Vzdělání

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil

souhrn

Web Hualong.com oznámil v červnu 12:00 v 15:00, že relevantní informace ukázaly, že kritickým bodem pro výměny domů v luxusních vilách bylo asi deset let. Ze symbolu stavu prošla vila důrazem skupin zákazníků na zdroje a funkčnost produktů a poté se vyvinula do současné fáze. Jak tedy při neustálé změně poptávky a hodnoty skupin zákazníků po vilských produktech, jak mohou desítky milionů luxusních domů dosáhnout čínského stylu?

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-0

 Web Hualong. com oznámil v červnu 12:00 v 15:00, že relevantní informace ukázaly, že kritickým bodem pro výměny domů v luxusních vilách bylo asi deset let. Ze symbolu stavu prošla vila důrazem skupin zákazníků na zdroje a funkčnost produktů a poté se vyvinula do současné fáze.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-1

  Jak tedy při neustálé změně poptávky a hodnoty skupin zákazníků po vilských produktech, jak mohou desítky milionů luxusních domů dosáhnout rodinných domů v čínském stylu?Prolomte bod zlomu domácích swapů pro luxusní vily.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-2

  Samotný luxusní produkt s úctou a jedinečností uzamkne hodnoty a vkus skupiny zákazníků. V dnešní době, kdy se vilových produktů objevuje donekonečna, je kromě obytné funkčnosti vil také velmi důležité přizpůsobení. Pokud jde o vývoj vilských produktů, malá pozornost byla věnována duchovnímu přizpůsobení zákazníkům.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-3

 Kvalitní kulturní forma obydlí v horách však může být vytvořena pouze tehdy, když se produktové dědictví zvedne tak, aby odpovídalo duchovní říši lidí. Když se tedy narodil zámek Longhu Shunshan, mnoho lidí se znovu zeptalo: Kde nemůžeme stavět vily? Země je drahá, tak proč se musíte dívat na mateřskou horu? Ve skutečnosti architektura není racionálním produktem, ale druhem kultury. To, co Longhu Shunshan Mansion sleduje, je přesně v podstatě čínské kultury. Rodinné očekávání, že budovu lze dokončit.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-4

  Proč je vila předána světu? Kromě fyzických atributů musí existovat i vyšší duchovní atributy. Zahrada Shunshan Mansion se neomezuje pouze na zahrady.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-5

  Zahrady začínají od zenu a říše se rodí ze srdce. Zenové a čínské zahrady sdílejí společný kulturní a ideologický základ a interpretují tradiční přírodní estetiku Číny různými způsoby.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-6

  Vraťte se do hor,Pět scenérií horské rezidence: otevřete dveře do hory, zeptejte se hory přes břeh, projděte se po vodě a najděte horu, prozkoumejte horu, vraťte se na horu; žijte v přírodě, vraťte se do čtyř říší: horský les alej, alej údolí, alej horských pramenů, alej horského potoka. Očekává se, že každý druh tvorby krajiny vyjadřuje mimořádnou a svatou posvátnost zenu a vilový systém Shunshan Mansion interpretuje duchovní život současného moudrého člověka žijícího v hoře požehnáním, poznáním a užíváním nesmrtelnosti.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-7

 Účelem zahradnictví Shunshan Mansion je sledovat povahu nebes a země a tiše ocenit tento neměnný svět.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-8

  . Longhu Shunshan Mansion, po vzniku horské kultury Chongqing, sedí v samotě nad městem a interpretuje velkou říši horských sídel. Poměr podlahové plochy vily je pouze 0,42 a 66 míst jsou velké rodinné domy postavené v tibetských horách. Demonstrační oblast je nyní otevřená.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-9

  Ochutnávka vítána.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-10

 Telefon na schůzku: 023-63200999.

Longhu · Shunshan Mansion prolomí nulový hraniční bod vil-11

.