Místní

High-tech zóna se stává silným motorem ekonomického rozvoje Haikou

souhrn

Před několika dny reportér viděl v high-tech zóně, že výstavba řady klíčových projektů ve výstavbě se zrychluje, podniky v parku se zaměřují na výzkum a vývoj produktů a mnoho známých společností se chystá podepsat smlouvy na vyrovnání v ...... Celková hodnota průmyslové produkce dosáhla 6,18 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 3,6%. Toto je „přepis“ reálné ekonomiky předaný High-tech zónou Haikou v prvním čtvrtletí tohoto roku. Za zmínku stojí, že celková hodnota průmyslové produkce města v prvním čtvrtletí činila 112.

High-tech zóna se stává silným motorem ekonomického rozvoje Haikou

High-tech zóna se stává silným motorem ekonomického rozvoje Haikou-0

 Před několika dny reportér viděl v high-tech zóně, že výstavba řady klíčových projektů ve výstavbě se zrychluje, podniky v parku se zaměřují na výzkum a vývoj produktů a mnoho známých společností se chystá podepsat smlouvy na vyrovnání v . . . .

High-tech zóna se stává silným motorem ekonomického rozvoje Haikou-1

 . .

High-tech zóna se stává silným motorem ekonomického rozvoje Haikou-2

  Celková hodnota průmyslové produkce dosáhla 6,18 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 3,6%. Toto je „přepis“ reálné ekonomiky předaný High-tech zónou Haikou v prvním čtvrtletí tohoto roku. Za zmínku stojí, že celková hodnota průmyslové produkce města v prvním čtvrtletí činila 112. 400 milionů juanů a tento klastr průmyslových projektů na ploše menší než 60 kilometrů čtverečních přispívá více než 50% k průmyslu Haikou.

High-tech zóna se stává silným motorem ekonomického rozvoje Haikou-3

  „Budeme vést nový rozvoj parku s novými koncepty, prosazujeme optimalizaci, transformaci a modernizaci průmyslové struktury parku s novými průmyslovými odvětvími a novými formáty a budeme prosazovat realizaci smluvních projektů a zahájení výroby projektů ve výstavbě, abychom dosáhnout výsledků. Pokračujte v podpoře přesných investic, zaklepejte na investice do dveří a upřímně se ujměte vedení v reálné ekonomice Haikou, “uvedl příslušný člověk odpovědný za high-tech zónu. Značkový cigaretový průmysl má celkovou hodnotu výstupu 98,23 milionů.

High-tech zóna se stává silným motorem ekonomického rozvoje Haikou-4

  Strojní zařízení v čisté a světlé dílně řve a zlaté tabákové listy na lince na výrobu hedvábí jsou od listů k listům. Nastrouhaný tabák „proudí“ zavedeným procesem na předepsanou cestu procesu .

High-tech zóna se stává silným motorem ekonomického rozvoje Haikou-5

 . . Toto je výroba scéna, kterou reportér viděl před pár dny ve výrobní dílně hedvábné výrobní linky společnosti Hainan Hongta Cigarette Co. , Ltd.

High-tech zóna se stává silným motorem ekonomického rozvoje Haikou-6

  v průmyslovém parku Yunlong. Rozumí se, že vývoj vlastní značky Hainan Hongta je silný.

High-tech zóna se stává silným motorem ekonomického rozvoje Haikou-7

  Od ledna do května bylo vyrobeno 100 000 případů cigaret, což je meziroční nárůst o 5,26%; z toho bylo vyrobeno 7523,6 případů cigaret soukromé značky, což je meziroční nárůst o 27,75%; a 6939,6 případů bylo prodáno cigaret soukromé značky, což představuje meziroční nárůst o 23,89%.

  Takové oslňující výsledky není snadné získat. Ovlivněno vnějším prostředím,Ekonomický provoz cigaret Hainan Hongta je stále vážný. Sekretářka a generální ředitelka společnosti Hainan Hongta Cigarette Co.

 , Ltd. Liang Shenglong odhalila, že aby mohla aktivně reagovat na těžkou situaci, Hainan Hongta Cigarettes aktivně hledá nové body hospodářského růstu. Od spuštění nezávislé značky cigaret dosáhl objem prodeje 3 343,55 případů a celková hodnota průmyslové produkce byla 9 823.

 130 tisíc juanů. Liang Shenglong navíc uvedl, že do výroby bude brzy uvedena nezávislá inovační značka cigaret „Mei'an“ vyvinutá pro společnost Me'an Technology New City.

  Ve druhé polovině letošního roku bude společnost pokračovat v zavádění nových odrůd cigaret značky cloudových produktů, které se budou vyrábět ve společnosti Haihong Company. Průzkum cigaret Hongta je pouze ztělesněním multiopatření a rozvoje high-tech podniků v high-tech zóně a jejich aktivního úsilí o reformu nabídky.

 „Zvýšení tržeb a přidané hodnoty je vyšší než zvýšení celkové hodnoty produkce, což naznačuje, že strukturální reforma parku na straně nabídky začala přinášet výsledky, zvyšuje se příspěvek technologicky vyspělých podniků, tržby vysoké hodnoty - přidávaných produktů přibývá, optimalizuje se průmyslová struktura a kvalita a efektivita průmyslového rozvoje je dobrá. “Uvedla příslušná osoba odpovědná za High-tech zónu. High-tech podniky se staly pilíři průmyslového růstu v Haikou 13.

 ,Je stále zahalen vysokými teplotami. Na staveništi Integrované servisní platformy zdravotnictví Kyushu Tongda v Meian Technology New City mávali vysoké věžové jeřáby nahoru a dolů, neustále pohybovaly stavebními materiály, pracovníci nosili ochranné přilby a stáli na lešení pod spalujícím sluncem, aby mohli provádět různé operace.

  Když se rozhlížíme kolem, hlavní budovy dvou hlavních budov byly uzavřeny. „Projekt se snaží uvést do provozu kolem Nového roku v roce 2018. “ Osoba odpovědná za projekt odhalila, že dvě hlavní budovy, včetně třídírny a inspekční dílny, byly zastřešeny a zbývající pomocné budovy budou bude omezen do konce tohoto měsíce.

  Celý projekt bude dokončen do konce tohoto měsíce. Fáze civilní výstavby projektu bude v zásadě dokončena a instalace a uvedení do provozu budou zahájeny v srpnu.

 Rozumí se, že projekt Jiuzhou Tongda Health Integrated Service Platform se rozkládá na ploše 90 akrů, se stavební plochou 36 000 metrů čtverečních v první fázi a investicí 150 milionů juanů. V rámci projektu se plánuje vybudování skladu a rezervního skladu léků, online platformy elektronického obchodování, profesionální mrazírny a distribuce chladicího řetězce. Po dokončení bude pokrývat více než 20 000 druhů čínských a západních léků a zdravotnických prostředků. A ve stavebním projektu 100 000 elektrických vozidel ročně od společnosti Kandi, která není daleko,Byla to také rušná scéna intenzivního sprintu.

  Ve výrobní dílně předvedl Luo Yangzheng, pracovník z provincie Zhejiang, a jeho kolegové výrobní linku pro svařování vozidel. Osoba odpovědná za místo projektu odhalila, že byly dokončeny stavební práce různých dílen výrobního procesu projektu elektrických vozidel Kangdi. V současné době probíhá hlavně finální instalace kabelů, potrubí a některých zařízení.

 Snažte se dodat zařízení pro uvedení do provozu na konci tohoto měsíce a do fáze zkušební výroby vstoupit za 2 měsíce.

  Reportér se dozvěděl, že to není jen Kangdi a Jointown, včetně Hainan Weite Electric Industrial Park, Langteng Medical Equipment Hemodialysis Consumables Production Base, Haikong Protection Environmental Protection Haikou Biological Resilization Utilization Demonstration Center, Haibo Energy-saving Glass Production Base atd.

Pokrývá léčiva,Nové energetické a další high-tech projekty jsou ve výstavbě jeden po druhém. Statistiky ukazují, že od ledna do dubna letošního roku dokončily průmyslové high-tech podniky v high-tech zóně celkovou hodnotu průmyslové produkce 3,99 miliard juanů, což je meziroční nárůst o 26,8%, což představuje 64,5% park hodnota celkového průmyslového výkonu, hlavní pilíř společnosti. „Řekla příslušná osoba odpovědná za High-tech zónu. .