Žena

JD Finance změnila svůj název na oficiální „JD Digital“: lépe odráží postavení společnosti

souhrn

【】 Sociální účet JD Finance byl přejmenován na JD Digital Opravdu bude financován? Společnost JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ nebo její budoucí strategický směr vývoje lze změnit přímo | JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ oficiální: odráží postavení společnosti. Sina Technology News, 17. září večerní zprávy, „JD Finance“ oficiální Weibo, titulek, Douyin změnil svůj název na „

JD Finance změnila svůj název na oficiální „JD Digital“: lépe odráží postavení společnosti

JD Finance změnila svůj název na oficiální „JD Digital“: lépe odráží postavení společnosti-0

  【】 Sociální účet JD Finance byl přejmenován na JD Digital Opravdu bude financován? Společnost JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ nebo její budoucí strategický směr vývoje lze změnit přímo | JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ oficiální: odráží postavení společnosti.

JD Finance změnila svůj název na oficiální „JD Digital“: lépe odráží postavení společnosti-1

   Sina Technology News, 17. září večerní zprávy, „JD Finance“ oficiální Weibo, titulek, Douyin změnil svůj název na „Podle zasvěcených znamená pohyb JD Finance to, že se mohlo změnit budoucí umístění a směr strategického rozvoje společnosti a oficiálně se transformovala z finanční společnosti na technologickou společnost.

JD Finance změnila svůj název na oficiální „JD Digital“: lépe odráží postavení společnosti-2

   V tomto ohledu společnost JD Finance reagovala na Sina Technology slovy: „My Myslím si, že digitální technologie mohou lépe odrážet postavení společnosti, takže po stránce nových médiíZkuste ke komunikaci s průmyslem a uživateli používat název „Jingdong Digital Technology“. „Zasvěcená osoba blízká společnosti JD Finance řekla společnosti Sina Technology, že„ JD Digital “byl potvrzen jako budoucí oficiální název společnosti a stále prochází obchodními postupy.

JD Finance změnila svůj název na oficiální „JD Digital“: lépe odráží postavení společnosti-3

   Podle osoby obeznámené s touto záležitostí společnost JD Finance skutečně dokončila strukturální úpravy.

JD Finance změnila svůj název na oficiální „JD Digital“: lépe odráží postavení společnosti-4

  Na základě zachování finančního podnikání se společnost umístí v digitální technologii a transformuje se na datové služby, finanční cloud, inteligentní město a další oblasti. Změna názvu také znamená, že od konce roku 2017 společnost JD Finance přizpůsobila svůj obchodní model B2C de-kapitalizaci a de-finanční transformaci iniciované B2B2C.

JD Finance změnila svůj název na oficiální „JD Digital“: lépe odráží postavení společnosti-5

(Feng Zhou) odpovědný redaktor:Klíčová slova článku Xie Haiping: JD Digital, JD Finance, Sina Technology Positioning, Populární doporučení, Odložte oficiální účet Sina Finance 24 hodin nepřetržitého vysílání nejnovějších finančních informací a videí, další výhody pro fanoušky Naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).