Průzkum

7 málo známých účinků citronu

souhrn

Kromě namáčení ve vodě, jaký je účel nákupu domácích citronů? Pojďme se podívat na „magické použití citronu při vaření“, abychom zabránili zbarvení jídla. Citrónová šťáva je kyselá, což zabraňuje hnědnutí potravin v důsledku oxidace. Při přípravě talíře s ovocem vymačkejte trochu citronové šťávy, abyste zabránili zčernání avokáda (avokáda), jablek, banánů a jiného ovoce.Stiskněte šťávu

7 málo známých účinků citronu

7 málo známých účinků citronu-0

  Kromě namáčení ve vodě, jaký je účel nákupu domácích citronů? Pojďme se podívat na „magické použití citronu při vaření“, abychom zabránili zbarvení jídla. Citrónová šťáva je kyselá, což zabraňuje hnědnutí potravin v důsledku oxidace. Při přípravě talíře s ovocem vymačkejte trochu citronové šťávy, abyste zabránili zčernání avokáda (avokáda), jablek, banánů a jiného ovoce.

7 málo známých účinků citronu-1

  Přidání plátku citronu při lisování šťávy může nejen chránit vitamín C před ztrátou, ale také udržet šťávu krásnou barvu. Zabraňte tomu, aby se rýže příliš lepila. Když vaříte rýži v páře, přidejte do rýžovaru několik kapek citronové šťávy, aby byla dušená rýže měkká a nelepila se. Díky citronové šťávě bude rýže vypadat lépe.

7 málo známých účinků citronu-2

   Zabraňte shlukování a ztvrdnutí hnědého cukru. Do hnědého cukru vložte malý kousek citronové kůry, který může zabránit shlukování a ztvrdnutí hnědého cukru, a udržovat jej měkký.

7 málo známých účinků citronu-3

   Nechte salát křupavější. Jakmile je v salátu nedostatek vody, má tendenci měknout a trocha citronové šťávy a vody může způsobit, že listy salátu budou „vzkříšeny“.

7 málo známých účinků citronu-4

   Poté, co listy salátu na chvíli namočíte do citronové vody, vložte je na 1 hodinu do chladničky. Jeho chuť je ostřejší. Zabraňte tomu, aby vařená vejce rozbila skořápky.

7 málo známých účinků citronu-5

   Před vložením vajec do pánve potřete skořápky citronovou šťávou. To nejen zabrání rozbití vajíčka, ale také usnadní vařené vejce. Udělejte maso jemnější.

7 málo známých účinků citronu-6

   Citronová šťáva je vynikajícím „artefaktem změkčovače masa“. Kyselá látka v citronu pomáhá štěpit masovou vlákninu, díky čemuž maso, jako je steak a vepřové maso, chutná jemněji. Zlepšete chuť jídla. Citron může zlepšit chuť máslových potravin, vyvážit chuť mořských plodů a může být také kořením, které může nahradit sůl.

7 málo známých účinků citronu-7

Hualong. com komplexní.