Vzdělání

Tři muži loví soukromou elektrickou síť a způsobují smrt

souhrn

Justice Net, Guangyuan, 14. června (reportér Andy Lau, korespondent Hu Lianfang) Všichni tři muži chtěli využít skutečnosti, že nikdo brzy ráno nepřišel a zřídil rozvodnou síť k lovu, ale někoho nečekaně zabil. Nedávno podalo veřejné stíhání lidový prokurátor v okrese Jiange v provincii Guangyuan v provincii S'-čchuan, který tyto tři muže odsoudil k nedbalosti a nebezpečným způsobem ohrozily veřejnou bezpečnost a uložil Li tři roky vězení.Zkušební doba na 4 roky,

Tři muži loví soukromou elektrickou síť a způsobují smrt

Tři muži loví soukromou elektrickou síť a způsobují smrt-0

  Justice Net, Guangyuan, 14. června (reportér Andy Lau, korespondent Hu Lianfang) Všichni tři muži chtěli využít skutečnosti, že nikdo brzy ráno nepřišel a zřídil rozvodnou síť k lovu, ale někoho nečekaně zabil. Nedávno podalo veřejné stíhání lidový prokurátor v okrese Jiange v provincii Guangyuan v provincii S'-čchuan, který tyto tři muže odsoudil k nedbalosti a nebezpečným způsobem ohrozily veřejnou bezpečnost a uložil Li tři roky vězení.

Tři muži loví soukromou elektrickou síť a způsobují smrt-1

  Trest byl podmíněně odložen na 4 roky a Cao a Zhu si odseděli trest odnětí svobody na 2 roky a 6 měsíců na dobu určitou a podmíněný trest odnětí svobody na 3 roky. Dne 19. října 2016, protože pracoval v Jiange County a věděl, že zde hra je, Li pozval Caa a Zhu na lov v Heling Town v Jiange County.

Tři muži loví soukromou elektrickou síť a způsobují smrt-2

   Večer 20. dne jeli tři lidé z Langzhongu do města Heling, Jiange, a společně položili elektrickou síť v Hemouově poli ve vesnici Yueping ve městě Heling Town. A když byla asi v deset hodin večer zapnuta elektřina, auto bylo vráceno k odpočinku a čekalo, až hra vstoupí do sítě. Asi o půlnoci 21.

Tři muži loví soukromou elektrickou síť a způsobují smrt-3

dne prošel kolem Yang, který byl na lovu, a byl usmrcen elektrickým proudem. Po incidentu se tři dobrovolně vzdali a pravdivě přiznali své zločiny a společně odškodnili příbuzným obětí ekonomické ztráty ve výši 400 000 juanů a příbuzní zesnulého jim odpustili. .