Ekonomika

Společnost Xiong'an Construction doufá, že přinese příležitosti prefabrikované výstavbě, tři typy akcií jsou nejvíce „peněžní scénou“

souhrn

Síť Securities Times (www.stcn.com) 14. června Zprávy z oficiálního webu vlády provincie Che-pej uváděly, že provádění nekapitálových funkcí Pekingu, zejména zřízení nové čtvrti Xiong'an, přinese historické příležitosti pro intenzivní rozvoj provincie montované budovy. Hebei Provincial Wall Reform and Energy Conservation Office will further guide the prefabricated component production enterprises to face the provincial regional central cities, node cities,Peking-Tianjin a Xiong'andi

Společnost Xiong'an Construction doufá, že přinese příležitosti prefabrikované výstavbě, tři typy akcií jsou nejvíce „peněžní scénou“

Společnost Xiong

  Síť Securities Times (www. stcn.

Společnost Xiong

  com) 14. června Zprávy z oficiálního webu vlády provincie Che-pej uváděly, že provádění nekapitálových funkcí Pekingu, zejména zřízení nové čtvrti Xiong'an, přinese historické příležitosti pro intenzivní rozvoj provincie montované budovy.

Společnost Xiong

   Hebei Provincial Wall Reform and Energy Conservation Office will further guide the prefabricated component production enterprises to face the provincial regional central cities, node cities,Přiměřené rozložení v oblastech Peking-Tianjin a Xiong'an snižuje náklady na dopravu a zvyšuje konkurenceschopnost trhu. Yu Dafei, ředitel Úřadu pro inovace stěnových materiálů v provincii Che-pej a Úřad pro správu úspory energie v budově, navrhl, aby Pekingská obecní stavební komise, Tchien-ťinská stavební komise a Oddělení pro bydlení a rozvoj venkova v Hebei podepsaly rámcovou dohodu o společné podpoře energického rozvoje montované budovy v oblasti Peking-Tchien-ťin-Hebei. Ve skutečnosti už v polovině květnaProvincie Che-pej vydala „13. pětiletý“ plán rozvoje prefabrikovaných budov, který objasnil cíle, cesty a úkoly společného vývoje prefabrikovaných budov v Hebei a Pekingu a Tianjinu.

Společnost Xiong

   Plánovací období je od roku 2016 do roku 2020. „Plánování“ vyžaduje vybudování koordinovaného modelu rozvoje prefabrikovaných budov Peking-Tianjin-Hebei a vedoucí roli demonstračních měst (krajů) prefabrikovaných budov Hebei.

Společnost Xiong

  Šest měst včetně Shijiazhuang a Baoding se ujalo vedení v rozvoji. Výstavba zeleného a inteligentního nového města v nové čtvrti Xiongan bude nepochybně přínosem pro rozvoj montovaných budov.

Společnost Xiong

   Díky prohlubující se implementaci „plánu plánování rozvoje Peking-Tchien-ťin-Hebei“ postaví prefabrikované budovy Hebei poptávku na trhu. Institucionální analýza uvedla, že montované budovy zahrnují průmyslová pole včetně architektonického návrhu,BIM, ocelová konstrukce, beton, dekorační materiály atd. Mezi hlavní související podniky patří následující tři kategorie: 1. Ve srovnání s tradičními železobetonovými konstrukcemi mají obytné domy z ocelových konstrukcí výhody krátké doby výstavby, pohodlné výstavby a úspory zelené energie.

Společnost Xiong

   „13. pětiletý plán rozvoje stavebnictví“ vydaný ministerstvem bydlení a rozvoje měst a venkova 4. května uvedl, že „Intenzivně rozvíjejte budovy z ocelových konstrukcí, vedete nové veřejné budovy k preferenčnímu osvojení ocelových konstrukcí a aktivně a stabilně podporujte rezidence ocelových konstrukcí. „Zásoby příjemců: Hangxiao Steel Structure (600477), Honglu Steel Structure (002541), Fuhuang Steel Structure (002743), Jinggong Steel Structure (600496), Southeast Grid (002135) 2, BIM Building Information Model BIM (Building Information Modeling)) , je nepostradatelný celkový plán projektování montovaných budov,technologie.

   Prefabrikované budovy zároveň poskytují přirozený prostor pro aplikaci BIM v celém životním cyklu architektonického plánování, návrhu, výroby, logistiky, výstavby a provozu a údržby. Související zásoby: Průmysl vesmírných desek (300344), Glodon (002410), Shanding Design (300492) 3. Materiál krytu Materiál: Průmysl vesmírných desek (300344); Integrované pouzdro:Technologie Hengtong (300374) (hlavně dřevěné domy); sádrokarton, kýl: stavební materiály Beixin (000786); materiály obvodových plášťů: Jiayu Co.

, Ltd. (300117), Huasu Holdings (000509), profil ulity (000619), Dongliang Nový materiál (002082); Vodotěsné a žáruvzdorné materiály: Oriental Yuhong (002271), Wanhua Chemical (600309), Hongbaoli (002165), Luyang Energy Conservation (002088). (Securities Times News Center).