Technologie

Obchod „Northbound Link“ bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.

souhrn

Peking 12. června, reportér Zhang Chen uvedl: Národní mezibankovní finanční centrum vypracovalo „Národní mezibankovní finanční centrum“ „Bond Connect“ Transaction Rules (Trial) “a 12. dne si veřejně vyžádalo názory veřejnosti. Podle „Návrhu stanovisek“ bude mít „Northbound Link“ formu žádosti o cenovou nabídku transakcí. Podle oznámení centrální banky ze dne 16. květnaBond Connect bude otevřen v rané fázi “

Obchod „Northbound Link“ bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.

Obchod „Northbound Link“ bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-0

  Peking 12. června, reportér Zhang Chen uvedl: Národní mezibankovní finanční centrum vypracovalo „Národní mezibankovní finanční centrum“ „Bond Connect“ Transaction Rules (Trial) “a 12.

Obchod „Northbound Link“ bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-1

   dne si veřejně vyžádalo názory veřejnosti. Podle „Návrhu stanovisek“ bude mít „Northbound Link“ formu žádosti o cenovou nabídku transakcí. Podle oznámení centrální banky ze dne 16.

Obchod „Northbound Link“ bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-2

   květnaV počáteční fázi Bond Connect bude otevřen „Northbound Link“, to znamená, že zahraniční investoři budou investovat na mezibankovním trhu dluhopisů v Číně. V budoucnu bude výzkum v pravý čas rozšířen na „Southbound Link“ .

Obchod „Northbound Link“ bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-3

   Obchod „Northbound Link“ obchoduje vyžadováním nabídek a dalších metod. Základní proces žádosti o nabídku je následující: zahraniční investoři zasílají informace o nabídce cenové agentuře prostřednictvím zámořské platformy pro elektronické obchodování.

Obchod „Northbound Link“ bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-4

  U žádostí o nabídku, které neobsahují cenu, je žádost o nabídku přenesena do systému obchodního centra v reálném čase; agentura pro nabídky odpovídá zahraničním investorům prostřednictvím systému obchodního centra s transakční cenou; zahraniční investor potvrdí cenu a uzavře transakce v systému obchodního centra. „Návrh stanoviska“ uvedl, že Národní mezibankovní finanční centrum („Transakční centrum“) organizuje „Agentura pro nabídky „Northbound Link“ poskytuje průběžné nabídky zahraničním investorům. Se souhlasem Čínské lidové banky může obchodní centrum upravit metodu obchodování „Northbound Link“ podle tržních podmínek a zámořských platforem pro elektronické obchodování. „Návrh stanoviska“ uvádí, že transakce „Northbound Link“ Druhy cenných papírů jsou spotové obchodování s dluhopisy a typy obchodovatelných dluhopisů jsou různé typy dluhopisů denominovaných v RMB, které jsou obchodovány na mezibankovním trhu s dluhopisy.

Včetně státních dluhopisů, dluhopisů místní správy, dluhopisů centrálních bank, finančních dluhopisů, dluhopisů podnikových úvěrů, mezibankovních depozitních certifikátů, cenných papírů krytých aktivy atd. .