Válečný

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“

souhrn

Teorie vývoje retailových financí banky China Merchants Bank: přechod z „karetní éry“ do „éry aplikací“. Za tímto iterativním upgradem funkcí produktů se odkrývá posun ukazatelů hodnocení maloobchodní činnosti China Merchants Bank, rozšíření služeb hranice a upgrade a organizace funkcí zákaznické zkušenosti. Strukturální úpravy. Jak bude vypadat budoucí banka Zhang Xiaoyun ZXY?Když banky mluví o retailovém financování

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-0

 Teorie vývoje retailových financí banky China Merchants Bank: přechod z „karetní éry“ do „éry aplikací“. Za tímto iterativním upgradem funkcí produktů se odkrývá posun ukazatelů hodnocení maloobchodní činnosti China Merchants Bank, rozšíření služeb hranice a upgrade a organizace funkcí zákaznické zkušenosti. Strukturální úpravy. Zhang Xiaoyun ZXY Zdroj obrázku: Jak bude vypadat budoucí čínská banka?Když banky hovoří o transformaci retailového financování, zdá se, že má lepší slovo China Merchants Bank, známá jako „král maloobchodu“ v tomto odvětví.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-1

  17. září China Merchants Bank v Pekingu oznámila, že iteračně byly spuštěny její dva revoluční produkty, China Merchants Bank App7. 0 a Pocket Life App7. 0.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-2

  Toto je také oznámení China Merchants Bank, aby plně vstoupila do éry aplikací a propagovala retailové finance3. 0 První představení dvou hlavních aplikací po transformaci. „Toto oznámení je průzkumem a odpovědí CMB na budoucí klíčovou hodnotu bank a éru retailového bankovnictví 3. 0.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-3

 “ Na tiskové konferenci uvedla příslušná osoba odpovědná za China Merchants Bank. Filosofie fungování retailového financování v éře 3.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-4

 0 prochází obrovskými změnami. Za touto iterativní aktualizací funkcí produktuUkázalo se, že došlo k posunu indikátorů hodnocení maloobchodního podnikání China Merchants Bank, rozšíření hranic služeb, upgrade funkcí zákaznických zkušeností a úprava organizační struktury. Hodnotící index se přesunul z „éry karet“ do „éry aplikací“ a China Merchants Bank se připravuje na více než tři roky. Na začátku letošního roku navrhla China Merchants Bank použít MAU (měsíční aktivní uživatelé) jako hybnou sílu pro maloobchodní finanční transformaci China Merchants Bank.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-5

 Indikátor „Polaris“ je považován za další zásadní skok vpřed pro China Merchants Bank směrem k „éře aplikací“ a retailovému bankovnictví 3. 0. do konce srpna letošního roku „Handheld Life“ a „Kumulativní život“ China Merchants Bank dosáhl téměř 130 milionů a počet aktivních uživatelů za měsíc překročil 67,57 milionu. Po deduplikaci je počet aktivních uživatelů měsíčně stále až 57 milionů, přičemž meziroční tempo růstu je více než 40%.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-6

  „Pokud China Merchants Bank Retail 1. 0 nahradí vkladní knížky kartami typu„ vše v jednom “a 2. 0 nahradí operace zaměřené na vklady správou majetku, pak probíhající maloobchod 3.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-7

 0 nahradí operace na kartách operacemi APP. “ Tian Huiyu, prezident China Merchants Bank , měl představení o výkonu v nedávné průběžné zprávě.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-8

 Ohlédnutím se za historií učinila China Merchants Bank dva klíčové kroky k vytvoření období 1,0 a 2,0, které vedly k retailovému financování čínského bankovního sektoru: V 90.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-9

  letech China Merchants Bank inovativně zahájila epochální „all-in-one“ kartu ", vedoucí čínský bankovní průmysl od éry vkladních knížek po bankovnictví Éra karet otevřela éru 1. 0 maloobchodní finanční transformace; v prvních 10 letech tohoto stoletíChina Merchants Bank využila příležitosti rychlého růstu aktiv čínských domácností a použila AUM (scale management scale) jako klíčový indikátor k nahrazení úsporných vkladů, aby vybudovala systém správy bohatství a vedla retailové finance do éry 2. 0. China Merchants Bank uvedla, že příští retailové financování 3.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-10

 0 bude implementovat prioritní strategii aplikace, přičemž MAU bude indikátorem „Polaris“. Prostřednictvím „integrované platformy, scénářů externí expanze a správy provozu“ komplexně podpoříme digitální transformaci maloobchodu, vybudujeme plnohodnotný systém, celý kanál a systém zákaznických služeb a vytvoříme banku s nejlepšími uživatelská zkušenost. Podle příslušné osoby odpovědné za China Merchants Bank bude dalším krokem zrychlení vývoje a podpora maloobchodu 3. 0, aby se co nejdříve formoval: Nejprve zrychlete propagaci aplikací, které nahradí karty.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-11

 Realizovat náhradu ekologie služeb za obchodování s produkty. Druhým je podpora migrace různých linií maloobchodního podnikání na digitální platformy a posílení různých linií maloobchodního podnikání posílením funkcí digitální platformy, aby každá obchodní linie mohla na digitální platformě lépe růst.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-12

  Třetím cílem je posílit sílu online operací a přizpůsobit se vývoji ekologie služeb s vývojem organizační kultury. Rozšíření hranice služby se liší od toho, že mnoho bank používá APP jako obchodní nástroj. China Merchants Bank ze strategického hlediska staví APP na platformu pro provoz a služby zákazníkům. Za počtem více než 100 milionů uživatelů a mimořádnou lepivostí jsou China Merchants Banka vytváří spojení se zákazníky.

Teorie vývoje retailového financování China Merchants Bank: přechod od „karetní éry“ k „éře aplikací“-13

  Přechod na banku finančních technologií. China Merchants Bank se vždy držela a zdůrazňovala paralelní strategii dvou aplikací,Je za tím posun od myšlení zákazníka k myšlení uživatele a je také založen na opětovném pochopení hranice služby China Merchants Bank: služba banky zůstává nejen v pobočce, ale může proniknout do různých životních scénářů ; služba banky Nemusí se omezovat na konkrétní odkaz na finanční transakci, ale může se přirozeně rozšířit proti proudu a dolů podle finančních potřeb uživatelů. Data ukazují, že mezi 130 miliony kumulativních uživatelů dvou hlavních aplikací China Merchants Bank.

  Aplikace China Merchants Bank nashromáždila téměř 69,13 milionu uživatelů, s téměř 35,42 miliony aktivních uživatelů měsíčně a 12 měsíčních přihlášek na obyvatele. Kumulativní počet uživatelů Pocket Life je 60,47 milionu, přičemž měsíční počet aktivních uživatelů přesahuje 32 milionů a počet denních aktivních uživatelů dosahuje 5,82 milionu, což již zaujímá důležité místo v současném rozložení aplikace Life.

 China Merchants Bank věří, že z pohledu uživatelů mohou tyto dvě aplikace přilákat různé skupiny zákazníků a uspokojit potřeby různých uživatelů. Strategie pro více aplikací je také běžnou praxí internetových společností. Při komunikaci s reportérem rozhraní předtím příslušná osoba odpovědná za maloobchod v China Merchants Bank uvedla, že jedním z největších průlomů verze APP 7.

 0 je řešení problému obchodní filozofie. Od zákazníků k uživatelům prolomilo uzavřený systém účtů, obrátilo se na otevřený systém uživatelů a rozšířilo hranici služby. Uvádí se, že tyto dvě aplikace již podporovaly registraci čísla mobilních telefonů uživatelů a vázání více bankovních karet.

  V současné době počet uživatelů dvou aplikací China Merchants Bank, kteří nejsou vázáni na karty CMB, dosáhl více než 10 milionů. To umožňuje China Merchants Bank sloužit uživatelům v širším okolí. „Například ve městech s nevyhovujícími prodejnami můžeme sloužit také našim uživatelům.

  Průlom v tomto konceptu otevřel vizi CMB. “ Uvedla příslušná osoba odpovědná za maloobchod China Merchants Bank.

  Jak převést uživatele na zákazníky? Podle výše uvedené osoby je to hlavně díky rozdílu mezi preferenčním systémem a systémem práv a zájmů, jako je vázání bankovní kartySlevy získané v aplikaci China Merchants Bank jsou menší než slevy získané uživateli, kteří se vážou na kartu China Merchants Bank. „Samozřejmě otestujeme, kolik rozdílů na zákazníky zapůsobí. Doufáme, že prostřednictvím aplikace bude rozšíření větší a interakce bude do hloubky.

 “ Kromě transformace upgradů zážitkových funkcí z myšlení zákazníků na uživatele myslí se, že se rozumí, že upgradovaná podpora investic V koncepcích bankovních aplikací a aplikací pro ruční život existuje několik zásadních změn. Včetně transformace z provozu karty na provoz aplikace, z přemýšlení o transakcích na přemýšlení o cestě uživatele a z operace s vrstvami aktiv na provoz se segmentovou skupinou zákazníků. Příslušná osoba odpovědná za China Merchants Bank uvedla, že za účelem zlepšení zákaznické zkušenosti a zvýšení lepivosti uživatelů vytvořila aplikace APP7. 0 řadu konkurenčních odvětví při srovnávání internetových produktů.

 Vylepšete možnosti online a offline připojení. Prvním z nich je nové spuštění Revenue and Expenditure 2.

 0.

  Jeho dvěma hlavními rysy jsou kniha příjmů a výdajů a správa rozpočtu.

  Účet příjmů a výdajů zahrnuje uživatelská aktiva, příjmy a výdaje, příjmy a používání aplikace a správa rozpočtu může pomoci zákazníkům dělat dobrou práci Plánování finančního rozpočtu, díky kterému je China Merchants Bank App7. 0 pohodlným a efektivním správcem inteligentních peněžních toků pro uživatele. Výše uvedená odpovědná osoba uvedla, že se nejedná pouze o účetní knihu, ale lze ji sdílet s rodinou a přáteli a přidat některé sociální atributy.

  „Udělali jsme zábavnou hru a sdíleli ji v našem sociálním kruhu přátel. Přátelé na vás mohou dohlížet a dávají vám palec nahoru. Pokud si myslíte, že rozpočet není na úrovni standardu, můžete udělat nějaké facky.

 Chcete-li přidat nějaké sociální interakce hry v něm.

  Funkce jako malé velikonoční vajíčko je v (APP) 7.

 0. „Zodpovědná osoba věří, že se tato sekce stane oblíbenou pro uživatele. Druhým je nový upgrade komunity obsahu.

  Na základě komplexního pokrytí správy majetku bank, fondů, pojištění a zlatých produktů rozšiřuje pre- odbyt,Celoprocesní služba prodeje a poprodejního servisu také vybudovala komunitu pro výměnu znalostí v oblasti financí, která zve velkou kávu, aby se usadila v komunitě obsahu, a poskytuje uživatelům tržní trendy, investiční hotspoty a reference pro finanční rozhodování. „Před chvílí bylo spuštěno nové téma.

  Toto téma se nazývá tematický kruh.

 “ Představil, že nejnovější vydání tématu PK o cenách bydlení ve městech první úrovně přilákalo více než 100 000 uživatelů k účasti. Ujistěte se, že tato funkce upoutá pozornost uživatelů, a v budoucnu se stane otevřenou platformou. Třetím je spuštění oblasti služeb městských poboček, kde si každá pobočka může přizpůsobit některé ze svých místních místních provozních služeb, včetně stravovacích lístků, lístků do kina, doživotních plateb, dotazů na penzijní fond atd. „Místní charakteristické finanční a nefinanční služby lze odhalit a provozovat na jejich vlastní lokalizované platformě.

 Finanční filozofií je zacházet s tímto druhem služby jako s potřebou a bude na vaší straně a my tyto nové služby budeme více šířit našim uživatelům.

  "Zodpovědná osoba řekla. Rozhraní pro přizpůsobení organizační struktury News se také dozvědělo, že v procesu upgradování nové maloobchodní strategie prošla v nedávné době velmi rozsáhlou úpravou také struktura maloobchodní organizace v ústředí China Merchants Bank. "Uvádí se, že China Merchants Bank upgraduje online bankovnictví z jedné obchodní linie na sdílenou platformu pro celou maloobchodní linku.

  Cílem je být zodpovědný za každé maloobchodní podnikání a urychlit digitální transformaci každé obchodní linie vylepšením funkce digitální platformy. Konkrétně na základě odboru internetového bankovnictví China Merchants Bank absorbovala původní maloobchodní finanční sídlo a základní sídlo.

 Staňte se novým maloobchodním finančním ředitelstvím. V rámci oddělení internetového bankovnictví však existovalo oddělení druhého stupně s názvem Centrum vzdáleného bankovnictví, které bylo tentokrát upraveno na oddělení druhého stupně v ústředí retailových financí.

  Shodou okolností se toto oddělení původně nazývalo Centrum telefonního bankovnictví v éře 1. 0 a Centrum vzdáleného bankovnictví v éře 2. 0.

  Nyní je přejmenováno na Centrum síťových operací. Jen odpovídá době retailového financování 3. 0.

  Průběžná zpráva China Merchants Bank ukázala, že po dvou letech poklesu počtu retailových zákazníků a meziročního tempa růstu AUM retailových zákazníků se tempo růstu v první polovině letošního roku zrychlilo. Během sledovaného období se počet maloobchodních zákazníků China Merchants Bank zvýšil o 9,09% ve srovnání s koncem předchozího roku a dosáhl 116 milionů.

  AUM maloobchodních zákazníků na všech úrovních se ve srovnání s koncem předchozího roku zvýšil.

 Celkové maloobchodní AUM dosáhlo 6,63 bilionu juanů, což je tempo růstu 7,6%. Maloobchodní tržby přispěly čistým provozním výnosem 61,6 miliard juanů, což představuje meziroční nárůst o 12,63% a podíl na celkových výnosech se zvýšil na 51,86%. Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: China Merchants Bank China Merchants Bank Retail Hot Doporučení Odložit veřejný účet Sina Finance na nepřetržité vysílání nejnovějších finančních informací a videí po dobu 24 hodin.

Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).