Auto

Máte často suché oči? Jezte více z těchto 5 druhů potravin, abyste si chránili oči

souhrn

V dnešní době většina lidí v Čchung-čching nemůže pracovat bez mobilních telefonů a počítačů a poškození očí je nejpřímější. Způsobí během krátké doby suchost, svědění a zarudnutí očí. Způsobí také ztrátu zraku dlouho. Silné stárnutí kolem. Pokud to bude takto pokračovat, postupně se objeví některá potenciální nebezpečí a pak zpětná vazba na naše těla.Pak bychom měli být jako

Máte často suché oči? Jezte více z těchto 5 druhů potravin, abyste si chránili oči

Máte často suché oči? Jezte více z těchto 5 druhů potravin, abyste si chránili oči-0

 V dnešní době většina lidí v Čchung-čching nemůže pracovat bez mobilních telefonů a počítačů a poškození očí je nejpřímější.

Máte často suché oči? Jezte více z těchto 5 druhů potravin, abyste si chránili oči-1

  Způsobí během krátké doby suchost, svědění a zarudnutí očí. Způsobí také ztrátu zraku dlouho. Silné stárnutí kolem.

Máte často suché oči? Jezte více z těchto 5 druhů potravin, abyste si chránili oči-2

  Pokud to bude takto pokračovat, postupně se objeví některá potenciální nebezpečí a pak zpětná vazba na naše těla. Jak bychom se tomu měli vyhnout? ◆ Provádění očních cviků Oční cvičení jsme povinni provádět od základní školy. Účelem je zjevně ochrana očí, ale jak stárneme, zdá se, že ztrácíme povědomí o převzetí iniciativy věnovat se očním cvičením.

Máte často suché oči? Jezte více z těchto 5 druhů potravin, abyste si chránili oči-3

  Ve skutečnosti pro naše vlastní zdraví, v našem každodenním životě, když se cítíme unavení ze svých očí,Možná si přeje cvičit oční cvičení. Chcete-li si účinně chránit oči, musíte vytrvat dlouho. ◆ Jezte více potravin, které chrání oči.

Máte často suché oči? Jezte více z těchto 5 druhů potravin, abyste si chránili oči-4

  Snížení zraku je způsobeno hlavně zvýšenou spotřebou vitaminu A způsobenou dlouhodobým vystavením lidí mobilním telefonům a počítačům. Proto musíme doplňovat potraviny, které obsahují více vitaminu A. karoten má také účinek na výživu jater a zlepšení zraku. Měli byste jíst více, tento druh jídla zahrnuje hlavně: mrkev, dýně, zelenou listovou zeleninu atd.

Máte často suché oči? Jezte více z těchto 5 druhů potravin, abyste si chránili oči-5

  1. Čím je vaječný žloutek žlutější, tím lépe pro oči.

Máte často suché oči? Jezte více z těchto 5 druhů potravin, abyste si chránili oči-6

  Vejce jsou bohatá na bílkoviny, tuky, vitellin, lecitin, vitamíny a železo, vápník, draslík, lutein a zeaxantin a další minerály vyžadované lidským tělem.

Máte často suché oči? Jezte více z těchto 5 druhů potravin, abyste si chránili oči-7

  žloutek má nejvyšší nutriční hodnotu.

  Lutein a zeaxanthin úzce souvisí s ochranou očí,Mají silný antioxidační účinek a mohou chránit oči. Odborníci naznačují, že když jíte vejce, konzumujte je s ovocem a zeleninou, které mohou zabránit vysokému cholesterolu a chránit vaše oči.

  2. Suché oči. Pastýřská kabelka Pastevecká kabelka se nazývá jarní zelenina. Má účinky na odvádění tepla a zastavení krvácení, čištění jater a zlepšení zraku, diurézy a otoků.

  Pastýřská kabelka je bohatá na karoten,Jíst více pastýřské kabelky může zabránit suchému oku a snížit příznaky suchého oka. Poznámka: Protože je pastýřská kabelka studená, není vhodná pro lidi se slabou slezinou a žaludkem, zejména s nepravidelnými stolicemi a častými řídkými stolicemi. 3. Únava očí Jíst sladké brambory „oči jsou zrcadlem vnitřních orgánů“, selhání očí je signálem rozpadu a stárnutí vnitřních orgánů.

  proto,Pro zlepšení funkce očí je nezbytným předpokladem obnovení funkce vnitřních orgánů. Sladký brambor má účinek „doplnění střední a výživné qi“, může zlepšit funkci zažívacích orgánů, vyživovat játra a ledviny a obnovit oslabené tělo. 4.

  Často používejte oči a konzumujte více žluté kukuřice.

  Kukuřice je bohatá na lutein a zeaxanthin, které jsou silnými antioxidanty. Chrání makulu ve středu sítnice v oku. Je však třeba poznamenat, že lutein a zeaxanthin se nacházejí pouze ve žluté kukuřici, ale ne v bílé kukuřici. Pokud si chcete chránit oči, měli byste jíst více žluté kukuřice.

  5. Jezte více špenátu a „jasné“ oči. Studie ukázaly, že špenát je jedním z nejlepších zdrojů luteinu. Jíst více špenátu může účinně zabránit stárnutí očí.

 A může zlepšit pružnost svalů oční bulvy. (Zkompilovaný Hualong.

com).