Místní

Koordinační výbor MOV potvrzuje přípravu na zimní olympijské hry v Pekingu

souhrn

Zprávy CCTV: 13. června se v Pekingu konalo druhé zasedání Koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022. Během tohoto období koordinační výbor plně potvrdil přípravy na zimní olympijské hry v Pekingu. Scéna schůzky (snímek obrazovky) Schůzka si vyslechla organizační strukturu a řízení organizačního výboru pekingských zimních olympijských her, místa a infrastrukturu,Paralympijské zimní hry, sport,

Koordinační výbor MOV potvrzuje přípravu na zimní olympijské hry v Pekingu

Koordinační výbor MOV potvrzuje přípravu na zimní olympijské hry v Pekingu-0

  Zprávy CCTV: 13. června se v Pekingu konalo druhé zasedání Koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022.

Koordinační výbor MOV potvrzuje přípravu na zimní olympijské hry v Pekingu-1

   Během tohoto období koordinační výbor plně potvrdil přípravy na zimní olympijské hry v Pekingu. Scéna schůzky (snímek obrazovky) Schůzka si vyslechla organizační strukturu a řízení organizačního výboru pekingských zimních olympijských her, místa a infrastrukturu,Tematické prezentace zimních paralympijských her, sportu, rozvoje trhu atd. Během schůze koordinační výbor rovněž zkontroloval plánování a výstavbu místa konání v pekingské soutěžní oblasti a uskutečnil pracovní rozhovory s organizačním výborem zimních olympijských her v Pekingu. Předseda koordinačního výboru Alexander Žukov uvedl, že nesrovnatelná olympiáda v Pekingu v roce 2008 zanechala ve světě nezapomenutelný dojem.

Koordinační výbor MOV potvrzuje přípravu na zimní olympijské hry v Pekingu-2

  Úkolem koordinačního výboru je zajistit, aby zimní olympijské hry v Pekingu v roce 2022 byly také úplným úspěchem. Členové schůze na místě si vyslechli prohlášení o tématu učiněné organizačním výborem zimních olympijských her v Pekingu. po celém světě; připravit základní fázový plán,Zpočátku vyřešeno 3081 milníků úkolů; urychlilo plánování a výstavbu míst, určilo architektonický koncept národní haly pro rychlobruslení, nové místo projektu sněhu se plánuje a projektuje a výstavba infrastruktury se zrychluje; plán rozvoje trhu byla zahájena s cílem formulovat zimní olympijské hry v Pekingu a vizi zimních her pro paralympijské hry, doplnit mezinárodní sbírku emblémů.

Koordinační výbor MOV potvrzuje přípravu na zimní olympijské hry v Pekingu-3

   Zhang Jiandong, výkonný místopředseda organizačního výboru zimních olympijských her v Pekingu:Dalším krokem je zrychlení výstavby nových závodů a renovace stávajících závodů a zrychlení výstavby dopravy, ochrany vod, městské a jiné infrastruktury ve třech soutěžních oblastech; zadruhé, vydání zimních olympijských her a paralympijských her v Pekingu v pravý čas do konce roku Znak organizuje řadu kulturních a sportovních aktivit, pokračuje v propagaci ledových a sněhových sportů v areálu,Vstupte do komunity a popularizujte znalosti o ledu a sněhu a zimních olympijských hrách. Počínaje koncem roku 2017 se přípravy na zimní olympijské hry v Pekingu přesunou ze základní fáze plánování do fáze zvláštního plánování a budou i nadále posilovat komunikaci a spolupráci s Mezinárodním olympijským výborem a Mezinárodním paralympijským výborem, přičemž budou usilovně provádět „ Olympijský program 2020 “a pokračujte v přípravách.

Koordinační výbor MOV potvrzuje přípravu na zimní olympijské hry v Pekingu-4

   Celkový pracovní plán s kroky,Dokončete konkrétní úkoly plánovaným způsobem.

Koordinační výbor MOV potvrzuje přípravu na zimní olympijské hry v Pekingu-5

Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.