Stipendium

Větrné a krupobití v částech oblasti Huanghuai v severní Číně způsobilo zasažení 61 000 lidí

souhrn

Zprávy CCTV: Podle webových stránek ministerstva pro občanské záležitosti byly od 11. do 12. června zasaženy silným konvektivním počasím zasaženy části severní Číny a Huanghuai bouřkami, vichřicí, krupobitím a krátkodobými silnými dešti. , maximální rychlost větru ve Vnitřním Mongolsku dosáhla 9,6 metru za sekundu, krupobití má průměr asi 3 cm, což způsobuje poškození plodin, jako je pšenice, kukuřice, vlašské ořechy a čínský pepř.Statistiky k 13. červnu od 9:00,

Větrné a krupobití v částech oblasti Huanghuai v severní Číně způsobilo zasažení 61 000 lidí

Větrné a krupobití v částech oblasti Huanghuai v severní Číně způsobilo zasažení 61 000 lidí-0

  Zprávy CCTV: Podle webových stránek ministerstva pro občanské záležitosti byly od 11. do 12. června zasaženy silným konvektivním počasím zasaženy části severní Číny a Huanghuai bouřkami, vichřicí, krupobitím a krátkodobými silnými dešti.

Větrné a krupobití v částech oblasti Huanghuai v severní Číně způsobilo zasažení 61 000 lidí-1

   , maximální rychlost větru ve Vnitřním Mongolsku dosáhla 9,6 metru za sekundu, krupobití má průměr asi 3 cm, což způsobuje poškození plodin, jako je pšenice, kukuřice, vlašské ořechy a čínský pepř.

Větrné a krupobití v částech oblasti Huanghuai v severní Číně způsobilo zasažení 61 000 lidí-2

  Statistiky k 9.

Větrné a krupobití v částech oblasti Huanghuai v severní Číně způsobilo zasažení 61 000 lidí-3

   hodině 13. června byly katastrofou zasaženy Hebei, Shanxi, Vnitřní Mongolsko a Shandong 4 provincie (autonomní regiony), 10 měst (unie) a 14 krajů (města, okresy) a 1 osoba zemřela; postižená oblast plodin byla 76 000 hektarů. Z nich téměř 600 hektarů nebylo nikdy sklizeno; přímé ekonomické ztráty činily více než 73 milionů juanů. Konkrétní situace po katastrofě je následující: Podle zprávy odboru civilních věcí provincie Che-pej v okrese Pingshan ve městě Shijiazhuang,Bylo postiženo více než 9 200 lidí v okrese Gucheng v městě Hengshui a bylo zasaženo téměř 500 hektarů plodin, s přímou ekonomickou ztrátou téměř 3 miliony juanů.

Větrné a krupobití v částech oblasti Huanghuai v severní Číně způsobilo zasažení 61 000 lidí-4

   Podle zprávy odboru pro občanské záležitosti provincie Šan-si bylo postiženo více než 7 300 lidí v okrese Qinyuan, Xinzhou, Wutai a Dai v Changzhi. Bylo zasaženo více než 500 hektarů plodin a přímá hospodářská ztráta byla více než 6 milionů juanů. Podle zprávy odboru pro občanské záležitosti autonomní oblasti Vnitřní MongolskoVíce než 500 lidí bylo postiženo v okrese Guyang v Baotou City, v okrese Xinghe v Ulan Chabu City a v Duolun County v Xilin Gol League; zasaženo bylo více než 900 hektarů plodin, z nichž více než 100 hektarů nemělo úrodu; přímá ztráta byla více než 3 miliony juanů.

Větrné a krupobití v částech oblasti Huanghuai v severní Číně způsobilo zasažení 61 000 lidí-5

   Podle zprávy ministerstva pro občanské záležitosti provincie Šan-tung bylo postiženo 22 000 lidí ve 4 krajích (okresech) v Dongying, Dezhou a Liaocheng a 1 osoba zemřela; plocha postižených plodin byla 2 000 hektarů;Přímá ekonomická ztráta činila více než 16 milionů juanů.

Větrné a krupobití v částech oblasti Huanghuai v severní Číně způsobilo zasažení 61 000 lidí-6

.