Válečný

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny

souhrn

Hualong.com, 14. června, 10 hodin. Všichni víme, že vyživování ledvin je úzce spjato s každodenní stravou. Pokud jídlo není správně konzumováno, nejen že si neudrží svoji roli, ale také poškodí ledviny Proto musíme zvládnout správnou stravu. Dnes vám představím, která jídla a stravovací návyky nejvíce poškozují ledviny. Pojďte se podívat. 6 nejčastěji konzumovaných potravin poškozujících ledviny

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-0

 Hualong.

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-1

 com, 14. června, 10 hodin. Všichni víme, že vyživování ledvin je úzce spjato s každodenní stravou. Pokud jídlo není správně konzumováno, nejen že si neudrží svoji roli, ale také poškodí ledviny Proto musíme zvládnout správnou stravu.

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-2

  Dnes vám představím, která jídla a stravovací návyky nejvíce poškozují ledviny. Pojďte se podívat. Šest nejčastěji konzumovaných karambol poškozujících ledviny.

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-3

 Lidé se špatnými ledvinami nemohou toto ovoce jíst. Někteří vědci zjistili, že když lidé s normální funkcí ledvin jedí během krátké doby hodně kyselé karambolové šťávy, když jsou hladoví nebo se hodně potí (tělo je v dehydrataci), jejich kreatinin v krvi najednou vzroste, způsobující akutní selhání ledvin.

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-4

  Pokud pacienti s onemocněním ledvin jedí příliš mnoho karamboly,Neurotoxin v něm obsažený může u některých pacientů s onemocněním ledvin způsobit příznaky, jako je zmatenost, slabost končetin, necitlivost rukou a nohou nebo dokonce kóma. I když však pacienti se selháním ledvin jedí hvězdice, budou mít různé stupně toxických reakcí. V závažných případech se z choroby rychle vyvine uremie a dokonce zemře.

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-5

  Slané jídlo. V čínské stravě„Sůl“ je oslavována jako vrchol stovek chutí. Vynikající přísady a nože bude obtížné spolknout, pokud jim chybí rovnováha solí.

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-6

  Sůl je však ve skutečnosti potravinou, kterou nelze jíst více. Studie zjistily, že vysoký příjem soli zvýší obsah bílkovin v moči, což je přesně signál nebezpečí problémů s funkcí ledvin.

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-7

  Dieta s vysokým obsahem soli zvýší zátěž ledvin,Způsobte poškození ledvin, což může zvýšit riziko onemocnění ledvin. Podle doporučení „Chinese Resident Dietary Guidelines“ by měl být denní příjem soli kontrolován na méně než 6 gramů.

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-8

  Mnoho denních potravin obsahuje sodík, takže by potraviny měly být dochucovány méně často. Obsah soli v instantní nudle je velmi vysoký, takže lidé, kteří ji často konzumují, musí toto množství snížit. Nejezte sůl. Silný čaj.

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-9

  Silný čaj obsahuje vysoké hladiny fluoru a ledviny jsou hlavními vylučovacími orgány fluoru.

Dávejte pozor na 6 běžných potravin poškozujících ledviny-10

  Při nadměrném pití překročí vylučovací kapacitu ledvin, což způsobí, že se fluór hromadí v těle a způsobí tak poškození ledvin.

  káva.

  Studie v zahraničí ukázaly, že pití kávy může zvýšit sekreci iontů vápníku v moči lidí.

 To znamená, že lidé jsou vystaveni zvýšenému riziku ledvinových kamenů a osteoporózy. Uvádí se, že vápník v moči je důležitou složkou ledvinových kamenů, takže čím více vápníku v moči je, tím snadněji se tvoří kameny. Pacienti s ledvinovými kameny by proto měli mít méně než 2 šálky kávy denně, tj. Ne více než 0,45 litru kávy denně, a normální lidé by neměli překročit 1 litr kávy.

 Protože káva znemožňuje vstřebávání vápníku v těle, dlouhodobé velké množství pití může způsobit osteoporózu. Lidé, kteří mají ve zvyku pít kávu, by proto měli vypít alespoň 1 šálek mléka denně nebo podle potřeby jíst více potravin obsahujících vápník. Potraviny s vysokým obsahem bílkovin.

  Příjem potravin s vysokým obsahem bílkovin není lepší.

  Dlouhodobá strava s vysokým obsahem bílkovin udrží ledvinyStav „Přetížení“.

  Maso a tofu jsou důležitými zdroji rostlinných a živočišných bílkovin. Bílkoviny jsou důležitou složkou, která tvoří a opravuje tkáně a orgány těla a podílí se na regulaci fyziologických funkcí těla. Přestože je bílkovina dobrá, neměla by příliš dlouho konzumovat.

  Protože Dusíkaté odpadní produkty, které se v těle rozkládají, budou vylučovány močí,Pokud jíte příliš mnoho bílkovin ve stravě, zvýší se dusík vylučovaný močí, což zvýší zátěž ledvin a neprospívá zdraví ledvin. Lehká strava je dobrá pro výživu ledvin.

  Někteří lidé si myslí, že nejíst sůl nebo olej je lehká strava.

  Je to skutečně tak? Výživa ledvin by měla mít lehkou stravu. 3 Je třeba se vyvarovat nedorozumění Lehká strava = žádná sůl. Když mnoho pacientů uslyší o lehké stravě,První dojem by měl být „lehký“, to znamená, že nejedení soli je lehká strava a někteří pacienti s onemocněním ledvin ve skutečnosti nedávali ani zrnko soli.

  Lehká strava ve skutečnosti není o tom, že nejíte sůl, ale o správném množství. Kontrola množství soli není o tom, že se nepustíte, ale o nastolení pocitu „kontroly soli“. Lehká strava = žádný olej.

  Většina pacientů se mylně domnívá, že méně oleje, méně soli a bez chuti,Pokud si nedáte olej, můžete chránit ledviny.

  Ve skutečnosti má svůj podíl i jedlý olej. Nutriční hodnota jedlého oleje je stále velmi vysoká, zejména rostlinného jedlého oleje. Pokud nejíte jedlý olej po dlouhou dobu, povede to k nedostatku vitamínů rozpustných v tucích a nedostatečnému příjmu energie. Pro pacienty s onemocněním ledvin to není dobrá věc.

  Lehká strava = vegetariánská bez masa.

 Někteří lidé si myslí, že lehká strava znamená jíst méně masa, zeleniny a ovoce. Výsledkem bylo, že někteří pacienti s onemocněním ledvin začali dodržovat maximální „lehkou stravu“, a tak se vzdali veškerých živočišných potravin a každý den jedli pouze zeleninu a ovoce, aby je nahradili.

  Jak každý ví, jsou-li pacienti s onemocněním ledvin slepě vegetariánští,To povede k nedostatku bílkovin a nedostatek bílkovin je velmi nebezpečná věc.

  Protein je základem složení těla. Když tělo chybí, objeví se řada příznaků fyzického nepohodlí, jako je duševní nedostatečnost, snížená fyzická síla a oslabená imunita. Pokud bude chronický nedostatek, bude to představovat větší hrozbu pro zdraví podvýživu,Objeví se řada komplikací, které zvýší zátěž ledvin.

Hualong. com komplexní.