Technologie

Rozvoj zelené důvěry se musí řídit politikami

souhrn

□ Rozvoj zelených trustů je důležitým výchozím bodem pro transformaci a modernizaci odvětví důvěryhodnosti. □ Zelený trust je stále relativně nový a teoretický systém ještě není vyspělý. Současně není jasný obchodní model důvěryhodných společností v oblasti zelené důvěry a je stále nutné prozkoumat a posílit kultivaci zelené důvěry jako nové věci, která se již v naší zemi živě praktikuje.V roce 2016 společnost Ping An Trust prošla zavedením nových fúzí a akvizic energií

Rozvoj zelené důvěry se musí řídit politikami

Rozvoj zelené důvěry se musí řídit politikami-0

 □ Rozvoj zelených trustů je důležitým výchozím bodem pro transformaci a modernizaci odvětví důvěryhodnosti. □ Zelený trust je stále relativně nový a teoretický systém ještě není vyspělý.

Rozvoj zelené důvěry se musí řídit politikami-1

  Současně není jasný obchodní model důvěryhodných společností v oblasti zelené důvěry a je stále nutné prozkoumat a posílit kultivaci zelené důvěry jako nové věci, která se již v naší zemi živě praktikuje. V roce 2016 společnost Ping An Trust pomohla společnosti Tunghsu Blue Sky, dceřiné společnosti společnosti Tunghsu Group, získat novou energetickou elektrárnu zřízením nového úvěrového fondu pro fúze a akvizice v oblasti energetiky, a podílela se na jejím soukromém umisťování a poskytovala další finanční podporu pro transformaci společnosti prostřednictvím přímé financování. Podniky rozšiřují rozsah aktiv; společnost CITIC Trust zavedla plán důvěryhodnosti CITIC Minhui č.

Rozvoj zelené důvěry se musí řídit politikami-2

  52 v hodnotě 3 miliard juanů · Jiahe Technology Loan Trust Plan,Slouží k podpoře nového projektu energetických vozidel v Rugao City.

Rozvoj zelené důvěry se musí řídit politikami-3

  Při uplatňování konceptu zeleného rozvoje důvěryhodný průmysl podpořil transformaci podnikání a vyvinul zelené důvěryhodné společnosti.

Rozvoj zelené důvěry se musí řídit politikami-4

 Některé důvěryhodné společnosti provedly odpovídající průzkumy a postupy. „Zelená důvěra je koncept odvozený od koncepce zelených financí a je nedílnou součástí zelených financí.

Rozvoj zelené důvěry se musí řídit politikami-5

 “ Řekl Chen Jin, výzkumný pracovník Centra výzkumu a vývoje Postdoctorální výzkumné stanice Barry Trust. „Pro důvěryhodný průmysl je rozvoj zelených trustů důležitým výchozím bodem pro transformaci a modernizaci. “ Jinyu, generální ředitel oddělení výzkumu a vývoje SDIC Taikang Trust, uvedl, že prostřednictvím důvěryhodných finančních služeb jsou prostředky směrovány na zelenou odvětví a transformuje se model hospodářského růstu.

Rozvoj zelené důvěry se musí řídit politikami-6

  A podporovat koordinovaný rozvoj zeleného průmyslu a samotných finančních institucí. Pro důvěryhodné společnostiRozvoj zelených trustů vede ke kultivaci profesionálních schopností, inovaci obchodních modelů a rozšiřování obchodních oblastí.

  V posledních letech důvěryhodný průmysl neustále zkoumal nové modely a nové podniky na podporu zelených průmyslových odvětví, jako je úspora energie, snižování emisí, ochrana životního prostředí a čistá energie. Data ukazují, že v roce 2015 zahájilo odvětví důvěryhodnosti 346 projektů zelené důvěry a poskytlo celkem 1231 fondů. 700 milionů juanů. „Zelená ekonomika je obecným trendem a zelené trusty se budou také dále rozvíjet.

  Pro důvěryhodný průmysl lze zelené trusty považovat za jednu z důležitých rozvojových oblastí.

 “ Chen Jin uvedl, že se některé důvěryhodné společnosti pokusily, například v průmysl. Založil několik důvěryhodných projektů v oblasti emisí uhlíku a zahájil založení fondu průmyslu čisté energie. Rozvoj zelených trustů a podpora ochrany životního prostředí jsou také projevy toho, že si trustové společnosti plní své sociální odpovědnosti.

  Současný vývoj zelených trustů však stále čelí určitým obtížím a problémům.

  „V současné době existují v Číně relativně vyspělé koncepty a postupy pro zelené finanční služby, jako jsou zelené úvěry a zelené dluhopisy. Zelené trusty jsou však stále relativně nové.

 Teoretický systém ještě není dospělý.

  Současně není jasný obchodní model důvěryhodných společností zaměřený na zelenou důvěru a je stále zapotřebí důkladného průzkumu a posílení kultivace. „Výzkumný pracovník společnosti Huarong Trust Yuan Jiwei. Jinyu věří, že rozvoj zelených trustů společnostmi provádějícími důvěru čelí nejen výzvě nedostatečných profesionálních schopností, ale také postrádá politické pokyny. “ Úspora energie, ochrana životního prostředí, nová energie,Oblasti zeleného průmyslu, jako je správa životního prostředí, jsou pro důvěryhodné společnosti relativně nová pole a je třeba zlepšit kontrolu nad důvěryhodnými společnostmi nad zelenými průmyslovými odvětvími.

  Kromě toho v současné době existuje politická podpora zelených úvěrů a zelených dluhopisů, stále však existuje potřeba zavést hlavní politiky v oblasti zelené důvěry. „Pro společnosti vytvářející důvěru vyžaduje rozvoj podnikání v oblasti zelené důvěry odpovídající dotace zdrojů. „Trustové společnosti musí zvážit své vlastní akumulované zdroje, včetně akcionářských zdrojů, předběžné akumulace podnikání a talentových rezerv, aby nalezly vhodné průlomy; a mít koncepční uznání a uznání zelených trustů a obchodní model a cestu zelených trustů.

  systematický výzkum “.

  Chen Jin uvedl, že důvěryhodné společnosti také potřebují rezervu talentů. Ochrana životního prostředí a čistá energie jsou vysoce specializované oblasti, ať už jde o přímé investice do této oblasti nebo poskytování komplexních finančních služeb, jsou vyžadováni odborníci, kteří tuto oblast znají.

  „Zelená důvěra je trendem budoucího vývoje důvěryhodného průmyslu, který pomáhá inovovat obchodní modely a zároveň podporuje rozvoj zeleného průmyslu, ale může zlepšit konkurenceschopnost a vliv tohoto odvětví. „Řekl Jinyu, že k podpoře zdravého a udržitelného rozvoje zelených trustů je nutné společně podporovat trustovou společnost, důvěryhodný průmysl a dohled.

  Například formulovat strategii zelené důvěry a začlenit zelenou důvěru do budoucího směru rozvoje ; podporovat podnikání v oblasti zelené důvěry, zvýšit finanční služby a podporu zeleného průmyslu; podporovat zelenou firemní kulturu,Proveďte vedení v oblasti správy a řízení společností, každodenního řízení a chování zaměstnanců důvěryhodných společností; posílejte politické vedení, povzbuzujte a podporujte rozvoj zelených trustů atd.

.