Místní

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017

souhrn

Mezi Kantonem a Londýnem existují obrovské příležitosti pro finanční spolupráci. 14. v Londýně, hlavním městě Velké Británie, se konala konference „Globální fórum o propagaci“ Guangzhou „Fortune“, pořádaná časopisem „Fortune“. Toto je letošní 11. celosvětová roadshow Guangzhou Fortune Forum. Cai Chaolin, náměstek primátora města Guangzhou, provedl propagaci tématu a podělil se s hosty o výhody a příležitosti Guangzhou.Express Guangzhou Xi

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-0

 Mezi Kantonem a Londýnem existují obrovské příležitosti pro finanční spolupráci.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-1

  14. v Londýně, hlavním městě Velké Británie, se konala konference „Globální fórum o propagaci“ Guangzhou „Fortune“, pořádaná časopisem „Fortune“. Toto je letošní 11.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-2

  celosvětová roadshow Guangzhou Fortune Forum.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-3

  Cai Chaolin, náměstek primátora města Guangzhou, provedl propagaci tématu a podělil se s hosty o výhody a příležitosti Guangzhou. Aby vyjádřili ochotu Kuang-čou dále spolupracovat s Velkou Británií ve finanční a jiné oblasti, povedou zástupci společností z žebříčku Fortune 500 a vedoucí představitelé průmyslového odvětví z Velké Británie dialog u kulatého stolu se zástupci kantonských podniků.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-4

  Velká část britské ekonomiky se účastní dialogu Londýn je světovým finančním centrem a největším ekonomickým centrem v Evropě. Finanční průmysl je nejdůležitějším londýnským ekonomickým pilířem,Počet zaměstnanců dosáhl 325 000. Prostřednictvím výměn a spolupráce s Londýnem může být Guangzhou nejen těsněji spojen se Spojeným královstvím a provádět obousměrné investice a obchod, ale také může absorbovat velké množství zkušeností s finančními inovacemi a zlepšit úroveň rozvoje finančního odvětví. .

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-5

  Tato propagace pozve klíčové osobnosti z britských ekonomických a akademických kruhů k účasti. V relaci kulatého stoluNina Easton, spolupředsedkyně Fortune Global Forum, nejvlivnější ženy Fortune na světě, senior konzultantka Mezinárodního strategického výzkumného centra, sloužila jako hostitelka, předsedkyně Čínsko-britské obchodní asociace, výkonná ředitelka Jardine Matheson, bývalá Britka Ředitel ministerstva financí Rod Shaxun, generální ředitel Citi Commercial Bank Enore Quinn, zástupce děkana Imperial College Business School,Profesor marketingu a strategie George Epu, senior viceprezident iFLYTEK, Du Lan atd. , Se srazil s názory na téma „Nadnárodní korporace a Čína: Maximalizace příležitostí“.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-6

  V prvním čtvrtletí se dovoz a vývoz Suiying zvýšil o 40,3%. Británie je pro Guangzhou důležitým obchodním partnerem a zdrojem investic. V roce 2016 obchodovaly Guangzhou a Spojené království s dovozem a vývozem zboží 163. 800 milionů juanů, což je mezi evropskými zeměmi druhé místo, meziroční nárůst o 7,7%; z toho vývoz činil 13,35 miliardy juanů, což představuje nárůst o 10,1%; dovoz činil 3,02 miliardy juanů.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-7

  V prvním čtvrtletí roku 2017 dosáhl obchod se zbožím mezi Guangzhou a Spojeným královstvím rychlého růstu s dovozem a vývozem 4,81 miliardy juanů, což představuje nárůst o 40,3%; z toho vývoz činil 4,06 miliardy juanů, což představuje nárůst o 57,6%; dovoz byly 750 milionů juanů. V roce 2016 Guangzhou absorboval 5 nových projektů přímých investic ze Spojeného království se smluvními zahraničními investicemi ve výši 11,3 milionu USD a skutečným využitím zahraničního kapitálu ve výši 120 milionů USD. V březnu 2017 měla Spojené království v Guangzhou celkem 229 společností s přímými investicemi, přičemž smluvní zahraniční investice činily 1,1 miliardy USD a skutečná zahraniční investice činila 940 milionů USD.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-8

  Britské společnosti jako BP, HSBC a GlaxoSmithKline investovaly v Guangzhou.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-9

 V roce 2016 podniky v Guangzhou investovaly a založily 5 podniků ve Velké Británii a odsouhlasená investice Číny činila 250 milionů USD, což je současný nárůst 18,8krát. HSBC: Guangzhou přináší obrovské příležitosti mezinárodním bankám Guangzhou a Velká Británie spolupracují v oblasti financí před mnoha lety. Typickým zástupcem je skupina HSBC Group se sídlem v Londýně a jednou z největších bank a finančních institucí na světě. Skupina HSBC byla jednou z prvních zahraničních bank, které vstoupily do Kantonu, a kancelář v Kantonu založila již v roce 1983.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-10

  „HSBC je zahraniční banka s největším počtem prodejen služeb a nejširším pokrytím v Kantonu.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-11

 “ Vedoucí HSBC Guangdong uvedl, že Kanton je centrem delty Perlové řeky. Implementace „Strategie delty Perlové řeky“ prostřednictvím Guangzhou zrychlí podpořit vývoj HSBC v Kuang-tungu.

Konference o podpoře globálního fóra v Guangzhou „Fortune“, která se konala v Londýně v roce 2017-12

 Osoba odpovědná za bývalé sídlo kantonu Shamian HSBC je přesvědčena, že „globalizační“ proces guangzhouské ekonomiky přinesl mezinárodním bankám obrovské příležitosti. „Ať už jde o provádění dohody CEPA, zřízení zóny volného obchodu, strategii„ Belt and Road “a stavební plán„ Oblast Guangdong - Hongkong - Macao “, přinesly nám obrovské obchodní příležitosti.

".