Dějiny

Hlavní část největší rozestavěné podzemní vykopané stanice metra v mé zemi je dokončena

souhrn

Náš reportér Qi Hui a korespondent Zhu Guocai a Shen Yayue uvedli: Největší projekt podzemní výkopové stanice metra ve výstavbě v mé zemi, který je realizován společností China Railway Construction Sixteenth Bureau Group Metro Co., Ltd.-Erligou Station, Beijing Metro Line 16, č. 15 Standard Od zahájení výstavby v září 2013, po 46 měsících tvrdé práce, byla hlavní část stanice úspěšně dokončena před několika dny.Postaveno pro rok 2019

Hlavní část největší rozestavěné podzemní vykopané stanice metra v mé zemi je dokončena

Hlavní část největší rozestavěné podzemní vykopané stanice metra v mé zemi je dokončena-0

  Náš reportér Qi Hui a korespondent Zhu Guocai a Shen Yayue uvedli: Největší projekt podzemní výkopové stanice metra ve výstavbě v mé zemi, který je realizován společností China Railway Construction Sixteenth Bureau Group Metro Co. , Ltd. -Erligou Station, Beijing Metro Line 16, č.

Hlavní část největší rozestavěné podzemní vykopané stanice metra v mé zemi je dokončena-1

   15 Standard Od zahájení výstavby v září 2013, po 46 měsících tvrdé práce, byla hlavní část stanice úspěšně dokončena před několika dny. Vytvořil dobré podmínky pro zahájení provozu v roce 2019. Projekt pekingské linky metra 16 začíná od řeky Beiqing k severu Bei Anhe a končí na jihu Wanping s celkovou délkou asi 50 kilometrů. Stanice Erligou, kterou podniká China Railway Construction 16.

Hlavní část největší rozestavěné podzemní vykopané stanice metra v mé zemi je dokončena-2

   Bureau Group, se nachází na křižovatce silnice Sanlihe Road a ulice Chegongzhuang v Pekingu. Prostředí výstavby je obzvláště složité. Podle Wu Baohua, projektového manažera metra v Pekingu 16. čínského železničního stavitelství,Ve spolupráci se společností Beijing Urban Express Rail Construction Management Co.

Hlavní část největší rozestavěné podzemní vykopané stanice metra v mé zemi je dokončena-3

  , Ltd. projektové oddělení průběžně optimalizuje plán výstavby podzemního výkopu stanice a nakonec stanoví použití mechanických pilot v pilotním tunelu ke snížení účinku tunelů a kontroly pozemní osídlení.

Hlavní část největší rozestavěné podzemní vykopané stanice metra v mé zemi je dokončena-4

   Ve velkoplošných pískových a štěrkových formacích je velmi obtížné dělat díry mechanicky. 16. Bureau of China Railway vybrala a optimalizovala typy vrtáků pomocí několika výběrů vrtné soupravy. Po více než roce tvrdé práce byl stroj nakonec úspěšně dokončen ve velké oblázkové vrstvě.

Hlavní část největší rozestavěné podzemní vykopané stanice metra v mé zemi je dokončena-5

V současné době byla tato stavební metoda zavedena jako předmět vědeckého výzkumu v Pekingské městské vědecké a technologické komisi a byla propagována plošně. .