Průzkum

26 nádrží v Ningbo překročilo 13. června hladinu protipovodňové ochrany

souhrn

13. června se z indexu městské prevence dozvědělo, že v důsledku nepřetržitých silných srážek jedna z 32 velkých a středních nádrží ve městě překročila hladinu protipovodňové ochrany (přehrada Datanggang) a celkem 25 malých nádrží překročila hladinu protipovodňové ochrany, hlavně koncentrovanou v Beilun, Yuyao a Fenghua. Podle informací zveřejněných Městskou hydrologickou stanicí zasaženou pásmem Meiyu a tajfunem č. 2 v roce 2017,11. představit naši městskou společnost

26 nádrží v Ningbo překročilo 13. června hladinu protipovodňové ochrany

26 nádrží v Ningbo překročilo 13. června hladinu protipovodňové ochrany-0

 13. června se z indexu městské prevence dozvědělo, že v důsledku nepřetržitých silných srážek jedna z 32 velkých a středních nádrží ve městě překročila hladinu protipovodňové ochrany (přehrada Datanggang) a celkem 25 malých nádrží překročila hladinu protipovodňové ochrany, hlavně koncentrovanou v Beilun, Yuyao a Fenghua. Podle informací zveřejněných Městskou hydrologickou stanicí zasaženou pásmem Meiyu a tajfunem č. 2 v roce 2017,Od 11.

26 nádrží v Ningbo překročilo 13. června hladinu protipovodňové ochrany-1

  do současnosti v našem městě nepřetržitě trvají silné deště. K 13.

26 nádrží v Ningbo překročilo 13. června hladinu protipovodňové ochrany-2

  červnu 17:00 dosáhly průměrné srážky města 145 mm. Srážky se koncentrují hlavně ve třech oblastech: západní horská oblast na křižovatce Ninghai a Fenghua, kopcovitá oblast na obou stranách přístavu Xiangshan a západní horská oblast Haishu. Kraj s největšími srážkami na povrchu je v Yinzhou 174 mm a nejmenší v Zhenhai je 110 mm.

26 nádrží v Ningbo překročilo 13. června hladinu protipovodňové ochrany-3

 Průměrné srážky šesti velkých nádrží jsou 159 mm, největší je 179 mm v přehradě Tingxia a nejmenší 129 mm v přehradě Siming Lake.

26 nádrží v Ningbo překročilo 13. června hladinu protipovodňové ochrany-4

  Pod vlivem silných dešťů hladina vody ve velkých a středních nádržích ve městě nadále stoupala. Ve srovnání s 8. hodinou 11. dne se hladina vodní nádrže Baixi ve velkých nádržích zvýšila téměř o 6,0 metrů, což je největší nárůst .

  Celková skladovací kapacita 32 velkých a středních nádrží se zvýšila o 0. 9,9 miliard kubických metrů.

  Podle jiné zprávy byla 13. června od 17:00 hladina vody v hlavních říčních sítích ve městě na středně vysoké hladině a Yinnan Plain (Jiangshan), Haishu Plain (Yinxi), Xiwu Plain, Cicheng River Network Plain a Beidu Inland River všichni překročili Varovnou hladinu vody, hladina v ústí překročila garantovanou hladinu. Hladina vody v říční síti v rovině Jiangbei je asi 1,6 metru a hladina vody v říční síti v rovině Zhenhai je 1.

 Hladina řeky Yindong je asi 1,6 metru, hladina řeky Yinnan je asi 2,0 metru, hladina Haishu Plain (Yinxi) je asi 2,1 metru a říční síť Fenghua Xiwu Plain je asi 2,4 metru. Hladina vody na stanici Yuyao na řece Horní Jao je asi 1,8 metru a hladina vody na řece Dolní Jao je asi 1,5 metru, obě jsou normální. Ovlivněn odtokem stavidel podél řeky, jako je stavidlo Yaojiang,Ústí řeky Sanjiang řeky Yongjiang se zvýšilo o 0,3–0,5 m.

  Nejvyšší příliv se očekává 15. června v 3:10 s výškou přílivu 2,15–2,35 m, což je téměř varování.

  Podle Městského úřadu pro správu řeky Sanjiang se brána Yaojiang otevřela 11. června v 14:21 kvůli odvodnění a brána Baofeng, brána Duantang, brána Yinhong, brána Yangmuqi a další brány podél řeky byly postupně otevřeny pro odvodnění a uvolněny.

  Kapacita skladu. Ke dni 18. června 18:00, během období dešťů, vypustil stavidlo Yaojiang 3 přílivové časy, celkem 45,24 milionu metrů krychlových; kromě stavidla Yaojiang vypustily ostatní čerpadla s přímým potrubím celkem 15,07 milionu metry krychlové.

  Hladina zdymadla Yaojiang je asi 1,53 metru a je udržována na vysoké hladině. Vzhledem k tomu, že Městská obranná agentura zahájila 12.

  června nouzovou reakci na protipovodňovou ochranu, zahájila kancelář Sanjiang současně příslušné nouzové plány.

V současné době jsou různá protipovodňová opatření postupována řádným způsobem. .