Zápas

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět

souhrn

Standardní pohled v příčném řezu na dvouvrstvý integrovaný zvýšený průřez části pro konstrukci. (Foto s laskavým svolením Městského inženýrského úřadu) Ráno 13. června, s řevem hromádkových strojů, začal projekt prodloužení jihu letištní dálnice testovat piloty, což znamenalo zahájení výstavby projektu. Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná na Yinzhou Avenue na severu a končí na Fenghua Yuelin East Road na jihu, v celkové délce asi 18.8 kilometrů. Celková investice do projektu je přibližně 60,7

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět-0

  Standardní pohled v příčném řezu na dvouvrstvý integrovaný zvýšený průřez části pro konstrukci. (Foto s laskavým svolením Městského inženýrského úřadu) Ráno 13.

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět-1

   června, s řevem hromádkových strojů, začal projekt prodloužení jihu letištní dálnice testovat piloty, což znamenalo zahájení výstavby projektu. Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná na Yinzhou Avenue na severu a končí na Fenghua Yuelin East Road na jihu, v celkové délce asi 18. 8 kilometrů.

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět-2

   Celková investice do projektu je přibližně 6,07 miliardy juanů. Přijímá konstrukční formu „viadukt hlavní trati + pozemní pomocná silnice“. Viadukt hlavní trati i standardní část pozemní pomocné silnice přijímají obousměrnou šestpruhovou stupnici a pozemní pomocná silnice přes řeku Fenghua využívá obousměrný čtyřproudý pruh. 1 nová přestupní uzel (Airport Avenue Interchange) a 3 přestupní uzly (Yinzhou Avenue Interchange,Mingzhou Avenue Interchange a Siming East Road Interchange), bude postaveno 9 párů paralelních ramp.

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět-3

   Hlavní stavební obsah projektu zahrnuje mostní inženýrství, silniční inženýrství, hlavní část železničního tranzitního inženýrského stavitelství a další pomocné projekty. Jedním z vrcholů projektu je realizace „společné výstavby dálnic a železnic“, to znamená, že městské dálnice a železniční doprava jsou postaveny společně na stejném vyvýšeném mostě. V přízemí je pozemní silnice, ve druhém patře je železniční tranzitní meziměstská linka Ningfeng a ve třetím patře je hlavní linka jižní prodloužení letištní rychlostní komunikace.

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět-4

   Mezi nimi začíná společná stavební část zvýšené dvoupatrové meziměstské linky Ningfeng od severu od Mingzhou Avenue v okrese Yinzhou na jih k Zhongshan East Road ve čtvrti Fenghua o celkové délce 11,8 kilometru. Obsah stavby zahrnuje čtyři podél trati jsou stanice a pět úseků a stanice Fangqiao a bambusový průmysl.

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět-5

  Na nádraží Jiangjia a Dacheng jsou čtyři železniční stanice.

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět-6

   Projekt prodloužení jihu letištní dálnice je plánován ve fázích ve dvou částech, severní a jižní. Stavba byla zahájena tentokrát v jižní části projektu, od Ring Expressway po Fenghua Yuelin East Road, asi 14,4 kilometrů; severní část je od Yinzhou Avenue po Ring Expressway, asi 4,4 kilometru, a je třeba ji kombinovat s plánem expanze letiště Lishe.

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět-7

  Jakmile bude plán stanoven, bude realizován.

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět-8

   Podle požadavků má být celkový projekt v zásadě dokončen do konce roku 2019. V té době bude dokončen také železniční tranzit Ningfeng Intercity Railway a současně bude spuštěn zkušební provoz. Podle příslušných osob z předběžného úřadu městského inženýrství je projekt prodloužení jihu letištní dálnice důležitou součástí sítě rychlostních silnic v centrální městské oblasti a důležitou dálnicí spojující okres Fenghua s centrem města Ningbo. Po dokončení projektu budou okres Fenghua a oblast Yinnan zahrnuty do „půlhodinového dopravního okruhu“ centrálního města Ningbo, což má velký význam pro podporu úpravy správního rozdělení Ningbo, pro podporu rozvoje „stejného Fenghua“ město “a účinně podporovat rozšiřování městského prostoru a hospodářský a sociální rozvoj.

Projekt prodloužení jihu letištní dálnice začíná stavět-9

.