Právní

V Dongguanu odstartovala Jihočínská divize národní soutěže baristických dovedností

souhrn

21 baristů soutěží o lístky do národní soutěže.Dongguan Time.com News včera odstartovala Jihočínská divize Čínské soutěže baristických dovedností na Guangdongské odborné vysoké škole pro inovace a technologie. Soutěž sponzoruje pobočka Coffee Bean sdružení China Fruit Circulation Association a pořádá ji asociace kávového průmyslu Dongguan. Tato soutěž má 4 dílčí divize a 1 finále. Dílčí soutěžní oblasti se nacházejí v Suzhou, Jiangsu,Guangdong Dongguan,

V Dongguanu odstartovala Jihočínská divize národní soutěže baristických dovedností

V Dongguanu odstartovala Jihočínská divize národní soutěže baristických dovedností-0

  21 baristů soutěží o lístky do národní soutěže. Dongguan Time. com News včera odstartovala Jihočínská divize Čínské soutěže baristických dovedností na Guangdongské odborné vysoké škole pro inovace a technologie.

V Dongguanu odstartovala Jihočínská divize národní soutěže baristických dovedností-1

   Soutěž sponzoruje pobočka Coffee Bean sdružení China Fruit Circulation Association a pořádá ji asociace kávového průmyslu Dongguan. Tato soutěž má 4 dílčí divize a 1 finále.

V Dongguanu odstartovala Jihočínská divize národní soutěže baristických dovedností-2

   Dílčí soutěžní oblasti se nacházejí v Suzhou, Jiangsu,Dongguan, Guangdong, Chengdu, Sichuan, Dalian, Liaoning. Soutěž Dongguan, která se včera konala, byla druhou soutěží. Finále se bude konat na výstavě „China Food and Catering Expo 2017“ pořádané ministerstvem obchodu. Reportér se dozvěděl, že do soutěže se kvalifikovalo celkem 21 hráčů z Jihočínské divize.

V Dongguanu odstartovala Jihočínská divize národní soutěže baristických dovedností-3

   21 hráčů dokončí hru do dvou dnů. Ve hře,Každý soutěžící musí na místě připravit 4 šálky ručně vyrobené kávy, 4 šálky cappuccina a 4 šálky kreativních nápojů do 20 minut. První hráč může také získat kávovar v hodnotě 8800 juanů. Tři nejlepší hráči Jihočínské divize budou reprezentovat Jihočínskou divizi v Changsha, aby se zúčastnili finále.

V Dongguanu odstartovala Jihočínská divize národní soutěže baristických dovedností-4

   „Tato soutěž je nejvyšší úrovní národní soutěže v kávovém průmyslu. Přilákal špičkové hráče v kávovém průmyslu v Dongguanu, kteří se chtějí soutěže zúčastnit, musí být přezkoumány odborníky a jejich úroveň je poměrně vysoká.

V Dongguanu odstartovala Jihočínská divize národní soutěže baristických dovedností-5

   „Fu Jingya, generální tajemník pobočky China Coffee Bean Branch, uvedl, že baristi mají v soutěži dobré známky a mohou také získat profesní certifikáty, které jim pomohou rozšířit jejich pracovní příležitosti.

V Dongguanu odstartovala Jihočínská divize národní soutěže baristických dovedností-6

   V budoucnu mohou být nejen baristy, ale takéMůžete se také věnovat školitelům kávy, samostatné výdělečné činnosti a jiným povoláním.

V Dongguanu odstartovala Jihočínská divize národní soutěže baristických dovedností-7

.