Zprávy

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě

souhrn

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-0

 Dne 13. června provedl Xingning Court centralizovanou distribuci finančních prostředků z exekučního řízení ve čtvrtém patře soudu. Na místě byla vydána platba za exekuční případ žalobcům 10 případů po 15 287440,58 juanů najednou dvě soukromé půjčky byly vypůjčeny formou šeků. Žadatel případu vydal donucovací fond ve výši 10 719 568 juanů a více než 4 miliony juanů v hotovosti byly na místě rozdány žadateli.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-1

 Žadatelé o prosazování v místě akce byli v dobré náladě a ocenili snahy nemocnice o prosazování předpisů a výplatu donucovacích prostředků na místě. Na začátku roku 2016 byla pobočka Nanning stavební firmy ve městě Shangqiu v provincii Henan žalována u okresního soudu v Xingningu za nedoplatky mezd a půjček migrujícím pracovníkům. Okresní soud v Xingningu rozhodl, že pobočka by měla zaplatit jistinu a částku v sedmi případech. Celkový úrok je více než tři miliony juanů,Společné ručení nese její hlavní sídlo v Shangqiu City v provincii Henan.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-2

  Poté, co rozhodčí vstoupil v platnost, se větev vzdálila od původní kanceláře, aby se vyhnula popravě. Okresní soud v Xingningu jmenoval Guo Mindonga, viceprezidenta odpovědného za popravu, aby řešil řadu případů po podání a provedení případu v souladu se zákonem. Po vyšetřování bylo zjištěno, že ústředí mělo nějaké vklady na bankovním účtu ve městě Shangqiu v provincii Henan.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-3

 Zůstatek vkladu na tomto účtu se však často mění. Vzhledem k konstrukci systému nemůže účet prozatím realizovat funkci odpočtu. Aby se zabránilo opětovnému převodu zálohy, zajistilo se účinné provedení případu. Zástupce děkana Guo Mindonga, který měl na starosti popravu, vedl popravčí tým na tisíce mil a vydal se do Shangqiu v Henanu, kde odečetl vklady ve výši více než 3 miliony juanů, prolomil a rychle uzavřel sedm případů popravy jedním tahem.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-4

 Jako zástupce osoby, která žádá o výkon rozhodnutí ve výše uvedeném případě, byl na akci obzvláště nadšený Huang, který získal více než 3 miliony juanů ve fondech pro vymáhání práva. soudce a vzal donucovací prostředky na místo výkonu.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-5

  Soudce mu opakovaně poděkoval. Wang je vykonavatelem případu soukromé půjčky. Po nabytí právní moci případu,Osoba, která je předmětem exekuce, nesplnila povinnost splácení a soud Xingning rozhodl o provedení soudního dražby majetku osoby, která je předmětem exekuce, v luxusní rezidenční čtvrti v Nanning City. S pokročilými koncepcemi sjednávaných cen a vyhodnocení dotazu použil soud 26.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-6

  dubna 2017 online aukční platformu k účinnému dokončení nakládání s majetkem případu. Dům byl prodán za transakční cenu 7,38 milionu juanů, s prémiovou sazbou přes 42,78%, což vytvořilo rekord v podobných online aukcích v soudním systému Nanning.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-7

  Exekutor Wang na místě obdržel více než 7 milionů juanů v exekučních penězích, a nadále chválil vynucovací práci okresního soudu v Xingningu za jeho sílu, efektivitu a spravedlnost a předložil soudu „silné provedeníKromě toho Xingning Court komplexně použil donucovací opatření, jako je nedůvěryhodný trest a soudní poradenství, aby usnadnil urovnání případu během výkonu případu. Okolnosti, kdy společnost odmítne podepsat oznámení o pomoci při exekuci a odmítne asistovat při exekuci.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-8

 Nakonec soud rozhodl o uložení pokuty majetkové společnosti ve výši 100 000 juanů, obraně soudního orgánu soudními donucovacími opatřeními a vyzval ji, aby si uvědomila důležitost pomoci při plnění jejích povinností. Zároveň za účelem regulace podobných donucovacích opatření vydal Xingning Court soudní návrh pro Nanning Housing Security and Real Estate Administration a Nanning Property Management Industry Association.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-9

 Jedná se o první soudní návrh v Kuang-si, který upravuje, jak mohou majetkové společnosti pomáhat soudu při vymáhání. Od zahájení speciální akce „Hundred Days Clearing Case“ spojil Xingning Court požadavky této speciální akce a přijal řadu donucovacích opatření k dalšímu posílení vymáhání. 25.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-10

  května v roce 2016 odbavil 151 starých případů (včetně 8 dlouhodobých nevyřešených případů),Skutečná zavedená částka byla 5 8189 milionů RMB, což splnilo clearingový cíl „všech případů vymáhání, které byly podány více než 6 měsíců před 30. červnem 2017“, vydané vyšším soudem v předstihu. K 13. červnu bylo uzavřeno celkem 824 případů vymáhání různých typů, s uzavírací sazbou 55,04%, která se řadí mezi nejvyšší soudy ve městě.

Xingning Court: Distribuováno více než 15 milionů juanů za provedení na místě-11

.