Právní

Podnikatelský seminář „Chuangxiang China“ dorazil do Kazachstánu a zahájil soutěž „Double Innovation“

souhrn

Za účelem podpory podnikatelské inovace výjimečných talentů na severovýchodě zahájila skupina inkubátorů Harbin Ai Cube a seminář podnikání v Dalian společně pořádaný Národní komisí pro rozvoj a reformu rozsáhlou akci „dvojí inovace“ „Future Northeast New Strength-Chuangxiang Čína „Akce stanice Harbin se konala nedávno. Tato akce vybere 150 podnikatelských projektů z více než 20 měst v severovýchodní Číně.Byl jsem v Dalian, abych se zúčastnil soutěže. podle

Podnikatelský seminář „Chuangxiang China“ dorazil do Kazachstánu a zahájil soutěž „Double Innovation“

Podnikatelský seminář „Chuangxiang China“ dorazil do Kazachstánu a zahájil soutěž „Double Innovation“-0

  Za účelem podpory podnikatelské inovace výjimečných talentů na severovýchodě zahájila skupina inkubátorů Harbin Ai Cube a seminář podnikání v Dalian společně pořádaný Národní komisí pro rozvoj a reformu rozsáhlou akci „dvojí inovace“ „Future Northeast New Strength-Chuangxiang Čína „Akce stanice Harbin se konala nedávno. Tato akce vybere 150 podnikatelských projektů z více než 20 měst v severovýchodní Číně.

Podnikatelský seminář „Chuangxiang China“ dorazil do Kazachstánu a zahájil soutěž „Double Innovation“-1

  Byl jsem v Dalian, abych se zúčastnil soutěže. Uvádí se, že se očekává, že se vítězové celé podnikatelské soutěže objeví na „Setkání hrdinů v podnikání“ CCTV a také dostanou příležitost získat finanční prostředky do Pekingu, Shenzhenu a Chang-čou. Je zřejmé, že událost stanice Harbin vybere 150 z 20 měst v severovýchodním regionu z vynikajících projektů inovací a inovací, aby se zúčastnily hlavních soutěžních aktivit v Dalian. Srpen až listopad,První vynikající podnikatelské projekty se zúčastní den otevřených dveří „Sever, Šanghaj, Šen-čen, Chang-čou“.

Podnikatelský seminář „Chuangxiang China“ dorazil do Kazachstánu a zahájil soutěž „Double Innovation“-2

   Organizátor poskytne systematické vedení pro vybrané vynikající projekty a povede projekty do Pekingu, Šanghaje, Šen-čenu a Chang-čou, kde je kapitálový trh.

Podnikatelský seminář „Chuangxiang China“ dorazil do Kazachstánu a zahájil soutěž „Double Innovation“-3

   aktivnější a rozvinutější.

Podnikatelský seminář „Chuangxiang China“ dorazil do Kazachstánu a zahájil soutěž „Double Innovation“-4

Roadshow se spojí s nejlepšími domácími investičními magnáty. .