Zdraví

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), zprávy z 14. června, podle oficiálního webu Státní komise pro kontrolu a správu aktiv, před několika dny, na konferenci o globálním průzkumu vesmíru (GLEX2017) 2017, předseda místní organizační výbor konference a zástupce generálního ředitele China Aerospace Science and Technology Corporation V rozhovoru s novináři Yang Baohua odhalil, že do konce tohoto roku bude moje země provádět letový test Chang'e-5.

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou-0

  Securities Times (www. stcn. com), zprávy z 14. června, podle oficiálního webu Státní komise pro kontrolu a správu aktiv, před několika dny, na konferenci o globálním průzkumu vesmíru (GLEX2017) 2017, předseda místní organizační výbor konference a zástupce generálního ředitele China Aerospace Science and Technology Corporation V rozhovoru s novináři Yang Baohua odhalil, že do konce tohoto roku bude moje země provádět letový test Chang'e-5.

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou-1

  Dokončete vzorkování měsíce a vraťte se. Současně moje země provádí výzkumné a vývojové testy pro průzkum Marsu a plánuje dosáhnout první letové zkoušky pro průzkum Marsu v roce 2020 a dokončit obchůzku a inspekční mise přistání. V budoucnu bude průzkum asteroidů v mé zemi a průzkum Jupiteru probíhat také řádně. Technologie detekce asteroidů je velmi obtížná a plánování a demonstrace se provádějí pod vedením Národního vesmírného úřadu.

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou-2

  Uvádí se, že při provádění těchto misí pro průzkum hlubokého vesmíru se Yang Baohua domnívá, že je nutné zaměřit se na řadu klíčových technologií, včetně: měřicí a řídicí komunikační technologie ve vesmíru, dlouhodobé letové navádění a navigační a řídicí technologie, pokročilé technologie detekce užitečného zatížení a efektivní technologie vesmírného pohonu a jak vstoupit do tenké atmosféry Marsu a provést měkké přistání atd.

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou-3

  U těchto technologií je vyžadováno úplné ověření země. V současné době mohou na Marsu úspěšně přistát pouze USA, přistálo Rusko a Indie a ESA vypustily družice pro průzkum Marsu. projekt průzkumu Marsu v mé zemi začal relativně pozdě, ale očekává se, že bude zahájen poprvé, aby bylo možné realizovat třífázovou průzkumnou misi „oběžné dráhy, přistání a hlídky“. Pokud jde o technologii, očekává se, že dosáhne velkého skoku, aby dohnaly Spojené státy.

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou-4

   GF Securities očekává, že projekt průzkumu Marsu plně zdědí úspěšné zkušenosti z projektu průzkumu Měsíce v Čchang-e. Sonda bude vyvinuta pátou akademií kosmických letů a nosná raketa bude vyvinutou první leteckou akademií. GF Securities věří, že letecké a kosmické zdroje se staly středem konkurence mezi zeměmi a letecká platforma bude hrát důležitou roli v budoucích válkách.

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou-5

  letecké a kosmické vybavení mé země vyvíjí hlavně Aerospace Science and Technology Corporation a Aerospace Science and Industry Corporation. Mezi nimi jsou nosné rakety vyvíjeny hlavně Prvním a osmým institutem Aerospace Science and Technology Corporation a satelity a různé kosmická vozidla jsou vyvíjena hlavně pátým a osmým institutem Aerospace Science and Technology Corporation.

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou-6

   GF Securities optimisticky sleduje vývoj v leteckém a kosmickém průmyslu a doporučuje China Satellite Manufacturing Team China Satellite,Elektromechanická a letecká elektronika pro letectví a kosmonautiku, jakož i společnosti Huaxun Ark, Huali Chuangtong a Zhenxin Technology, u nichž se očekává, že budou těžit z rychlého vývoje satelitních aplikací.

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou-7

   Věnujte pozornost leteckému výkonu, leteckému inženýrství, leteckým elektrickým zařízením, leteckému prostoru Changfeng, leteckému prostoru Chenguang. Společnost China Sea Securities dříve vydala výzkumnou zprávu, že kosmické lety s posádkou jsou koncentrovaným vyjádřením leteckého a vojenského vybavení mé země a vzdušné a vesmírné zdroje se staly středem konkurence mezi zeměmi. Očekává se, že současné „intenzivní období průmyslové politiky“, současný „China Mars Exploration Program“, bude pohánět související tematické příležitosti. Navrhovaná pozornost: Aerospace Technology, Axis Research Technology, Tianma Stock.

Čína plánuje uskutečnit první let průzkumu Marsu v roce 2020, očekává se, že investice do tohoto tématu porostou-8

(Securities Times News Center).