Žena

Zvýšení dotací na středně velké operace s obilím v našem městě

souhrn

Více než 6,96 milionu juanů více než v loňském roce Reportér se včera dozvěděl od Městského úřadu pro zemědělství, že letos naše město obdrželo 33,39 milionu juanů v dotacích na mírné operace obilí z provinčních financí, což je nárůst o více než 6,96 milionu juanů v průběhu roku 2016 . Ve srovnání s loňským rokem poskytly letošní provinční vládní dotace na středně velké operace s obilím dotace na zřízení ratoonujících rýžových základen, které se používají k subvencování nových druhů tradičních jednoletých rýžových oblastí.

Zvýšení dotací na středně velké operace s obilím v našem městě

Zvýšení dotací na středně velké operace s obilím v našem městě-0

  Více než 6,96 milionu juanů více než v loňském roce Reportér se včera dozvěděl od Městského úřadu pro zemědělství, že letos naše město obdrželo 33,39 milionu juanů v dotacích na mírné operace obilí z provinčních financí, což je nárůst o více než 6,96 milionu juanů v průběhu roku 2016 . Ve srovnání s loňským rokem poskytly letošní provinční vládní dotace na středně velké operace s obilím dotace na zřízení rýžových základen ratooning, které se používají k dotování nových podnikatelských subjektů v tradičních jednoletých rýžových oblastech na zřízení rýžových základen ratooning . Provozuje také vlastní značku ratooning rýže (rýže) nebo objednává výrobu pro další značky ratooning rýže (rýže).

Zvýšení dotací na středně velké operace s obilím v našem městě-1

   Uvádí se, že účelem subvencování střednědobého provozu obilí je podpora producentů a provozovatelů, kteří pěstují rýži v mírném měřítku, stabilní provoz, pokročilou technologii a vysokou produktivitu s cílem podpořit mechanizaci celého procesu výroby obilí a kultivovat zelené bio značky. Podporovat transformaci metod výroby potravin.

Zvýšení dotací na středně velké operace s obilím v našem městě-2

(Reportér Chen Mingquan Wu Siyong).