Cestovní ruch

Šanghajské vysokoškolské vysoké školy a univerzity se tento víkend uskuteční společné přijímací konzultační setkání

souhrn

China Youth Online Šanghaj, 14. června (China Youth Daily · China Youth Online reportér Zhou Kai) Dnes, China Youth Daily · China Youth Online reportér se na Šanghajské univerzitě Jianqiao dozvěděl, že se bude konat „Společná konzultační konference o přijetí na Šanghajskou vysokoškolskou školu“ škola 17. června, přijímací učitelé z více než 30 vysokoškolských vysokých škol a univerzit v Šanghaji poskytnou autoritativní informace a stránky pro kandidáty a rodiče na místě

Šanghajské vysokoškolské vysoké školy a univerzity se tento víkend uskuteční společné přijímací konzultační setkání

Šanghajské vysokoškolské vysoké školy a univerzity se tento víkend uskuteční společné přijímací konzultační setkání-0

  China Youth Online Šanghaj, 14. června (China Youth Daily · China Youth Online reportér Zhou Kai) Dnes, China Youth Daily · China Youth Online reportér se na Šanghajské univerzitě Jianqiao dozvěděl, že se bude konat „Společná konzultační konference o přijetí na Šanghajskou vysokoškolskou školu“ škola 17. června, přijímací učitelé z více než 30 vysokoškolských vysokých škol a univerzit v Šanghaji poskytnou autoritativní informace a poradenské služby na místě pro uchazeče a rodiče na místě.

Šanghajské vysokoškolské vysoké školy a univerzity se tento víkend uskuteční společné přijímací konzultační setkání-1

  Poté, co budou 23.

Šanghajské vysokoškolské vysoké školy a univerzity se tento víkend uskuteční společné přijímací konzultační setkání-2

   června ve 20:00 oznámeny výsledky přijímací zkoušky na Šanghajskou univerzitu, uchazeči vyplní své dobrovolníky. Tento rok je prvním rokem přijímací zkoušky na Šanghajskou novou školu. Přihláška na přijímací zkoušku na vysokou školu byla změněna z registrace před zkouškou z předchozích let na registraci po zkoušce. Poprvé budou vysokoškolští dobrovolníci zřízeni v „Vysokoškolská profesionální skupina“ a pro vysokoškoláky bude k dispozici 24 obecných sérií.

Šanghajské vysokoškolské vysoké školy a univerzity se tento víkend uskuteční společné přijímací konzultační setkání-3

   Paralelní dobrovolnictví, dobrovolné podání je zcela odlišné od minulosti,Kandidáti a rodiče naléhavě potřebují autoritativní informace a odpovědi na otázky dobrovolně. Tato konzultace poskytne kandidátům a rodičům platformu pro individuální komunikaci s učiteli přijímací kanceláře.

Šanghajské vysokoškolské vysoké školy a univerzity se tento víkend uskuteční společné přijímací konzultační setkání-4

   Rozumí se, že vysokoškolské vysoké školy účastnící se tohoto konzultačního setkání jsou: Fudan University, Shanghai Jiaotong University, Tongji University, East China Normal University, East China University of Science and Technology,University Donghua, Shanghai University of Finance and Economics, Shanghai International Studies University, Shanghai New York University, ShanghaiTech University, Shanghai Maritime University, Shanghai University of Science and Technology, Shanghai Sanda University, East China University of Political Science and Law, Shanghai University of International Business and Economics, Shanghai Ocean University, Shanghai University of Electric Power, Shanghai University, Shanghai University of Traditional Chinese Medicine, Shanghai University of Applied Sciences,Shanghai Normal University, Shanghai University of Engineering Science, Shanghai Sport University, Shanghai Lixin Accounting and Finance University, Shanghai Second Polytechnic University, Shanghai Business School, Shanghai Dianji University, Shanghai School of Political Science and Law, Shanghai International Studies University Xianda School of Economics a humanitní vědy, Shanghai Jianqiao University, Tianhua College of Shanghai Normal University, Shanghai Customs College,Šanghajský institut výtvarného umění.

Šanghajské vysokoškolské vysoké školy a univerzity se tento víkend uskuteční společné přijímací konzultační setkání-5

   Uvádí se, že konzultační schůzka o zápisu se bude konat 17.

Šanghajské vysokoškolské vysoké školy a univerzity se tento víkend uskuteční společné přijímací konzultační setkání-6

   června od 9:00 do 14:30 na adrese 750, Fangzhu Road, Lingang New City, Pudong New Area. Vzhledem k dopravní zácpě nebude v ten den v areálu Šanghajské univerzity Jianqiao k dispozici žádná parkovací plocha, která by byla směrována na okolní sociální parkoviště. Doporučuje se, aby kandidáti a rodiče jezdili hromadnou dopravou, například metrem, aby jezdili zeleně. Šanghajská univerzita Jianqiao také zajistila kyvadlový autobus na sjezdu 2 ze stanice Dishuihu ze stanice metra linky 16.

Šanghajské vysokoškolské vysoké školy a univerzity se tento víkend uskuteční společné přijímací konzultační setkání-7

(Upraveno ministerstvem školství a vědy).