Společnost

Město Wansheng Wandong: Starší lidé náhodou spadli a dobrovolníci byli posláni domů

souhrn

Hualong.com informoval 14. června v 8:22 (korespondent Huang Zhiwei a Li Qin) „Dobrý den, mohu se zeptat, jestli je to komunita Tashan? Starý muž spadl poblíž budovy 5, Cuiping Road, Tashan, a nemohl obraťte se na jeho rodinu. Můžete zařídit, aby na místo přišel dobrovolník, který vám pomůže? “Nedávno, kolem 12:00, byl čas oběda, Wandong, zóna ekonomického rozvoje Chongqing Wansheng

Město Wansheng Wandong: Starší lidé náhodou spadli a dobrovolníci byli posláni domů

Město Wansheng Wandong: Starší lidé náhodou spadli a dobrovolníci byli posláni domů-0

  Hualong. com ohlásil 14. června v 8:22 (korespondent Huang Zhiwei a Li Qin) „Dobrý den, mohu se zeptat, jestli je to komunita Tashan? Starý muž spadl poblíž budovy 5, Cuiping Road, Tashan, a nemohl obraťte se na jeho rodinu.

Město Wansheng Wandong: Starší lidé náhodou spadli a dobrovolníci byli posláni domů-1

   Můžete zařídit, aby na místo přišel dobrovolník, který vám pomůže? "Nedávno, kolem 12:00, byl čas oběda. Zaměstnanci ve službě v Convenience Service Center of Tashan Community, Wandong Town, Wansheng Economic Development Zone Chongqing přijal hovor od nadšených obyvatel.

Město Wansheng Wandong: Starší lidé náhodou spadli a dobrovolníci byli posláni domů-2

   Zavolejte o pomoc. „Ahoj, zatím si nedělej starosti. Jaká je nyní situace starších lidí? Je to vážné? Okamžitě pošleme dobrovolníky na místo činu. “ Po zavěšení telefonu zaměstnanci ve službě okamžitě zařídili dva nejbližší dobrovolníky na scénu.

Město Wansheng Wandong: Starší lidé náhodou spadli a dobrovolníci byli posláni domů-3

   Podívejte se. Uvádí se, že po přijetí hovoru se dva nejbližší dobrovolníci v budově 5 na Cuiping Road nemohli postarat o nádobí ve svých rukou.

Město Wansheng Wandong: Starší lidé náhodou spadli a dobrovolníci byli posláni domů-4

  Když ji položil, rozběhl se k určené obytné budově. Na místě dva dobrovolníci zjistili, že stařecké kalhoty byly mokré, a milý soused podporoval staříka, aby odpočíval na schodech.

Město Wansheng Wandong: Starší lidé náhodou spadli a dobrovolníci byli posláni domů-5

   Když to viděli, oba dobrovolníci starému muži beze slova pomohli vstát a poté, co se zeptali na bydlení starých lidí v okolí, pomohli starému muži do jeho domu.

Město Wansheng Wandong: Starší lidé náhodou spadli a dobrovolníci byli posláni domů-6

  Rovněž převzal iniciativu, aby pomohl kontaktovat děti starších osob, a vysvětlil situaci svým dětem, aby si nemuseli dělat starosti. „Díky vám dnes, jinak můj otec neví, jak se dostat domů, moc vám děkuji. “ Řekl dobrovolně nadšeně pan Wu, syn starého muže. Dobrovolníci poslali seniory domů.

Město Wansheng Wandong: Starší lidé náhodou spadli a dobrovolníci byli posláni domů-7

.