Počítač

Je to nemoc nehtů bez půlměsíce?

souhrn

Stránka Hualong.com informovala v červnu 14th v 10 hodin, „Lingshu“ řekl: „Podívejte se na vnější reakci, abyste poznali vnitřní orgány, pak znáte nemoc.“ Prst (prst) je konec končetiny. Pokud se pohybuje volně, nehty drápů jsou zrnité. Znamená to, že energie je plná a tělo je v dobrém zdravotním stavu. Pokud se změní tvar a barva prstů (prstů na nohou), často to znamená, že qi a krev nepracuje hladce, nebo že některé nemoci.Hřebíky

Je to nemoc nehtů bez půlměsíce?

Je to nemoc nehtů bez půlměsíce?-0

  Stránka Hualong. com informovala v červnu 14th v 10 hodin, „Lingshu“ řekl: „Podívejte se na vnější reakci, abyste poznali vnitřní orgány, pak znáte nemoc. “ Prst (prst) je konec končetiny. Pokud se pohybuje volně, nehty drápů jsou zrnité.

Je to nemoc nehtů bez půlměsíce?-1

   Znamená to, že energie je plná a tělo je v dobrém zdravotním stavu. Pokud se změní tvar a barva prstů (prstů na nohou), často to znamená, že qi a krev nepracuje hladce, nebo že některé nemoci. Značky půlměsíce nehtů Bílá půlměsícová část kořene nehtu je značka půlměsíce, známá také jako značka půlměsíce. Obecně řečeno, pro počet půlměsíců je lepší mít na rukou 8–10.

Je to nemoc nehtů bez půlměsíce?-2

   Nejlepší podmínkou je půlměsíc, který zabírá 1/5 celého nehtu. Lidé s příliš velkými nebo příliš mnoha nehty jsou náchylní k hypertenzi, hypertyreóze a mozkové mrtvici; zatímco příliš malé nebo příliš málo nehtů naznačuje, že je příliš nízký krevní tlak. Lidé, kteří vůbec nevidí nehty půlměsíce, mají příznaky anémie nebo neurastenie.

Je to nemoc nehtů bez půlměsíce?-3

   Barva nehtu na nehty Barva nehtu na nehty je fialová a černá, což naznačuje stagnaci krve a špatný průtok krve; barva nehtů je bílá nebo šedavě žlutá, zakalená, bez lesku, nerovnoměrná nebo zesílená a poškozená, většinou onychomykóza (tj. Onychomykóza) ; pokud se objeví na nehtu Černá čára, většinou nehty nebo melanom,Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Morfologie a funkce kloubů Pokud se u kloubů prstů a prstů na nohou objeví bolest (mnohočetná symetrie), otoky a ranní ztuhlost a dokonce fusiformní deformity a poruchy hybnosti, většinou jde o revmatoidní artritidu; pokud má jeden prst a prst na noze zarudnutí, otok a teplo Bolest a dysfunkce, doprovázené horečkou, a historie pití alkoholu, konzumace mořských plodů a jiných potravin s vysokým obsahem bílkovin,Většinou dna; pokud se vyskytnou asymetrické bolesti, otoky, omezený pohyb nebo deformace v kloubech prstů na nohou a nohou doprovázené šupinatými kožními lézemi erytému, jedná se většinou o artritickou psoriázu.

Je to nemoc nehtů bez půlměsíce?-4

Hualong. com komplexní.