Přírodní

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů

souhrn

Reportér: Zhang Jones Hua Xia Bank 17. dne oznámila, že plánuje soukromě vydat ne více než 2,565 miliardy kmenových akcií a celková částka získaných prostředků nepřekročí 29 236 miliard juanů. Po odečtení souvisejících emisních nákladů budou všechny použity na doplňte základní kapitál tier 1 a zvyšte kapitálovou přiměřenost. Ohodnoťte a podpořte udržitelný a zdravý rozvoj budoucího podnikání. Výše uvedené oznámení ukazuje, že neveřejná emise kmenových akcií

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů-0

  Reportér: Zhang Jones Hua Xia Bank 17.

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů-1

   dne oznámila, že plánuje soukromě vydat ne více než 2,565 miliardy kmenových akcií a celková částka získaných prostředků nepřekročí 29 236 miliard juanů.

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů-2

   Po odečtení souvisejících emisních nákladů budou všechny použity na doplňte základní kapitál tier 1 a zvyšte kapitálovou přiměřenost. Ohodnoťte a podpořte udržitelný a zdravý rozvoj budoucího podnikání. Výše uvedené oznámení ukazuje, že cíle upisování této neveřejné nabídky kmenových akcií zahrnují:Shougang Group Co.

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů-3

  , Ltd. (dále jen „Shougang Group“), State Grid Yingda International Holdings Group Co.

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů-4

  , Ltd. (dále jen „State Grid Yingda“) a Beijing Infrastructure Investment Co. , Ltd.

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů-5

   ( dále jen „pekingská investiční společnost“) atd. 3 konkrétní objekty.

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů-6

   Podle výpočtu horní hranice této emise bude po dokončení neveřejné emise celkový základní kapitál banky Hua Xia Bank od 128. 2,3 miliardy akcií se zvýšilo na 15,387 miliardy akcií. Podle údajů v registru akcionářů banky Hua Xia Bank k 30.

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů-7

   červnu a horní hranici počtu akcií, které mají být upsány objektem emise, zůstane podíl akcií skupiny Shougang po dokončení této emise na 20,28%, a to zůstane největším akcionářem; podíl společnosti State Grid Yingda se zvýší na 19,99% a stane se druhým největším akcionářem;Poměr podílů PICC Property & Casualty Insurance bude 16,66% a stane se třetím největším akcionářem. Společnost Beijing Investment Corporation dosud nedrží akcie banky Hua Xia Bank. Pokud bude emise dokončena v souladu s maximálním počtem vydaných akcií tentokrát, podíl akcií společnosti Beijing Investment Corporation dosáhne 8,50% a stane se čtvrtým největším akcionářem.

Banka Hua Xia plánuje v neveřejné nabídce získat 29,2 miliard juanů-8

   Banka Hua Xia uvedla, že před a po vydání banka neměla žádné rozhodující akcionáře ani skutečné správce. Toto vydání proto nepovede ke změně kontroly společnosti.

   K 30. červnu činil konsolidovaný základní kapitál Tier 1, kapitálová přiměřenost Tier 1, poměr kapitálové přiměřenosti Tier 1 8,0%, poměr kapitálové přiměřenosti 9,09% a poměr kapitálové přiměřenosti 11,97%.

Základní poměr přiměřenosti kapitálu Tier 1 byl nižší než průměrná úroveň kótovaných bank. , Tlak na pokračování doplňování kapitálu je zřejmý. Zodpovědný redaktor: Zhao Ziniu Klíčová slova článku: Neveřejná nabídka akcií, banka Hua Xia, RMB Horká doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně a další výhody fanoušků naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).