systému sociálního systému města, v posledních letech svědomitě implementovala „Plán výstavby systému sociálního úvěru na období 2015–2020“.

Město Chenzhou podporuje výstavbu úvěrového systému na venkově a přijímá praktická opatření-1

  Organizovat v rámci své jurisdikce finanční instituce spojené se zemědělstvím, aby aktivně prozkoumávaly model „úvěr + úvěr“ a pokračovaly v podpoře speciálních projektů na vybudování venkovského úvěrového systému na podporu hospodářského rozvoje venkova. Ke konci března letošního roku založilo úvěrové soubory 585 105 venkovských domácností, což představuje 49% z celkového počtu venkovských domácností spadajících pod jurisdikci 1193 671. Počet venkovských domácností s úvěrovým hodnocením je 561 341 a celkový úvěrový úvěr vydáno 455 746 úvěrovým venkovským domácnostem je 88 162,31 milionů juanů.

Město Chenzhou podporuje výstavbu úvěrového systému na venkově a přijímá praktická opatření-2

  Zůstatek dosáhl 21,85,5 milionu juanů, což představuje 19,4% z celkových půjček spadajících pod jurisdikci. Aktivní vytváření uživatelů úvěrů a aktivity úvěrových vesnic jsou důležitými opatřeními na podporu budování venkovského úvěrového systému.

Město Chenzhou podporuje výstavbu úvěrového systému na venkově a přijímá praktická opatření-3

   V souladu s požadavky „Řídících stanovisek k výstavbě venkovského úvěrového systému města Chenzhou“ jsou aktivity vytváření organizovány v kraje (městské oblasti). V současnosti jich ve městě je 8. Kraj (městská část) vstoupil do fáze věcné realizace,Bylo posouzeno celkem 561 341 připsaných venkovských domácností a bylo vytvořeno 219 úvěrových vesnic na úrovni krajů, což účinně podporovalo dobrou atmosféru pro budování venkovského úvěrového systému.

Město Chenzhou podporuje výstavbu úvěrového systému na venkově a přijímá praktická opatření-4

.