Zábava

Kangqiao Rongfu · Guanlan přináší novou definici estetiky prostoru

souhrn

Hualong.com.cn v 10 hodin 14. června uvede společnost Kangqiao Rongfu novou skupinu vil ve čtvrté fázi „Kangqiao Rongfu · Guanlan“. V červnu bude spuštěna nová vila na nádvoří 119–131㎡ a Modré jezero bude uzavřeno. K dispozici, věnováno kolekci. Užijte si zralé výhody komunity Jinkai Blue Lake, Kangqiao Rongfu se nachází v prosperující oblasti okresu Lanhushu, vedle Hanjue · Yinhu

Kangqiao Rongfu · Guanlan přináší novou definici estetiky prostoru

Kangqiao Rongfu · Guanlan přináší novou definici estetiky prostoru-0

  Hualong.

Kangqiao Rongfu · Guanlan přináší novou definici estetiky prostoru-1

  com. cn v 10 hodin 14. června uvede společnost Kangqiao Rongfu novou skupinu vil ve čtvrté fázi „Kangqiao Rongfu · Guanlan“. V červnu bude spuštěna nová vila na nádvoří 119–131㎡ a Modré jezero bude uzavřeno.

Kangqiao Rongfu · Guanlan přináší novou definici estetiky prostoru-2

   K dispozici, věnováno kolekci. Užijte si vyspělé výhody komunity Jinkai Blue Lake, Kangqiao Rongfu se nachází v prosperující oblasti okresu Lanhushu, vedle silnice Hanjue Yinhu,Přiléhá k kraji Blue Lake a je podporován Palm Springs a nachází se na důležitém místě v obchodní čtvrti Jinzhou, poblíž obchodů IKEA a Outlet, přičemž plně využívá výhod rozvinutých výhod komunity Jinkai Blue Lake s neopakovatelnými regionálními podmínkami a neomezený budoucí rozvojový potenciál. Zralá podpůrná zařízení poskytují kvalitní život a volný čas Chongqing First Bilingual School, Yew Chung International School, Chongqing Finance School,Školy, jako je základní škola Boya (ve výstavbě), obklopují dveře a dokonalá městská vzdělávací zařízení mohou dětem poskytovat vysoce kvalitní výuku. Obchodní zařízení, jako je IKEA a Outlet, usnadňují nakupování a život má více možností.

Kangqiao Rongfu · Guanlan přináší novou definici estetiky prostoru-3

   Snadno se odtud dostanete do parku Garden Expo Park a Happy Valley, kde parková zařízení na úrovni města nejen zvyšují kvalitu ovzduší, ale také přidávají do této oblasti více volnočasových a zábavních metod. Prostorový vizuální požitek z nových čínských zahrad Jakmile uvidíte čínské zahrady, jako jsou zahrady Suzhou, budete mít od nových čínských zahrad dobré očekávání.

Kangqiao Rongfu · Guanlan přináší novou definici estetiky prostoru-4

   Zahrada je vizuálním svátkem, návratem čínské tradice a čínských prvků. V očích Kangqiao Rongfu, tvar každého vodního prvku, objem každé stavby, poloha výsadby každé kytice,Směr každé čáry má zvláštní význam a hodnotu a vytváří různé obrázky z různých úhlů na jihu, východě, severu a západě, bez opakování, natož stopy nadbytečnosti.

Kangqiao Rongfu · Guanlan přináší novou definici estetiky prostoru-5

   Všechny domy navržené společností Sunac pro vlastníky začleňují krajinu parku do života majitelů se zaměřením na účast lidí.

Kangqiao Rongfu · Guanlan přináší novou definici estetiky prostoru-6

   Sunac navrhl prohlížení, rituály, ráj pro mladé i staré,Existuje šest funkčních krajinných systémů pro sport, sociální interakci a pohodlné bydlení.

Kangqiao Rongfu · Guanlan přináší novou definici estetiky prostoru-7

Tyto funkční krajinářské systémy jsou jako první implementovány v projektu Kangqiao Rongfu. Kangqiao Rongfu opustil zemi s 50 vilami, aby vybudoval atrium, a vybudoval čtyři velká atria, aby vytvořil rozmanitou komunitní život - mladí lidé mluví volně, děti běhají a skákají, starší lidé kráčí ruku v ruce, komunikace a interakce mezi sousedy,Chuť života sama je znovu probuzena! Kangqiao Rongfu · Skupina Guanlan uvede v červnu novou sadu 119-131㎡ vil do dvora a městských vil Zen, čeká na horkou linku pro sběrný projekt: 63058111.