Cestovní ruch

V Ninghai se usadila Mezinárodní odborná a technická vysoká škola v Ningbo

souhrn

Nedávno Ninghai General Airport Investment Management Co., Ltd. a Ningbo Junsheng General Aviation Education Technology Co., Ltd. podepsaly dohodu o spolupráci na společném vybudování Ningbo International General Aviation Vocational and Technical College (předběžný název). Podle zpráv se vysoká škola nachází v leteckém městě v Nové oblasti Binhai na jihu Ningbo. Plánovaná celková investice je přibližně 1 miliarda juanů a pokrývá plochu přibližně 800 akrů a bude dokončena ve třech let.Může trénovat letecký průmysl na vysoké úrovni v naší provincii

V Ninghai se usadila Mezinárodní odborná a technická vysoká škola v Ningbo

V Ninghai se usadila Mezinárodní odborná a technická vysoká škola v Ningbo-0

  Nedávno Ninghai General Airport Investment Management Co.

V Ninghai se usadila Mezinárodní odborná a technická vysoká škola v Ningbo-1

  , Ltd. a Ningbo Junsheng General Aviation Education Technology Co. , Ltd.

V Ninghai se usadila Mezinárodní odborná a technická vysoká škola v Ningbo-2

   podepsaly dohodu o spolupráci na společném vybudování Ningbo International General Aviation Vocational and Technical College (předběžný název). Podle zpráv se vysoká škola nachází v leteckém městě v Nové oblasti Binhai na jihu Ningbo.

V Ninghai se usadila Mezinárodní odborná a technická vysoká škola v Ningbo-3

   Plánovaná celková investice je přibližně 1 miliarda juanů a pokrývá plochu přibližně 800 akrů a bude dokončena ve třech let. Může vycvičit vysoce kvalitní operátory první linie pro letecký průmysl v naší provincii a pomoci Zhejiangu v obecném leteckém průmyslu rozvíjet se v zemi v čele. Příslušná osoba odpovědná za okres Ninghai uvedla, že Mezinárodní odborná a technická vysoká škola Ningbo je jedním z hlavních projektů výstavby leteckých měst v Nové oblasti Binhai na jihu Ningbo.

V Ninghai se usadila Mezinárodní odborná a technická vysoká škola v Ningbo-4

   V současné době je uvedena v klíčovém stavebním projektu knihovna okresu Ninghai.

V Ninghai se usadila Mezinárodní odborná a technická vysoká škola v Ningbo-5

  Po dokončení se stane první univerzitou v mé zemi, která bude trénovat první linii technických talentů pro letiště všeobecného letectví, letiště letecké dopravy, letecké společnosti a průmyslová odvětví všeobecného letectví, čímž zaplní mezeru v leteckém vzdělávání v provincii Zhejiang.

V Ninghai se usadila Mezinárodní odborná a technická vysoká škola v Ningbo-6

   Podle předpovědi Mezinárodní asociace pro leteckou dopravu bude v souladu s čínskými rozvojovými cíli civilního letectví do roku 2020 na trhu s civilním letectvím v Číně existovat propast téměř 500 000 zaměstnanců.

V Ninghai se usadila Mezinárodní odborná a technická vysoká škola v Ningbo-7

Za tímto účelem přípravná kancelář akademie podepsala dohody o strategické spolupráci s některými vnitrostátními dopravními letišti, leteckými společnostmi a průmyslovými parky všeobecného letectví za účelem školení talentů leteckého průmyslu na objednávkovém formuláři. Rovněž dosáhla věcné spolupráce s mnoha zahraničními leteckými školami ( Záměrem je společně trénovat mezinárodní talenty, jako jsou piloti, letušky a pracovníci údržby. Rozumí se toOčekává se, že vysoká škola žádost dokončí v roce 2017 a v září 2018 zaregistruje studenty na celostátní úrovni se zaměřením na integraci tříletých vysokých škol a 3 + 2 odborných a odborných škol a postupně otevře 30 až 35 velkých leteckých společností a plánuje oslovit studenty školy do tří let Rozsah 6 000 až 8 000 lidí, sociální školení 3000 osob za rok; plán dosáhnout rozsahu přibližně 10 000 studentů za pět let,Vize dosahuje rozsahu 15 000 až 18 000 studentů. .